0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
16 aylık bebeğim var bir de hamileyim doğumum yakın.Kaynanamla kayınpederim boşanmak üzereler kayınpederim bende kalıyor ömür boyu da bende kalacak öteki gelin de kabul etmiyor sırayla baksak ama rahatını bozmak lstemiyor benim evim küçük iki tane bebe olacak şimdiden bile çok zorlanıyorum ev küçük bu halimle sürekli hizmet edip yemek yapmam gerekiyor ama çok bunalıyorum yoruluyorum yapasım gelmiyor rahatça uzanamıyorum bu sıcakta kat kat giyiniyorum kayınpederim olduğu için mecburen bu seferde sıcaktan bayılacak gibi oluyorum artık sinirden sürekli bebeğime bağırmaya başladım şimdiden böyleyse öteki doğunca ne olacak bilmiyorum

16 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Eşinle konusmalisin
(86 puan) tarafından
Eşimle konuşsam kabul etmez bu sefer aramız bozulur
(7,654 puan) tarafından
Allah sabır versin ama bu sekilde ömür geçmez hamilesin doğumun yakın baska cocuk var havalar sicak
(86 puan) tarafından
Aynen geçmiyor artık hayattan hiçbir şey anlamamaya başladım hiçbir şeyden zevk almıyorum sürekli sinir stres içindeyim
(7,654 puan) tarafından
Simdi hamilesin onun duygusallığı var uzerinde ama eşinle uygun zamanda uygun bir dille konus
-Reklam-
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Kayinpederin neden sizde kalıyor kocaman adam kaynanan olsa yine neyse ayy ne kadar zor kim bilir ben gün içinde yan yana duramıyorum çok sıcak olduğu için hemen evime inip çıkarıyorum üstümü başımı Allah sana sabır versin
(86 puan) tarafından
Aynen çok zor bir de hamileyim daha çok terliyorum rahatça yatamıyorum bile kendi odamda
0 oy
tarafından
Bence durumunuz varsa kayınpederine bı ev kiralayın aylığı falan yokmu yakınınızda olsun sen yemek yaptığında gönder yeter 
(86 puan) tarafından
Eşim başka evde kalmasını kabul etmez maalesef
0 oy
(791 puan) tarafından
Bende maalesef birlikteym bu sıcakta bende kat kat ginyorm çok zor emkli bir tv uzanıp izliyemyrm onu brak duş almak zor 
(86 puan) tarafından
Aynen canım ben de aynı durumdayım artık çatlamak üzereyim her şeye sinirlenmeye başladım artık
0 oy
(503 puan) tarafından
eşinle konuş o da diğer kardeşiyle konuşsun dönüşümlü bakın bence.  kimse rahatını bozmak istemez ama yapıcak bişey yok. 
(86 puan) tarafından
Onun eşi iki günde kapıya koyar katlanmaz benim gibi
(503 puan) tarafından
o zaman yapıcak bişey yok canım ya dönüşümlü bakılacak ya da ayrı ev tutulacak diyeceksin eşine. onun eşi de zaten sen kabul ediyorsun diye öyle bakamam diyordur emin ol. sen de olmasan ne yapacaklardı
(196 puan) tarafından
Peki kayınbiraderin eltine bi şey demiyormu ki , illa babama bakıcaz gibisinden
(86 puan) tarafından
Yok canım eltimin huyunu o da biliyor kaç defa adamı evden kovmus insan
0 oy
tarafından
Kayınpederinin maaşı varsa kendisi kiraya çıksın 
(86 puan) tarafından
Maaşı var ama kaynanam nafaka istemiş iki tane de evleri var biri Antalya da biri oturduğumuz yerde ama kaynanam ikisini de vermiyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayrı eve çıkartın onu insan kendi babasının yanında bile rahat giyinip oturmuyor. 
(86 puan) tarafından
Aynen sürekli bi çekingenlik içindeyim uzanmak istiyorum uzanamıyorum bı de hamileyim sürekli yemek yap temizlik çamaşır valla artık sabah olsun istemiyorum
0 oy
(5,981 puan) tarafından
Bi yere sktir olup gitmiyo mu yaşlı başlı adam karı gibi senin basını mı bekliyor bütün gün düşüncesiz görgüsüz
(86 puan) tarafından
Genelde evde canım
0 oy
tarafından
O ne ya kimse kabul etmiyor neden sana kalıyor beyefendinin rahatı da bozulmasın diyorlar bı de  kim ne derse desin ben herkeste 1 ay kalması taraftariyim. Bende kabul etmezdim açıkçası aksini. Haksızlık oluyor böyle 
(86 puan) tarafından
Olmazsa konuşacam tam olarak boşandıklari zaman
tarafından
Tabi canım şimdi vicdanen alma diyemem kimseye ama ben ya herkeste kalacak öyle bakacam ya da bakmazdim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız mahkeme mecbur verir o evleri çünkü oğulları da var. Herkes hakkettiği i kadarını alır. Sonra kaınbabana kadın bulup everin evine çıksın. Ne yap ne et kadın bul evlensin hemen... 
0 oy
tarafından
Sen kaynanani getir eve.kayinpeder gider.dogumu çocuğu bahane et.esle konuşmak çözüm değil.bu tür konularda sinsi olmak gerek biraz.kaynanaci ol biraz.kayinpeder ev kirayip yaşayabilir sonuçta.cocuklara da bakmaz.
(86 puan) tarafından
Kaynanam benimle de kötü oldu canım kayınpederimi eve aldığım için
0 oy
(10,402 puan) tarafından
Özel değilse boşanma sebepleri ne canım düzelmez mi o açıdan soruyorum zor çünkü böyle 
(86 puan) tarafından
Kayınpederim kardeşleri arasındaki arazi konusunu kaynanam abarttı da abarttı saçma bir şey yani
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Benim kayinbabam  ve kaynanam bowandi ve esimin  babasi baska evde kirada oturuyor     sen esine siyle bence
(86 puan) tarafından
Eşim zor kabul eder canım öyle bir şeyi
0 oy
tarafından
Canım benim kayın babam yok , kaynanamın da kendi evi var yalnız onun yanındaydık.  Ben bir kaç aydır gerçekten hiç tahammül edemez hâle geldim her şeyine.  Eşimden Allah (c.c) razı olsun beni benden daha çok düşünür.  Başka kardeşleri olmasına rağmen neredeyse onun yanında kalmaya mecbur gibiydik. Konuştuk eşim de elinden geleni yaptı ve şuan ayrılıyoruz evimizi tuttuk . Biz biraz daha sessiz kalıp her şeye tamam desek,  bi anneleri olduklarına unutacaklar
0 oy
(494 puan) tarafından
Sabret bosaninca evler ikiye bolunur biri kaynanain biri kayinpederin cikar oda bi sure sonra yapamaz yasi kac bilmiyorum ama artik yasli erkekler kadinsiz yapamiyor evlenir 
(86 puan) tarafından
İnşallah canım 65 yaşında
(494 puan) tarafından
Daha cok yasli degilmis evlenir canim oda rahat edemez bi sure sonra dua et evlenecegi zmn karsi cikmasin cocuklari

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 579 göst.
0 oy
16 cevap 550 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Senaa123 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Byzaer (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 382 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Rabiamerve1307 (133 puan) tarafından soruldu

380,712 soru

11,398,753 cevap

34,923 kullanıcı

...