0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Zayıflık fizik diyenler bence hiçte güzel değil. Balık etlilik fiziktir. Kalça ve göğüs fiziktir. Kalçam dümdüz ve zayıfım istiyorum ki kalçadan kilo alayım ne yapmam ne yemem lazım bacak ve kalçadan almak için giydiğim yakışmıyor pantolon giyince arkam düm düz. Ve kaçalı kadınlara çok özeniyorum balık etli olup kot pantolonu dolduran kadınlar çok hoş duruyor bence eğer balık etliyseniz sakın vermeyin dün dışarı çıktım kalçası dolgun olup balık etli kadınların çoğu ne giyse yakışıyor ama zayıf olup yüzü çok güzel olsa dahi giydiği normal duruyor. Tiktoktada gördüm zayıflık fizik değildir balık etli kadınlarinki fiziktir yazıyor. Ve bir kaç tiktok sayfasında gördüm mankenler artık uzun ve balık etli seçiliyor bikini giyenlere. Kusura bakmayın ama cidden muzdaribim kendimi hiç mutlu hissetmiyorum 1.63 58 kiloyum ama kemiklerim ağır sanırım çünkü kilomu zerre göstermiyorum 40 kilo gibi duruyorum bana acil denediğiniz ne varsa yazın kullanicam mutsuzum. Özgüvenim zerre kadar kalmadı. Bıktım artık giydiğim şeylerin yakışmamasindan psikolojik olarak çöktüm. Arkadan görseniz erkek dersiniz bana acil olarak yazın nolur rica ediyorum 

13 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Aynı benden bahsetmişsiniz bende burda bekliyim
tarafından
Çok yetersiz hissediyorum kendimi ne bileyim zayıflık fizik diyorlar hep yalan dolan bizi erkekten ayıran göğüs ve kalcamizdir. Oda yoksa ne anlamı kaldı bıktım artık
(102 puan) tarafından
Aynen ben ya bende goyus var ama doğumdan kalma tüm vücudum çatlak doldu çok kötü hissediyorum kendimi kalcam da yok
tarafından
Çatlagim hiç olmadı ama kalçam hiç yok ve bu durum psikolojimi alt üst ediyor. Dışarıda kadın görsem kalçali kendimi sorguluyorum ben kadınsam o ne diye
(102 puan) tarafından
Benim vücudum daha kötü eşim beni öyle beyeniyor  ama ben vücudundan nefret ediyorum çok kötüleşti doğumdan sonra zaten kalça bişey de yok dumduzum çok zayifm
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından

bende kuzu 2 dogum yaptin 38 kiloyum:'(

prakten diye bi surup verdi dr. yan etkisi istah aciyomus bunu kullan alirsin kilo dedi ilk gun uyky yapiyo biraz sonra geciyo 1 haftada 8 kilo aldirdiydi bana

tarafından
O ne ilacı canım
(2,840 puan) tarafından
alerji surubu kilo aliyim diye vermisti alerjim oldugundan degil kiz ;) isede yaramisti valla
tarafından
Kalçadan almak istiyorum ama
(2,840 puan) tarafından
dene derim canim valla ise yariyo
0 oy
tarafından
Bende 1.65 56 kiloyum bende zayıfm ama cok gostermiyorum 65 olmak istyorum
tarafından
Hayır ben güzel bulmuyorum kendimi bu benim kendi sorunum kalçam olsun istiyorum
tarafından
Kz alemsin haa kocanmi istyo kilo almani
(385 puan) tarafından
167 boy 64 kiloyum sadece popo değil göbek ve kocaman basenler oluyor bir de bence çok çirkin oldum özenmeyin kiloya bence kikon 50 şerde iyi canım
tarafından
1.68 boy.
48 kilo sus bence :D
(385 puan) tarafından
Foto atılacak gibi olsa da atsam kendimi anlarsın koca koca kollar basenler
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kalorisi yüksek yiyecekler yemelisin. Tahin pekmez, fındık, fıstık, ceviz gibi. Bu arada zayıflık fizik değildir genellemesine katılmıyorum. Yada tam tersine. Zayıf olup giysileri güzel taşıyanda var kilolu olup güzel taşıyanda. Bence birazda özgüvenle ilgili bir durum.
tarafından
Hayır bu benim görüşüm ben hiç çok zayıf olup ta giydiği şeyle dikkat çekeni görmedim dün gittiğim yerde çoğu kız balık etliydi ve çok güzel taşıyorlardi
0 oy
(813 puan) tarafından

