0 oy
946 göst.
Aile kategorisinde (4,853 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Istanbulun bazı semtlerinde 

Bakırköy Bağcılar Güngören vs... bi kac yer daha var ne düşünüyorsunuz 

41 Cevaplar

+4 oy
(937 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

imageolmiycam arkadaş 

(4,698 puan) tarafından
Bende olmayacağım
(2,589 puan) tarafından
Aç kalırım evimde ekmeğini yaparım yine o ne olduğu belli olmayan aşıyı vurmam
(937 puan) tarafından
Hayır madem aşı olanlar aşı ile korunacagina inanıyor o zaman benim olmadığım asi seni niye ilgilnendirsin ??? Sen zsten asi oldun kendini korumaya aldın
(4,853 puan) tarafından
Değil mi sana daha virus bulaşmaz mantığı var daha neyin korkusu sarıyor olmayanları da teşvik ediyorsunuz
(937 puan) tarafından
Şuan tek korkum okul açılacak deyip çocuklara şart kosmalari .hiç bir şekilde olmak istemiyorum çocuklarıma da yaptırmak istemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.olanlarin diğer insanlara tepki vermesini zaten hiç anlamadım gitti
-Reklam-
+1 oy
(891 puan) tarafından

Benm. Kocam fırıncı bziim için sorun değil :) fırında kayinbabamin :D

(891 puan) tarafından
Zaten biz bir kahvaltı da ekmek tüketiyoruz o yüzden çok da yemiyoruz döner dedin canm çekti ha :) kocişin sana getirip duuruyirdur simdi
(4,853 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin
Adresi vereyim de bizede gönderin:))
(891 puan) tarafından
Özelden ativer bacım :D
(6,792 puan) tarafından
Berfo:) keşke hergün getirse ahaha. Bi sefer yedim o da kurumuş eve gelinceye dek, poşeti bağlamamış akıllım :(
(1,766 puan) tarafından
Benim kocada dönerci köfte satarız ciğer satarız ekmeğimiz ordan geliyor fırına bile gitmem
+1 oy
tarafından
Aşı geldi ve insanlar olmak istemiyor herkesin kendi düşüncesi kararı. Eğer ki aşı gelmeseydi aşı bulmuyorsunuz aşı getirtmiyorsunuz diye tepkiler çığ gibi büyürdü buna çok eminim. Insanların binlerce farklı kullandığı ilaçlar var kimse içeriğini sorgulamıyor ama bir aşı var herkes içeriğini sorgulamaya merak salmış
(4,853 puan) tarafından
Aşıdan sonra insanların çevresinde fenalaşan kişiler var benimde dahi bunlari gördükçe insanların gözü korkuyor yoksa bizlerde isteriz asi olup bir an önce kurtulmayı
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yok artık daha neler ya yuh
(4,853 puan) tarafından
Cok yanlış milleti zorla teşvik ediyorlar
(7,098 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(945 puan) tarafından
Böyle yapacakları belliydi. İnsanı mecbur bırakacaklar
(4,853 puan) tarafından
Evet resmenn mecbur tutuyorlar ben olmadım mesela bu gibi kısıtlamalar yüzünden olacağız heralde
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ay yok artık ya saçmalık 
(4,853 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Sacmalik otesi bir karar
(4,853 puan) tarafından
Malesef oyle
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Hani mecbur değildi noldu şimdi 
(4,853 puan) tarafından
Mecbur bırakmaları çok saçma zaten neye göre teşvik ediyorsunuz ki milleti
(472 puan) tarafından
Ben demiştim mecburi olacak diye
Sonradan ceza kesilmeye başlar
Restoran kafe düğün salonu ve girişi yasak olacak almayacak içeri
Tabi avm de var
0 oy
tarafından
Ası olmayan ise markete toplu tasiamay falan girmeyecek hepsi zorunlu olacak
(4,853 puan) tarafından
Zorunlu diye bisey mi var ya bu nasıl bi karardır herkesin kendi özgür düşüncesi çok yanlış yapıyorlar mecbur bırakarak
0 oy
tarafından
