0 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
30 haftalığım kızlar artık uyumaya korkuyorum dakika başı ağrılara kalkıyorum belim karnım karnımın yanlari bacaklarim git gide çoğalıyor ağrılar azalmasini bitmesini beklerken bı kalkıyorum yuruyemiyorum bile bı kaç saat sürüyor etlerim ezilmiş gibi ağrıyor sizdede oluyormu hanımlar nasıl atlattiniz bu durumu?

5 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Doguma kadar cektim :ermm:

(3,099 puan) tarafından
Deme ya çok kötü oluyorum hele o sırt ağrısı ne uyku kaldı ne bişey
(2,375 puan) tarafından
Evet uyuyamıyorum diye aglayip evin icinde gezerdim
(3,099 puan) tarafından
Gece nöbetleşe kalkıyorum ağrılara uykumuda alamıyorum ölü gibiyim gün içinde hep her zaman yattigim yastık bile kulağımı yatigim tarafı ağrıtıyor bel bacak anladimda kulak baş ne alakaysa
(2,375 puan) tarafından
Işte cok sıkıntılı heleki su sıcak larda saglikla al kucagina inşallah hepsi gececek sabret
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım sabırla bekliyorum bakalım
-Reklam-
0 oy
(7,926 puan) tarafından
38+3 um daha fenayım yürüyemez oldum kasıklarımın altında sancım var ve hiç yardım edenim yok eşim bile bana acımıyor. Bugün oturup ağlamak uzereydim bunun için okadar yoruldum ki .. :( 
(3,099 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum az kalmış sabret bol bol dinlen erkekler böyle maalesef anlamıyorlar halden geçen doktorumun dediği gibi çocuk dünyaya gelmeden erkekler baba olduklarini anlamıyorlar demişti çok doğru emin ol anlasalar böyle olmaz sabrın sonu selamet demişler sabret sadece Rabbim kimseye muhtaç etmesin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kalsiyum ve magnezyumu eksiksiz iç canım daha iki ay var ağır da sayılmazsın hava çok sıcak ondandır 
(3,099 puan) tarafından
Yok canım hiç ağır değilim yani karnım bile çok azcik var ama çok ağrı çekiyorum işte uykuda
(13,202 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım geçen yaz ben de çok çektim çok iyi anlıyorum seni
(3,099 puan) tarafından
Amin canım doğuma az kaldı ya sabrediyorum bende
0 oy
(594 puan) tarafından
Benim ilk hamilelikte sonlara doğru sırt bel ağrıları başlamıştı zaten yatamıyodum bile doğurdum daha düzelmeden yine artarak devam ediyor hamileyim daha 11 haftalik yataktan Bi kalkıyorum dayak yemiş gibi asla dinlenmiş uyanamıyorum ya 
(3,099 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim uyuyorum ama sanki hiç uyumamisim sabaha kadar beşik sallamış gibiyim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
karnima  dusdutuyu gunden uyumadim. 9 ay uyku bilmedim vallah agrilarin yuzuden  ayaklarim  uyutmadi beni. inan hamile  kaldigimi bile  bacak agrinla   bildim. sorada  kizim oldu utyutmadi. ne  zaman uyutucak onuda  bilmiyorum uste
(3,099 puan) tarafından
Biz annelerin Allah yardımcısı olsun gerçekten hamileyken cekiyorsak doguncada aynı oluyor bence ilk kızımda hiç ne ağrı ne sizi bulanti hiç bişey bilmedim doguncada hiç sıkıntı cekmedik ne uyku ne yemek konusunda bence bu karnımdaki miniğim acısını çıkartıyor ilk 3 ay bulantı kusma 3 ay bitti ağrısı sızısı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 208 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Lina42 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 251 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 422 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 902 göst.
11 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,118 puan) tarafından soruldu

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...