0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Kuzenimn nişanı var Ailede ilk erkek nişanı davet edildk sahsi arabayla gidicez ama sorun şu ki çocuklarımn burnu akıyor ve büyüğünde öksürük var arada ates oluyir küçüğüde sadece benim kucağımda duruyor daha kötü olmsından korkuyorum hevesliğm var ama zehir olcak gibi geliyor zaten neye heves etsem içimde kalıyor üzülüyorum:( çocuklarda durup dururken hasta oldular siz olsanız napardnz kocaelide oturuyorum arabada 2 side duruyor genelde bebek arabasını alim mi bilmiyorum lütfen morelimi bozmayn

15 Cevaplar

+1 oy
(12,976 puan) tarafından
Gitmesen daha iyi sanki canım. Hava zaten soğuk bir de hastalar iyice kötü olurlarsa bu sefer. 
(886 puan) tarafından
Offf morelim berbat yaaa
(12,976 puan) tarafından
Gitsen de birşey anlamazsın ki bebeler hastayken
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Gitme askom bebeler iyice hastalanmasin 
0 oy
(85 puan) tarafından
Canim cocuklarin hastaymış şu durumda nisana gitmen çok mantıklı değil ben olsam gitmezdim. Ayrica covid vakalari da baya çoğalıyor Allah korusun dikkatli olmakta fayda var 
0 oy
tarafından
Ben olsam gitnezdim kuzum cocuklar boyle bu durumdayken ve inan gitsen daha kötü olacaklar orda kusarlar falan sana da onlara da zehir olur hem nisandir bosver bu sogukta kış  günü gitme onalra da çocuklar hasta ondan gelemiyorum dersin dugune gidersin kuzum
0 oy
(570 puan) tarafından
Gezmek bi değişiklik yapmak istiyorsun ki en doğal hakkın ama çocukların hastaymış yine bişey anlamazsın Allah korusun daha kötü olurlar hastalanınca yine sen çekiyorsun oda yetmez miş gibi eşinden bi ton laf duyarsın kuzeninin nişanı çocuklardan önemli miydi vs der gittiğine pişman olursun
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Gitmezdim bence . Eğer öyle hastalrsa bir tat almazsın zaten 
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Çocuklar hastaymış zaten geçmiş olsun öncelikle daha kötü olmasınlar bence de gitme yani ama ayıp olmasın tabi eşini gönder bir kaç saat nişana da. 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kızım hasta ara ara ateşi yükseliyor kuzenimin bohçası var ve gelemeyeceğimi bebeğimin hasta olduğunu söyledim hem kızım daha huzursuz olacak hem de ben rahat edemem evde dinlenmeleri lazım 
0 oy
(10,323 puan) tarafından
Çok net gitme. Onların sağlığı daha mühim 
0 oy
tarafından
Çocuklar rahat vermez ki hastalarmış. Ben olsam gitmezdim muhtemelen.
0 oy
(1,691 puan) tarafından
sanki gitmesen cok daha iyi
0 oy
(8,310 puan) tarafından
Moralını neden bozalım :) maalesef bebeklerle bı cok seyden mahrum kalıyoruz.Daha fena olabılırler canım yatıp dınlenme beslenme zamanları onların.
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Bence gitme canım cocuklarından önemli degil daha kötü olabilirler hem sen gitsende çocuklar durmasa sende rahat edemezsin
0 oy
(119,242 puan) tarafından
gitme bence    
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Geçen hafta en sevdiğim kuzenimin düğünü vardı (dayımın kızı) oğlum biraz hastaydı bir de 7 aylık hamileyim yine de hazırlanıp gittim bı kaç saat durup evime döndüm yakın akraba sonuçta el değil ki dediğim gibi çok durmazsın tebrik eder dönersin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 70 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 436 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 480 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 226 göst.