0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kac gündür tuvalete cıkamıyorum kayısı suyu içiyorum bebişe yarıyo bana faydası yok bitki çayı felan kullanan var mı siz ne kullanmıştınız

7 Cevaplar

0 oy
(5,457 puan) tarafından
Kayısı suyu içme dediler canım bana posalı şeyler tüket katı şeyler çok fazla yeme ben tuvalete çıkana kadar ekmekten uzak durdum sıvı tükettim 
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Sıvı şeyler hep tüket kaybı falan yee
0 oy
tarafından

4.gun ciktim ben kuru kaysi ve kaysi suyu ictim 2 e gun ise yaradi simdi 3 gundur yine cikamiyom idrardada zorlanmaya basladim icdeki dikisler enfeksiyon kapmis :(

0 oy
(2,934 puan) tarafından
Sebze yemeği ye bir de bir şurup vardı adını hatırlamıyorum iyi geliyordu. Sabah aç karna zeytinyağı ic 2 yemek kaşığı
0 oy
tarafından
Canım bende hoşaf mosaf hicbirsey işe yaramadı evde kendim lavman yaptım 2 iki tuvalette sonra bağırsak tembelliği olmaması için bıraktım zaten dikisleeim flaan da daha iyidi eczaneden alabilirsiniz
(1,186 puan) tarafından
Kendin nasıl yaptın kız lavmanı
tarafından
Ayy o çok feci bişey ya.ben de bı hafta yapamadım.bir de basur vardı.neler denedim fayda etmedi artık bagirsaklarim düğümlendi falan diye düşünüyordum.esim en son çare almış gelmiş lavmani.bi şişede bildiğin su.ama tuzlu su mu neymiş neyse.bi iki gün daha direndim.baktim çatlayacam.yaotim.
Ucunda uzun kalem gibi bişey var şişenin.onu totonun içine sokuyosun.bir de basur vardı ya eziyeti ya.sonra şişedeki suyu içine bosaltiyosun.iki üç dakika en fazla.ben 5 dakika bekleyim dedim dayanamadım.anam bildiğin su gibi.ishal gibi de değil.sonra baktım sanki hala var gibi bı yandan basur acıyor.dedim pişman oldum yapmasaydim keşke.sonra 10 dakika sonra falan yine geldi gittim anam o neydi öyle ya 15 dakika boyunca falan ettim heralde
Bir de duramıyorum habire ıkınma hissi geliyor.
Belki bir aylık yapacağımı yaptim yani.ama bir rahatladım yok böyle bişey.o zamana kadar yemek falan yiyemiyorum tabi.ondan sonra bir iştahım açıldı.sevmedigim bı yemek vardı o gün.o kadar acıktım ki onu yedim belki bir ekmeğe yakın ekmekle.
Neden öyle oldu bilmem.o günden sonra iştah felaket.o güne kadar aç otururdum yani
(1,186 puan) tarafından
Valla iyiymiş canım bu benimde aklımda bulunsun bakalım
(168 puan) tarafından
Çok önce yazmışsınız bu yazıyı bişey sorabilir miyim hesabı hala kullaniyorsaniz
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Canım bana kuru kayısı iyi geldi ama normal çıkamaman o vıcudumuzun kndini savunma şekillernden biriymiş biraz iyi olunca kendiliğinden gelecek ve okadar rahatlicaksn ki en çok dikişlerin rahatlicak sen hiçç canını sıkma 
0 oy
tarafından
Duphalac şurup var o iyi gelmişti bana

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 15 göst.
24 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ytdcg (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 47 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevda.yts (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 54 göst.