0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Ya kızlar şuan ben anneyim yani dogdugumdan beri utangacim hala degisemedim ortamlara giremiyorum kalabalık ortam olunca rahat yuruyemiyorum kendimi baya kasıyorum yüzüm kipkirmizi oluyor ve baya alinganim bazı olayları kafama takıyorum düşünüyorum hep aklıma geliyor üzülüyorum sonra mutsuz olduğum zamanlar mutlu olduğum zamanlar aklıma geliyor üzülüyorum geceleri eyer evde yalnızsam korkuyorum herşey var bende ya sizce kızlar ne yapmalıyım özgüven eksikliğimde de var baya stres sıkıntım da var durduk yere sıkıntım var 

5 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Psikiyatrik degil de senin Psikologla konuşmaya ihtiyacın var seni konusmalarıyla cesaretlendirecek.
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Bir travma mı yaşadın acaba? 
(102 puan) tarafından
Ailemden kaynaklı galiba ailem hep Suskunlar hiç bir zmaan konuşmamıza izin vermediler haklı olduğu halde sustular hep ezildik bende öyle oldum malesef hem kendimi de beğenmiyorum tip olarak bundan kaynaklı da olabilir
(13,203 puan) tarafından
Psikoloğa git büyük sorun varsa sevk eder zaten. Özgüven çok önemli insan için işte.
(102 puan) tarafından
Özgüven yok bişey yok malesef şuan kendimi çok kötü hissediyorum
(13,203 puan) tarafından
Kendin iste yeter ki kuzum olur özgüvenin de olur psikolojik kitaplar oku. Dışarı çıkınca özenli giyin. Aynaya bak bolca. Mesela fatura ödeme gibi işleri bile eşin yapıyorsa onları hallet. Çarşıya kendin git yanına kimseyi alma.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Görünüşün de bir sıkıntı vs olduğunu düşünüyorsun muhtemelen. Öz-güven eksikliği var malesef canım. Uzmandan destek alman lazım.
0 oy
tarafından
Psikolojik danışmanım ancak , siz şuan  hala eşinizle  misniz?

Anneniz ne oldu ?
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Canım çok eskiden bende de vardı o tarz durumlar. Ben kendi kendime aştım. Şuan çok iyiyim. Ama bence psikologa git rahatlarsin daha çabuk aşmana yardımcı olur kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 155 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 557 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 0768 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 408 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde brvnhan (15 puan) tarafından soruldu

377,278 soru

11,290,458 cevap

34,704 kullanıcı