0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (174 puan) tarafından
Arkadaşlar virüs şüphem var akşama doğru kötüleştim öğleden beri bebeğim annemdeydi, akşam eşimi bekliyorum teste gitmek için. Bebek diyorsam 2 yaşına 1 ay var. Eğer pozitif se napcağımı bilmiyorum oğlum dha önce hiç annemde falan kalmadı hatta 3 4 saatten uzun bile kalmadı. Ve emen bi çocuk gece meme emmeden asla uyumaz. Eğer kötü atlatırsam annem bakmak zorunda ama napar bensiz ben onsuz naparım. Benimle kalsın desem hem ona bulaşmasın dan hemde ilgilenememekten korkuyorum. Nasıl yapıcam az değil 2 hafta... Kendimden çok onu düşünüyorum şu an. Napayım ben pozitif ise.. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebegini kendinden ayirmana gerek yokki bizde gecirdik hemde delta bizat doktora sordum cocuga gecme ihtimali varmi diye var dedi ama onlarda hafif grip.gibi gecyo cok sukur gecmedi arada atesi ckiyodu okadar
(174 puan) tarafından
Bnde delta dan şüpheleniyorum. Su an burun akıntısı baş ağrısı ve hafif boğaz agrısı var. Bende yanımda kalmasını isterim ama ağır gecirirsem ve ona bakamazsam ondan korkuyorum. Sizin nasıl geçmişti
tarafından
Vala benimki grip gibi gecti 3 4 gun biraz kotuydum sonra cok iyiydim hemde ilac kulanmama ragmen allah yardim edyo bi sekilde
-Reklam-
0 oy
(607 puan) tarafından
Teste gitsen bile 24 saatten önce çıkmıyor ki , bebekler daha hafif atlatıyor diye duymuştum . Onu yanindan ayırmana gerek yok.
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım ayırma kendinden bence emzir de bişey olmaz Allah'ın izni ile ben korona olmuştum bebeğim o zaman 4 aylıktı ve ayırdım kolumu kaldircak halim yoktu ama konu bebeğim olunca Allah yardım ediyor 2 maske taktım hep sürekli değiştirdim kolanya kullandım ellerimi yıkadım eşim hatta daha ağır geçirdi 14 gün evde 10 gün yoğun bakımda oda aynı evin içindeydik maske ile çok dikkat ettik oğluma bulaşmadu
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Emziriyorsun ilaç kullanma kronik rahatsızlığın yoksa sıkıntı olmaz korkma hem bebeğine yapacağın en büyük haksızlık virisluyken emzirmemek olur çünkü virüsün ilacı bol emzirmek bağışıklık kazanir
0 oy
(634 puan) tarafından
Bebekler hafif atlatıyor doğru ailecek korona olduk iki yaşında oğlumda oldu koronayi çok hafif atlattı korona bitti aradan bir ay geçti mis-c diye bir hastalıktan 15 gün yoğun bakımda yattı Allah göstermesin Rabbim korusun ama eğer imkanlar el veriyorsa annen baksın belki ona gecmemistir daha 

İlgili sorular

+3 oy
150 cevap 3,020 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bal oglum (710 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 112 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emelemel (17 puan) tarafından soruldu

374,647 soru

11,205,629 cevap

34,506 kullanıcı

...