0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar sezeryan oldum sipinal anestezi ile yani belden tam bir hafta oldu hala baş ağrısı çok siddetli boyun ağrısı ve omurlarım ağrıyor dün acile gittim parol serum şeklinde verdi ama etkisi bitti doğumdan beri iki defadır acile gidiyorum sipinalin böyle yapacağını bilseydim asla yapmazdım

6 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Canım o ağrı Cok normal çok şiddetli oluyor ama mesela filtre kahve şekersiz Nescafe icersen 1 haftanin sonunda geciyor birde bol bol yürüyüşü yap güçlü olmaya bak spinal sezeryan kadar güzel bişey yok aslında evet zor ama bebişin doğuşunu görmek çok güzel ❤️
-Reklam-
0 oy
(755 puan) tarafından
Aslında spinal en az yan etki yapan bı anestezi türüdür belki bağışıklıktan kaynaklı olabilir. Baş ağrısı ise uyuşukluk geçene kadar kafanı yastiktan hiç kaldirmaman gerekiyor ben kendim de spinal oldum çok şükür hiç bir etkisi olmadı ne baş ağrısı ne bel ne omurga da hiç bir sorun yaşamadım. Çok geçmiş olsun canım İnşaAllah en kısa zamanda geçer
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Yastık kullaa canım öyle duymuştum ama
0 oy
tarafından
Cnm sıcak duşa gir. Sıcak su torbasını ağrıyan yerlerine tut. Bende oldum ama o bence sığınak sezeryandan deil.ameliyathane o kadar sigukki her yerin öyle agriyordu. Sıcak su torbası tuttum. Masaj aletiyle masaj yaptirdim. Çok iyi geldi. Özellikle sıcak banyo. Sanki kemiklerim birlesti
0 oy
(945 puan) tarafından
Geçicek canım sabır et, 1 hafta kadar ağrıyor malesef. Benim de belim ağrımıştı çok, 
0 oy
tarafından
Çok geçmış olsun ben genel sezeryan oldum 1 haftada ağrı sızı bıtti

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 51 göst.
0 oy
5 cevap 106 göst.
0 oy
5 cevap 79 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meymn0765 (2 puan) tarafından soruldu

377,992 soru

11,313,991 cevap

34,753 kullanıcı

...