Kalçanı belirginleştirmek için squat yap bence canım bide benim lisede bir arkadaşım vardı senin anlattığın gibi kalcası falan dün düzdü sonra tekvandoya başladı 2-3 ayda hem bacakları hem kalçası dolgunlaştı 

Kilon iyi bence kilo alma ama hatlarını belirginleştirmek için spor yapman gerekir
tarafından
Hayır kilom iyi ama kemiklerim ağır çünkü kilomu hiç göstermiyorum
(813 puan) tarafından
Olabilir canım bende 163 56 kiloyum bende pek göstermem kilomu ama göğsüm kalçam var
Genetik bişey ama ancak sporla belirginleştirebilirsin dediğim gibi
0 oy
(278 puan) tarafından
Aynen ben de senin gibiyim alamıyorum aldığım da emzirdigim için gitti
tarafından
Çok kötü hissediyorum kendimi burda patladım artık
(278 puan) tarafından
Vala ne giysem belim den düşüyor kemiklerim de ince benim kötüyüm yani iştah var ama yiyorum da evde yemek yiyen yok o yüzden ben de ondan alamıyorum yoksa alırdım ben bı ara iştah yoktu spraktin diye şurup içtim iştah acıyordu bide eczane de kilo aldıran toz var en son 60 TL yazıyordu cam da ondan deneyeceğim ben çocuk emziriyorum daha işte
0 oy
tarafından
Bende bu takıntı haline gelmişti 1.86 boyum var şu an 94 kiloyum baya kalçalıyıö 4 yıl squat yaptım düzenli kalçam sıkılaştı ve dikleşti ince bel bende hastalık haline geldi baktım olacak gibi değil bel inceltme ameliyatı oldum iki ay önce resim de atmıştım gören arkadaşlar var burada ❤️ tavsiyem yaklaşık beş kilo al squat yap ve bel çalış kuzum bende ilk zamanlar senin gibiydim bir süre sonra takıntı ve hastalık haline geliyor belim incelesin diye bağıra bağıra ağladığımı bilirim. Squat +oryantal yap biraz kilo al missss
0 oy
(8,832 puan) tarafından

Keşke kalçalarımdan göğsümden birazcık sana verebilsem :D

0 oy
(7,871 puan) tarafından
Benimde kalcam ufakti ve zayıftım 42 kgydim boyum 157 ydi evlendim 47.500 kilo oldum şimdi hamileyim ama ben kilo aldıkça sadece basenlerim ve kalcam büyüdü 59 kiloyum kalçalarım löp oldu :) acaba diyorum hamilelikden sonra gider mi
0 oy
(385 puan) tarafından
Kalça desene var basen desen var ikinci doğumdan sonra kaldı 7 8 kilo gitmiyor bu sıcaklarda durmuş spor yapıyorum kan ter içinde erisin basenler diye yeşil çay içe içe şeker un no diye diye kendime aynada bakasım gelmiyor bacım, sende kilo istiyorsun bende öyleydim bir geldi gitmiyor sürekli aklımda yemek var Allah gönlümüzdekini versin inşallah ne diyeyim
0 oy
tarafından

Al benden de o kadar. Kaç kere post açtım burda kilo almak istiyorum diye. Ama yok linç yedim resmen :D napcan kiloyu delimisin falan ohooo :D ama ben öyle istemiyorm işte. Bir dirhem et bin ayıp örter. Ben gotu açık geziom sanırım bir dirhem bile et yok :(

0 oy
tarafından
Ben de post actm  cnm. Dedikleri şeyler i yapıyorm ise yaramıyor ya. 165.56 kiloyum 
0 oy
tarafından
Aynı senin gibiydim 3 aylık iğne vuruldum olamayan kal cam şimdi hiç bir şeye sigmiyor bide göbeğim var oda adetten kesti beni iğne şuan kilo vermeye çalışıyorum:'(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 287 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
0 oy
12 cevap 264 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 386 göst.
12 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...