0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Kizlar kizimi kalbe goturdum kalbinde biraz aciklik var dedi sordum  fazla onmli degil dedi 1 yil sonra kontrele getr gecer dedi ilgisiz geldi baska koca sehirde kalp dktoru yok maleswf cocugunda olan varmi bilgi veriirmisiniz lutfen

2 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Kimse cevaplamamış ben soyliyim korkma kapanıyor o delik hemen hemen bütün bebeklerde oluyo rabbim şifa versin inşallah
(72 puan) tarafından
Allah razi oksun canm doktor bir havali sordum aciklama yapmadi gekmis diyorki cocuk durmadi iyice bakamadm diyor allah kimseyi hastaneye dusurmesin tek 1 hastanede 1 doktor var ozelde 600 700 var durumum yok ama kotu biseyse ne yapar ne eder goturcekti cok uzgunm vala
(149 puan) tarafından
Kızın küçük mü canım kaç aylık
(72 puan) tarafından
17 aylik canm ins bise olmaz uzgunum ya ins gecerr kalp onmli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızom dogdugunda pndada vardı hemde iki tane şükür kapandı seninkife kapanır küçük ya çabucak iyileşir korkma Allah şifa versin 
(72 puan) tarafından
Allah razi olsun canm ins gecer doktor pis cikti  bisede demedi okumz ama insalik yok bazilarinda  maske bile yktu dusun vala agkicak artk ya  peki ise sorcam 1 yil sonra gel dedi uzun degilmi 2 3 ay sonra gidim dyorim
tarafından
6 ay geçsin canım ozaman gıdersın bendede vardı delik doktor 6 ay gayet iyi demişti kızımdada demisti
(72 puan) tarafından
Cok saol canm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yineyinesen (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 482 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
0 oy