0 oy
985 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Şimdiden söylüyorum, ayyyy evlenmişsin ne gerek var niye anlattın şimdi bunu diyen tayfa burdan size ekmek çıkmaz duyar kasmayın.. Cokkk eskiden daha 16 17 yaşlarındaken erkek arkadaşım vardı o zamanlar sevince ölümüne bağlanırdık bide Tripkolic, arsız bela falan dinler iyice acı çekmeye çalışırdık akjss ve liseli çiftlerin kendi aralarında yüzük takması falan modaydı, neyse bi gün çocuk beni çağırdı buluşalım önemli bişey konusucam diye bende sanıyorum ki yüzük almış onu takicak bana :d kalktım kuaföre gittim kaş bıyık ne varsa temizledim yüzük takarken elimi bakımlı görsün diye manikür french falan yaptırdım ayy hiç unutmam yaaa :'D kalktım süslendim gittim beeee çocuk demez mi ayrılmak istiyorum diye :)))) resmen nikah masasında terk edilmiş ela doktor gibi hissettim kendimi o anda, hiç bişey demeden eve dönmüştüm o kadar ağladım ki kendimi toparlamam çok zaman aldı bütün hayatım etkilendi işten çıktım depresyona girdim annem beni hocalara bile götürdü kendime gelmem için, nedenini bilmiyordu tabi. İşte öyle bu akşam arkadaşım aynı heveslerle manikür yaptırdığını söyledi çocuk evlenme teklifi edecekmiş, benimde aklıma bu anım geldi anlatmak istedim burda

29 Cevaplar

0 oy
(8,585 puan) tarafından
Sonu kötü olmuş yaaaa
(1,787 puan) tarafından
Evettt ergenlik işte herşeyi dibine kadar yaşadığımız zamanlar aşkıda nefretide abartırdık .d
-Reklam-
0 oy
(1,632 puan) tarafından

Benimde şöyle bi anım var lisede sevgilimden ayrılacağımı söyleyecem ama 13 şubat falandı param yok hediye alamadığımı o yğzden ayrıldığımı düşünmesin diye bütün sınıf (kız meslek lisesi) kalpli kağıtlara güzel aşk sözleri yazdık çikolata vs aldık kutuya koyup onu buluşmaya çağırdım hediyeni almıştım ama ayrılcam dedim oda ağlayarak tazdığım notları okumuş beni geri çağırdı bişey konuşcam diye 3 samimi arkadasımla gittk beni ayrılmamak için ikna etmeye çalıştı ben yok dedim sonra kutuyu oraya bıraktım al dedi aldık kağıtların bazıları ıslaktı ağladığını ordan anladık çikolataları alıp oturup yemiştik :D bi kaç gün sonra bana 4 sayfa mektup ve kolye bileklik alıp birinden yollamıştı hiç unutmam bütün sınıf o mektubu okudu herkesin gözleri dolmuştu

(1,787 puan) tarafından
Bu ormantik adamı kaybettim deme bana :/
(1,632 puan) tarafından
Onu bıraktım aynen ama eşimde çok iyi bir insan o yüzden pişman değilim :)
0 oy
tarafından

Geçen Bi yazı okumuştum, " Bi ara sevgililer arasında yüzük takma modası vardı. Kimler evlendi" diye. O geldi aklıma :D

(1,787 puan) tarafından
Bizim düğün iptal oldu işte damadın haberi yoktu :D
0 oy
(247 puan) tarafından
Okuyunca  bir qarib oldum bazen benim de oyle anilarim aklima geliyor soyle uzaklara gidiyorum canım
(1,787 puan) tarafından
Aynen bazen dalıyoruz gençlik anıları işte bizi biz yapan anılar :)
(247 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Okuyunca o yıllara gittim. Eşimle o yaşta tanıştık ve o zaman yüzük taktık arada ayrılıklar oldu o saydigin kisileri dinledik ay bı tuhaf oldum:/) üzüldüm ya ama cidden o yaşlarda insan sevdimi kendini adiyor:)
(1,787 puan) tarafından
Off hemde ne adamak :)
0 oy
(494 puan) tarafından
Kac yasindasiniz bnde cok dinlrdim arsz bla asi styla fundyy fln 
(1,787 puan) tarafından
25 yaşındayım şimdi :) 2011 zamanlarıydı
(494 puan) tarafından
Bende 22 yasimdayim 13 14 yaslarinda dinlerdim resimlerini faln cikarttirmistim fotokobi bole atarli giderli soz defteri faln vardi ya ne gunlerdi bas bas bagira bagira tum sarkilarinj solerdim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O değilde elayı nilah masasında mı bıraktı kız o levent :D 
(1,787 puan) tarafından
Hee tam nikah masasına oturacakken bıraktı ya kızı :D
0 oy
tarafından

Hahhah ne güldüm o kadar hazırlık boşa gitti :D

0 oy
(316 puan) tarafından

Böyle anlatınca benimde aklıma geldi eski günler ama bn Hande Yener'in eski acıklı şarkılarıyla ağlardım bide o yüzük olayı varya eşimle 4 yıl önce yaşadık bana yüzük taktı gkhgfhjgc:D bide ben 27 yaşındayım şuan yani 23 yaşında bile yaşadım o olayı ama çok güzel birşey bnce

(1,787 puan) tarafından
Modaydı kız :))
(316 puan) tarafından
He ya Modaydi :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde SeydaUraz (2,545 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 645 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 491 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 348 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,958 kullanıcı

...