0 oy
234 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (84 puan) tarafından
Merhabalar hastane çantasına konulacak olan ürünlerin çoğunluğunu aldım kızlar fakat göğüs ucu kremi ve göğüs pompası kaldı ne kadar gerekli olur göğüs pompası nasıl olur hiçbir bilgiye sahip değilim lazım oluyor mu boş yere almak istemiyorum birde şu ürün mutlaka al yanına dediklerinizi yazarsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim 

10 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Lansinoh lanolin krem mutlaka al canım göğüs için
(84 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Lansinoh krem aldım doğumuma 2 hafta var sürüyorum şimdiden, bide manuel pompa aldım eczaneden onuda koyucam benim göğüs ucum zor çıkıyor eğer orda zorluk çıkarsa onunla çıkarırım diye düşünüyorum
(84 puan) tarafından
Göğüs kremi alicam ama pompa bilmiyorum canm ya alsam mı ki siz manuel mi aldınız
(7,871 puan) tarafından
Benim ilk gebelik manuel pompa normalde süt sağma da olmaz çok zor olur da ben ucunu çıkartmak için kullanıcam bı arkadaşım söylemişti
(7,871 puan) tarafından
Ama göğüs ucun varsa sorun etme hastanede süt sağma makineleri var
(84 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm çok doğru diyorsun ❣️
(7,871 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Pompayi gereksiz buluyorum kendim için tabi :D ama krem cok gerekli ben garmastan pomat almıştım ama bu sefer lansinoh alicam 

(84 puan) tarafından
Bnde gereksiz buldum pompayı ama hepsi burada filan baktimda manuel wee marka 53 TL idi bulunsun diye alsammi çok kararsız kaldım :D krem bende o marka alicam cnm yorumları çok iyiymiş
0 oy
(91 puan) tarafından
Bence kreme hiç gerek yok sütünü sık sür etrafına yara falan olmaz hem daha iyi genede sen bilirsin pompa falanda alma doğumunu yap lazım olursa eşin gider alır eczaneden resimlerini cek yada gidin bakın lazım olursa bundan alıcaksın diye öğret eşine valla bwn o tarz şeyleri almadım etrafımdaki coğu doğum yapanlar yengem annemler kaynanm gil gereksiz olduklarını söylüyorki öyle lazım olsa zaten benim hastanenin yanında eczane var gider alır hemen boi yere para harcama derim eskiler sanki kullanıyormuydu da şimdi şimdi bir sürü şey cıktı valla hangi birine yetişelim
(84 puan) tarafından
O kadar haklısınız ki bebek ürünleri çok pahalı oluyor anca kampanya vs yakalayınca alıyorum bnde yavaş yavaş uyguna öyle yapıcam cnm manuel bir tane bulup fotosunu kaydetcem lazım olursa o gün alınır çok sağol canım
(91 puan) tarafından
Tabikide cnm benim lazım olmasa nolucak o kadar oara boşuna gider he belki dueumunuz vardır koymaz size ama genede müsriflik bence ben her zaöan eskiye göre hareket eden biriyimdir şimdiye kadarda pişman olmadım kararlarımdan şimdiki gencler herşeyin en güzelini istiyor heriey olsun istiyor :D
(84 puan) tarafından
O kadr haklisiniz ki çok teşekkür ederim cnm ❣️
0 oy
tarafından
İyki aldım dediğim ürün elektrikli. Göğüz ponpasi 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bende yarın valize koyacam herşey hazır paketledim de bir eksiğimiz hasta bezi. Şokda sleepy marka var bir paket alcam ondan da. Harici biberon emzik mama falan koymadım. Zaten yeni doğana biberon vermem. Orda mamalae da var. Tek içimlik bebekler için. Emzik hiç vermeyi düşünmüyorum. 3 bebek emzik siz büyüsün. Ablalarında çene yapısını bozdu çünkü. Bebeğin giyecekelri benim giyeceklerim bezi ıslak mendili... Bez ve ıslak mendili prime pure tercih ettim. Pamuk gibi yumuşacık. Diğerlerinde de premium care almıstım. Pişik falan yapmadı.. Pişik kremi koydum vücut sütü koydum. Kendim için birde büyük boy temizlik mendilleri var ondan koyacagım. Eylül bası ortası gibi ama bulmayabilir de hazır bulunsun. Harici fazla yük yapmak istemiyorum. Sezeryan olcam birde. 
(84 puan) tarafından
Hasta bezi canbebe külot şeklinde aldım bende cnm kimiside emzik için iyi şeyler söylüyor kimisi başka söylüyor kafalar karışık:D senin az kalmış cnm doğuma benm Ekim'de ❣️
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ilk gün pekte gerekli olmuyor
(84 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm❣️
0 oy
(16 puan) tarafından
Cnm kremi daha dogum yapmadan sür yani cok gerekli pompada bebek memeyi red ederse pompalayarak veririsin yani acil degil hastaneden ciktiktan sonra bebegin durumuna gore bakarsin memeyi tutarsa pompaya gerek yok
(84 puan) tarafından
Krem son 20 gün önce başlayacağım canm herkes öyle diyor burda bir bildikleri vardır mutlkaa inşallah gerek kalmaz pompaya çok sağol cnm ❣️
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Kremi ben doğumdan 20 gün önce falan kullanmaya başladım onun için sanırım hiç acı çekmedim. Pompayı da bende gereksiz buluyordum ama her şey o kadar ani gelişti birden doğum yaptım bebeğimi küveze aldılar ve acil eşim eczaneden aldı geldi hemen hastane de sağıp ilk sütümü bebeğime vermişlerdi
(84 puan) tarafından
İnşallah gerek kalmaz cnm bnde kremi önceden süreceğim çok teşekkür ederim cnm sağlıkla büyüt miniğini❣️
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm krem gerekli süt sağma pompası her ihtimale karşı çantamda olmasını tavsiye ederim. Y asutun gelmezse. Bu sefer acil şekilde alman gerekebilir. Çantada mutlaka hurma bulundur. Hem sütü arttırır hemde kalitesini.
(84 puan) tarafından
Hurmayı bilmiyordum cnm mutlaka koyacağım çok teşekkür ederim cnm ❣️
(671 puan) tarafından
Rica ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 250 göst.
10 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 612 göst.
26 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy