0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (187 puan) tarafından
Walla biktim ne bu çile.yanginlar gittikçe çoğalıyor bu seferde nemleketim dortyolum yanıyor ve gittikçe çoğalıyor büyüyor evlere çok yakı nyerde hemde sadece 2 tane helikopterle nereyi söndürecekler evlere sıçrarsa rabbim korusun 

3 Cevaplar

0 oy
(48,467 puan) tarafından
Rabbim korusun inşallah hemen Soner
(187 puan) tarafından
Sanmiyorum canım yarim saatte çoğaldı rabbim yardım etsin nerde bu devlet çürümeye bıraktığı uçakları neden kullanmıyor
tarafından
Uçaklarla ilgili bakan açıklama yaptı dinlemedin glaiba
(187 puan) tarafından
Walla dinlemedim dinledikçe canım sıkılıyor ne açıklaması yapılmış bilmiyorum walla
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Oradami yaa:(( nolcak böle of offff
(187 puan) tarafından
Evet canım evlerde çok yakın rabbim korusun
0 oy
tarafından
E helikopterin  çıkardığı rüzgarda alevleri  arttırır....

Türkiye  ciddi manada zor günler  geçiriyo
(187 puan) tarafından
O gidip.gelene kadar çoğalıyor 1 tane toma  var karadan yardım ediliyor ama olmuyor hem rüzgar var ondan dolayı büyüyor
tarafından
İspanya uçak gönderdi ama muğla  ve antalya bölgesindeler, oralara toma ve itfaiye  giremez çünkü  imkansız, hatay dört yol yangım cıkan yer düzlük mü
(187 puan) tarafından
Otoban kenarı ama canım ormana ve evlere doru gidiyor ispanya uçağını  aynısı.turkiyede ar ama devletimiz.cikartmiyir çürümeye bıraktığı
tarafından
Yazık ya içler acısı hadi evlere sıçramaz ise o ağaçlar  o boylara  gelene  kadar seneler  geçti  o  masum  hayvanlar...
:(
(187 puan) tarafından
Onlara zaten içim parçalanıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
8 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 801 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Alihanın Annesi (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 855 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 507 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

377,922 soru

11,311,604 cevap

34,745 kullanıcı