0 oy
249 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (337 puan) tarafından
Selam kızlar 11 temmuz da düğünümüz oldu. 12 agustostada nikâhımız kıyıldı. 11 temmuzda düğünden sonra evimize geçtik. Düğünden 1 ay sonra nikâhımız kıyıldı. Sizce hangi günü kutlamamız gerekir. Ben 11 temmuzda supriz yaptım. 12 ağustosta da kutlamak gerekir mi? Yada hangi günü evlilik yıldönümümüz olarak kutlayalım fikir verirmisiniz?

8 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Düğün ne zamansa o gün kutlanır 
(337 puan) tarafından
11 temmuzda düğünümüz oldu canım. Düğünden 1 ay sonra 12 agustostada nikâhımız kıyıldı. Nikâh defterinde 12 ağustos yazıyor yani.
(4,698 puan) tarafından
Düğün gününü baz al
(337 puan) tarafından
Anladım kuzum :)
-Reklam-
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Kız kafam karıştı benim bildiğim düğünden önce nikah kiyilmaz mi ben anlamadım hiç bişey 
(337 puan) tarafından
Yanı 12 ağustosmu canım.
(7,942 puan) tarafından
Evet canım nikah daha önemli düğünden
(337 puan) tarafından
12 ağustosta bir supriz yapım o zaman kuzum
(7,942 puan) tarafından
Aynen canım
(337 puan) tarafından
Tamam canım tsk ederim
0 oy
(937 puan) tarafından
Düğünden sonra nikah kiyildigini ilk defa duydum neden öyle oldu ki sıra mi bulamadiniz
(337 puan) tarafından
Pandemiden dolayı doluydu canım 1 ay sonra ya verdi tarihi. Mecburen düğünden sonra kiydirdik
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Biz nikahı kutluyoruz ama bizim nikah önceydi düğüne kadar ailemleydim ona rağmen nikaha daha cok önem veriyoruz 
(337 puan) tarafından
Yanı düğün günü deol nikah günü olması lazım değil mi canim
(7,675 puan) tarafından
Yani bence öyle ama düğünü kutlayanlar da var senin hangisi içinden geliyosa öyle yao bence
(337 puan) tarafından
En iyisi ikisinide kutlayım canım
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Evimize beraber adım attığımız gün kutlanmali bence ♥️
(337 puan) tarafından
11 temmuzda evimize geçtik canım ama 1 ay sonra 12 ağustosta nikâhımız kıyıldı.
(7,942 puan) tarafından
Bence ev önemli değil nikah önemli diye düşünüyorum  herkesin düşüncesi farklı burda bence sen ne zaman istersen ozaman kutla burda kafan karışır
(14,030 puan) tarafından
Valla bizimkinin aralarında 3 gün var o yüzden fark etmiyor
(337 puan) tarafından
Vala kafam karıştı aynen. En iyisi ikisini bir kutlayım biri evlilik yildonumu diğeri düğün günümüz diye:))
0 oy
tarafından

Bende aynı durumdayım cnm:P eşim dün sordu hangisini kutlayacam diye:D bende güldüm bir bilsem cvp verecem:woot:

(337 puan) tarafından
Bence ikisinide kutlayalım canım de.:))) ben karar verdim ikisinide kutlayacam:)))
tarafından
Galiba öyle olacak :)))))
0 oy
(478 puan) tarafından
Nikah ne zamansa onu kutlamak daha mantıklı geliyor bana. Düğün zaten üsülen falan yapılıyor. Ama nikahta soy adımız değişiyor bizler yeni biri oluyoruz bence nikahı kutlamak daha güzel:) 
(337 puan) tarafından
Çok mantıklı canım. Ikisinde kutlayalım ya napalim. 2 hediye :))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 550 göst.
13 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gokefram (7,942 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
0 oy
6 cevap 168 göst.
0 oy
8 cevap 137 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu

379,565 soru

11,362,555 cevap

34,839 kullanıcı

...