Bu konuda değil de esnaf yani restoranlar falan düşünüyor böyle aşısız kimse gelmesin yasak gelince dükkanlar kapanıyor işsiz kalıyoruz diyorlar
(4,853 puan) tarafından
Ne günlere kaldık Allahım
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Yakında kamu kuruluşlarına da aşı olmayanları almayacaklar ama takibini nasıl yapacaklar bilmiyorum 
(326 puan) tarafından
Oldu canım aşı olmayanı çalıştırmayı düşünmüyorlarmış eşim 2 gün önce söylemişti
(8,914 puan) tarafından
Ben de memurum ama dört beş aydır işe gitmediğim için son durumlar ne bilmiyorum açıkçası
(326 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben bunu en başta söylediğim zaman herkes karşı gelmişti 
(4,853 puan) tarafından
Ne günlere kaldık ya herkesin kendi kararı Allah korusun bisey olduğunda ama kimse mesuliyet kabul etmez
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Yok artık saçmalık 
(4,853 puan) tarafından
Malesef öyle
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Çok saçma olmadım olmayı da düşünmüyorum bu tercih meselesi annem ve bütün ailem oldu benim bünyem kaldırmaz vuruş kalici zarar verdi zaten 
(4,853 puan) tarafından
Benim ailemde de herkes oldu ben düşünmüyorum bakalım nereye kadar gidecek böyle
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Hey allahım daha neler ya insanı nasıl mecbur bırakıyorlar inanamıyorum ya kime guvencez neye guvencez Tamm 100 de 100 kanıt versinler koysunlar milletin önüne olsun millet aşisini kaç kişi oldu kaldıramadı bazılarının damarları patladı nasıl bir cahilliktir ekmek vermemek te neymiş herkes istediğini yapabilir 
(4,853 puan) tarafından
Aynen öyle herkesin kendi kararı saygı duymak lazım dediğin gibi kac kişi hastalandı neler yaşadı gerek çevremde gerek kulaktan duyma hepsini gördük duyduk ama kimse mesuliyet kabul etmez de bisey olsa Allah korusun
0 oy
tarafından
Evimizde yaparız  . Yoksa da yemeyiz !  Hem  çok ta sağlıklı bişey değil .
(4,853 puan) tarafından
Oyle olmuyor işte malesef bugün ekmeği yasaklayan yarın marketi hastaneyi postane yasaklar
tarafından
Yapamazlaaar insan hakları diye birşey var koskoca doktorlar reddediyor aşıyi hadi onlara da zorlasinlar.
0 oy
(3,080 puan) tarafından
83 milyon insandan 23milyon hariç herkes aşisini oldu. Ama haberlerde ne görüyoruz yok vakalar arttı firladi bilmem ne. Eeee aşı korona olmayı engelleyecek dediler?? O zaman niye bitmedi tam terminé firladi? Hepsi hikaye ben olmadım olmayı da düşünmüyorum. 
(4,853 puan) tarafından
Dimi dimi aynisini düşünüyorum madem çoğu kişi öldü hani nerde düşüş tam tersi her geçen gün vakalar artıyor
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Yalan haber algı operasyonu hepsi.  Önce algıyı olustiuryolar sonra da gerçeklestiriuooar..habere kimse tepki vermezse gerçekleşecek. Fırıncılar odasını aramışlar ve sormuşlar yook denildi . Linki bulunca atarim
(4,853 puan) tarafından
İnşallah öyledir bugun fırına bakkala yasak koyan yarın hastaneye postaneyi de yasaklar
0 oy
tarafından
Vıy o neydi gız hadi toplu alana alınmamaa falan neyse de
(4,853 puan) tarafından
Bakalim daha neler duycaz gorcez Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Tesvik etmek acısından iyi olmuş bence 

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 919 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeliş fatoş (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 356 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 267 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...