0 oy
250 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Merhaba tecrübeli anneler hastane çantasını hazirlicam ama acaba her ihtimale karşı bebek mamasida alıp koysam mi çantaya bilemedim hani hemen sütüm gelmezse diye alıp koysam mi aç kalmasın paşam ?? 

9 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Doğumdan sonra eğer ebeler derse mama takviyesi yapalım diye o zaman aldirirsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sutun inmezse hemen eczaneden aldırirsin  kuzum mamalar çok pahalı sütün inerse mama çöpe gider
tarafından
Ben kullanmazsam ihtiyaç sahibi birisine veririm diye düşündüm eltim almis doğuma giderken kullanmamış oyle yapmış oda
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnce lazim olursa aldirirsin simdi alma sonra elinde kalabilir.
tarafından
Anladim canim
0 oy
tarafından
Mama lazım olursa alırsın özel hastaneyse oluyor orda zaten
tarafından
Özel değil canim ankara şehir hastanesinde olcak.
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence alma, elinde kalmasından değil ama psikolojik olarak sütüm gelmedi hemen mama verelim diye düşünmene sebep olabilir.
tarafından
Doktor yada ebe ver demediği surece vermem aslında ama kafam karıştı
0 oy
(116 puan) tarafından
Canım sana şunu diyeyim... Eğer alırsan kullanma ihtiyacı duyarsın ve sonra alışır gider. Ama almazsan emzirir sin... Süt gelir inşallah zaten ilk başta kiraz kadar midesi olur ve kahverengi yağ dokusu onu besler. Ben biberon falan almıştım Avent boşuna para vermişim. Mama yerine rezene komposto koy su al 1.5 lt lik 3 4 tane onu koy kafana dik dik iç sık dok hemen gelir sütün. Sütün gelmez mi gelemeyecek mi diyen olursa da hiç duyma Allah rızkını vereceğini söylüyor bebeğinin ya rezzak bismillah de emzir. Emzik de verme Bi süre ben Bi gün verdim emmek istemedi duvara çarpmışjm sinirden emziği zorla akşama kadar uğraştım 9 aylık oldu şükür hala emiyor emzik vermedim daha. Eğer ihtiyaç olursa alırsınız Bi mama ama kafana öyle düşünceler koyma olur mu.. Diyen olursa da Allah benim kalbime nasıl bakacağını sunar de sonuçta iç güdü diye bir şey var kedilere köpeklere anneliği biri mi öğretiyor... 
tarafından
Cok güzel anlatmışsın canim teşekkür ederim
(116 puan) tarafından
İnşallah her şey hakkınızda hayırlısı neyse öyle olur
tarafından
Amin çok teşekkür ederim
0 oy
(921 puan) tarafından
Bence koy ben koymamistim.sutum gelmedi ebeler istemisti esime.aldırmıştm.hemen 
tarafından
Aslında hastanenin altında içinde market var isterlerse oyle yaparım olmadı yani
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bana dediler koy diye koymadım mama sanki kötü bişey gibi keşke koysaymıştım bebeğim aç kaldı ertesi gün öğlen doktor aldırdı mama migros gibi yerlerde şişe mamalar var 200 cc lik onlardan al benmari usulü ısıtılıyor (8-10 tl )
tarafından
Anldim canim biraz dha bekleyim hastanede bi sorayım bakıyım orda ne dicekler
(7,768 puan) tarafından
10 tl ile zararın olmaz ama sn bilirsn
tarafından
Zarari olacağı için demedim zaten büyük bisey bile alsam sonrasında ihtiyaç sahibi birine veririm diye düşündüm zaten 10 lirayı dert etcek değilim
0 oy
tarafından
Yok canm gerek yok böyle biseye bence 
tarafından
Aliyim en iyisi eğer kullanmazsam hastanede bırakırım orda küvezde kalan bebeklere falan kullanırlar.
tarafından
Sen bilirsin canm ozaman al

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 236 göst.
0 oy
7 cevap 612 göst.
26 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 114 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Melikeee00 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy