0 oy
982 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Şimdiden söylüyorum, ayyyy evlenmişsin ne gerek var niye anlattın şimdi bunu diyen tayfa burdan size ekmek çıkmaz duyar kasmayın.. Cokkk eskiden daha 16 17 yaşlarındaken erkek arkadaşım vardı o zamanlar sevince ölümüne bağlanırdık bide Tripkolic, arsız bela falan dinler iyice acı çekmeye çalışırdık akjss ve liseli çiftlerin kendi aralarında yüzük takması falan modaydı, neyse bi gün çocuk beni çağırdı buluşalım önemli bişey konusucam diye bende sanıyorum ki yüzük almış onu takicak bana :d kalktım kuaföre gittim kaş bıyık ne varsa temizledim yüzük takarken elimi bakımlı görsün diye manikür french falan yaptırdım ayy hiç unutmam yaaa :'D kalktım süslendim gittim beeee çocuk demez mi ayrılmak istiyorum diye :)))) resmen nikah masasında terk edilmiş ela doktor gibi hissettim kendimi o anda, hiç bişey demeden eve dönmüştüm o kadar ağladım ki kendimi toparlamam çok zaman aldı bütün hayatım etkilendi işten çıktım depresyona girdim annem beni hocalara bile götürdü kendime gelmem için, nedenini bilmiyordu tabi. İşte öyle bu akşam arkadaşım aynı heveslerle manikür yaptırdığını söyledi çocuk evlenme teklifi edecekmiş, benimde aklıma bu anım geldi anlatmak istedim burda

29 Cevaplar

+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Ergenliğin dibine vurmuş Bi vatandaş daha sjsjsjsj
(1,787 puan) tarafından
Hemde ne dippp :)))
-Reklam-
+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Gözlerime çizdim seni açmaya korkuyorum diye bi şarkı vardı sonra yoruldum peşinde koşmaktan yoruldum bu platonik l aşktan bi de kalbime gömerim o zaman fln bizde bunları dinler ağlardık hadi ağlayalım derdik kız ne salakmşzz ama a güzeldi be:D

(1,787 puan) tarafından
Hadi ağlayalım hahsnsndbd akşam rutinimizdi beee :))
(5,376 puan) tarafından
Hiç sorma ya :D ben platonik takıldım bakkalları vardı hergün önünden geçerdim süslenip ne heyecanlıydı be ama iyikide yaşamışım o anları güzeldi o günler :)
(1,787 puan) tarafından
Aynen o zamanlar yaşadığım hiç biseyden pişman olmadım iyiki olmuş büyük dersler aldık akillandik
(25,224 puan) tarafından
Gözlerimeee çizdim seniiii açmaya korkuyoruummmm. Büyümüyorum gözlerinde gittikçe küçülüyorummmm:D
(5,376 puan) tarafından
Vayyyy selommm sen de biliyon bu işleri :D
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ahahaha valla güldüm ama üzücü bi anı:(
(1,787 puan) tarafından
Evet ağlamaktan kusmaya başlamıştım artık düşün hahsdh
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ay çok kötü kız ben bile duygulandm
(1,787 puan) tarafından
Ben artık gülüyorum düşününce ne saf temiz zamanlarmış diye :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İnsanin kendine yaptigini kimse yapmazmis derler ya :-)sonuç olarak bakımlı olmuşsun 
(1,787 puan) tarafından
Evet yaa yanıma kâr kalan tek şey oydu zaten :))
0 oy
tarafından
Kötü olmuş ama ya:-(
(1,787 puan) tarafından
Yani geçtiği için şimdi kahkaha atarak anlatıyoruz kızlarla onlara çok malzeme vermiştim o perişan hallerimmmmm unutamamm hiç :))
0 oy
(594 puan) tarafından
Hahahahha yazık kız çok şükür o yüzük takanlardan olmadım ya o zamanlarda çok saçma gelirdi zaten :))) 
(1,787 puan) tarafından
Şuan düşününce saçmalığın dibi ama o zamanlar büyük çılgınlık ailenden gizli sözlenmek :Dd
0 oy
(389 puan) tarafından
Ahahah allah seni boşver o seni kaybetmiş erkekler için üzülmeye degmez
(1,787 puan) tarafından
Tabi kizzzzzz bedduam tuttu zaten per perişan olmuş :/
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Üzücü bir anı ama çok güldüm Allah seni ne etmesin ya şimdi firenc yapınca aklıma sen gelicek sin ☺️☺️
(1,787 puan) tarafından
Hahaha yanıma kâr kalan tek şey oydu zaten, ve giden bıyıklarım :Gdhdhd
(4,061 puan) tarafından
Hahay çok komiksin maşallah Allah hep yüzünü güldürsün inş ☺️
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ahahah hani kankakar dertlesirken gulme krizine girip, sa..lak deyip omzuna vururlar ya suan sana oyle yapasim geldi sarki dinleyip iyice aci cekmeye calisirdik demenden ötürü :) :) :) :)  cankan vardı yar yar gidersen hejxisbwkcksbekc oyle birseylermiydi :) 
(1,787 puan) tarafından
Valla cankan İsmail YK  her boka ağlardım hahahsh
0 oy
tarafından
Ahahah yazık olmuş o kadar bakım yapmışsın. Kuaför Parasını ona ödetseydin bari :D
(1,787 puan) tarafından
Ammmmannnn bana kaldı kız tertemiz terkedildim işte  :Ddd
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Ahaha sesli güldüm.  Bu arada yaşınız kac. Çünkü benim lise zamanımda da bu yüzük muhabbeti çoktu. Özellikle siyah üstünde tarih yazılı yüzükler.  Ama benim hiç olmadı.  Çünkü lise boyunca birak sevgiliyi hiç çıkma teklifi dahi almadım:D

(1,787 puan) tarafından
25im şuan. 2011 zamanlarıydı :))
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Zalımın uşağı o kadar masraf ettirmiş 
(1,787 puan) tarafından
Kendime yaptım kız nolcak :)))
(2,788 puan) tarafından
Hahaha
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Nasip ya üzücü bi durum umarım eşin Iyiki olmadi dedirtmiştir 
(1,787 puan) tarafından
Eşimden önce de çok dedim zaten. O kadar perişan bi hale geldi ki benden sonra çok şükrettim
0 oy
tarafından
Ay güldüm canım kusura bakma aslında üzücü bi olay
(1,787 puan) tarafından
Ne kusuru  canım biz kahkaha atarak anlatıyoruz artık kızlarla :))
0 oy
(644 puan) tarafından
Senin adına üzüldüm canım bende olsam unutmazdim sebepsiz ayrılık ta ne bileyim Allah ıslah etsin
(1,787 puan) tarafından
Vardır sebebi de hiç sormadım, bende ketum bi kızdım gururuma yenilip sormadım öyle kaldı iyiki de olmamış diyorum Allah korumuş beni valla
0 oy
(1,521 puan) tarafından
vay lan sen demi kankaa diyesim geldi:D İsmail yk arız bela tripkolik ne güzel di aslında derdim yokken dinleyip dert sahibi olurdum :D
(1,787 puan) tarafından
Tabi yaa ne dinlerdim bide MP3 vardı CD satan yerlerde doldurur dinlerdim her yerde ahh beee eskilerin tadı şimdiki hicbiseyde yok herşey elimizin altında ama o hazzı alamam hicbiseyde
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Tripkolic dinlemek bir zamanlar modaydı kız :D ne günlerdi beee benimde mazi geldi aklıma djdjdjjsskks
(1,787 puan) tarafından
Çokkkkkkk güzel günlerdi. Dünya tertemizdi sanki, tek derdimiz yüzümüzde çıkan sivilcemizdi :) sonra terk edildik işte :)))
0 oy
tarafından
Ay kıyamam ya ben sana çok tatlı ama açı bir ani gerçekten
(1,787 puan) tarafından
O zaman hayatım darmadağın olmuştu şimdi ise gülerek anlatıyorum ne tuhaf
0 oy
(2,244 puan) tarafından

Hahahahaa kahkaha attım gece gece ama çok masum yaa kalbini kırmış vicdansız :D

(1,787 puan) tarafından
Çokkkkkkk kırdı şerefsizzzzz :Dd

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde SeydaUraz (2,545 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 642 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 481 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 346 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,429 cevap

34,855 kullanıcı

...