0 oy
160 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,374 puan) tarafından
Keçi sütü kullananlar nasıl bulmayı beceriyorsunuz. Marketleri talan ettim yok. Migroslarda oluyo genelde onların hiçbirinde yok. Ya bebeğim 23 aylık olacak geceleri bi kerr uyanıyor. İnek sütü veriyorum gündüzleri de süt istiyor vermeye korkuyorum inek sütünden korkuttular artık. Kabız edici özelliği tamam da daha neler neler diyorlar. Siz ne yapıyorsunuz inek sütü veriyorum mecbur geceleri. Devam sütünden de vazgeçtik artık 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha önce haberim olsaydı ayarlardık dana keçi sütü..eşimin kuzeni keçi ve inek bakıyor çiftliği var sütleri satıyor
(1,374 puan) tarafından
Kayseri ama
tarafından
İstanbul olsaydı yardımcı olurdum cnm
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Ben satıyorlar açık alıyorum
0 oy
(3,876 puan) tarafından
canim gece sut vermeyi biraksan iyi olur . dis sagligi icin iyi degil hic . ben inek sutu veriyorum  1 bardak kadar iciyor bu aralar . 
tarafından
Benim kiziminda dişleri çürük değil ama çürük olacak gibi görünüyor daha 1.5 yaşında ya çok üzülüyorum. Gece emzirmesinden mi oluyor?
(3,876 puan) tarafından
evet canim   , sut curuk yapmaz diye dusunmustum ama anne sutu de normal sut de curuk yapiyormus ,
(1,374 puan) tarafından
Aaa İlk kez duydum. Nasıl butaktıralım ki ya. Çürük gibi kokuyo ama
tarafından
Offf çok üzgünüm 17 aylık tamamen biraktirsam mi sütten zaten sütüm az bı de memeye güvenip daha az yemek yiyor. Bir gün hiç süt vermedim o kadar güzel yedi ki. Belki gelişimi de artar böyle.
Başka bişey var mı önerebileceginiz. Çünkü bu dişler dokulene kadar nerden baksan 3 4 sene kullanacağı dişler çürük görünsün istemiyorum ama başlangıcı var gibi duruyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım kolay bulunmuyor inek sütü veriyorum 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende paket süt veriyordum geçen hafta köye gittim sağ olsunlar akrabalar 20 kg ya yakın keçi ve koyun sütü verdiler bizim burda da bulunmuyor malesef. Bende buzluğa attım bittiğinde çıkartıp veriyorum çok ta seviyor maşallah 
(1,374 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Esim aliyor bize yakin ciftlikler var oralardan 
(4,723 puan) tarafından
Ne kaaa alıyorsunuz kg sunu cnm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 575 göst.
0 oy
6 cevap 395 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mifamilia (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aydagul (94 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...