0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar eşimin ailesi tam bir şeytan kız kardeşi annesi Binbir iftira fitne fesatla eşimle ailem arasını bozdu anlatsam burda yaptıkları kötülükleri şeytanin hocası dersiniz herneyse eşim onlara inandı sırf onlar istedi diye ailemle küstü beni babamın evine gönderilmiyor eve de gelmelerini istemiyor bana ailesinin doldurusuyla baskılar yapıyor aileme hasret bıraktı kaynanam görümcem keyif duyuyorlar yuvamı bozmak için çok uğraştılar büyü bile yaptilar eşim eskiden hep annesinij arkasindan şeytan derdi birden onu tutmaya başladı herneyse bir bebeğim var daha küçük eşimden çok soğudum hatta nefret ediyorum boşanmak istiyorum beni tehdit ediyor. Aileme zarar vermekle dualar ediyorum araba çarpsın ölsün diye dersiniz babanin evine git uzaklaştırma al diye çocuğum küçük ve hasta bir düzeni var evde babamlarin evi çok küçük bu evide ben kendi emellerine kurdum eşyaların çoğunu ben almıştım zoruma gidiyor ben gittiğim an onlar evime çöker neyim var neyim yok alırlar bebeğimle hastanede yattığım zaman bile hemen evime gelmişler çoğu eşyalarımi çalmışlar kendileri köyde kocası oğulları çalışmıyor okey oynuyorlar tek geçim kaynağı eşimin gönderdiği paralar sizce ne yapıyim 

2 Cevaplar

0 oy
(2,243 puan) tarafından
Zalimin zulmü varsa mazlumun Allah'ı var 
(2 puan) tarafından
Öyle ama çok dua ettim bunlara hiçbir şey olmuyor çok yıprandım bebeğim için yaşıyorum
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın ahlaksız şeytanlar 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 587 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 585 göst.
0 oy
18 cevap 642 göst.