0 oy
613 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,273 puan) tarafından
Kızlar bugün kulağımı deldirdim arada sırada hafif bi ağrısı oluyo o kadar şimdi aslında aklımdaki soru ne zaman duş almam gerek bide kulagim yeni deldirdigim için biraz tedirgin im duş alinca enfeksiyon falan olurmu diye birde gusül abdesti alicam zaman yeni deldirdim için kulak delgimden su geçirmesem gusül um kabul olurmu olmazmi acaba intarnet ten baktım her sitede ayrı birşey yaziyo kafam karıştı doğrusu nasıl olur acaba fikirlerinizi soylermisiniz şimdiden teşekkürler

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Küpe kullanman gerekiyor abdest alırken
tarafından
Onu bilmiyorum canım. Delen kişi söylemedi mi
(2,273 puan) tarafından
Yok canım kuyumcuda deldirdim birşey demedi
tarafından
Su değdirmemen gerekiyorsa ve eğer abdest de alman gerekiyorsa oraya güzelce sağ elinle mesh edersin canım. Nasıl parmağımız kesildiği zaman yara bandı olsa mesela bantın üzerinden mesh edebiliyorsak aynı şekilde kulağına da mesh edebilirsin. Zaruret var çünkü ortada
(2,273 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim yorumun için
tarafından
Rica ederim <3
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk kulak deliğinmi küpeyi abdest alırken kulagında ileri geri yap
(2,273 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim yorumun için
0 oy
tarafından
canim kulagindaki kupeti abdest alirken o bolgeye su tutarak ileri geri al kupeyle beraber orasi islanir cikarip takmana gerek yok.. lakin hic su degdirmezsen abdest olmaz cunku her yere su degmeli
(2,273 puan) tarafından
Ewt canım biliyorum ama yeni ya nasıl yikiycam diye düşünüyorum bakalım inşallah acımaz ve enfeksiyon olmaz
tarafından
olmaz 2 gun olduysa iyilesmeye baslamistir herhalde
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım benim bı kulağımda 7 birinde beş delik var inan var ya abdest almak çok zor. Lisedeyken deldirmistim... İki gün sonrada duş almıştım teramisin diye bı merhem var o iyi gelir sana kuruma olursa duştan sonra
(9,247 puan) tarafından
Ewet cwnim
tarafından
Eee dövmelerde gusül geçirmiyor onu ne yapacaksın.
(9,247 puan) tarafından
Yaptığım zamanlarda aklı selim dusunemedik.simdide hocalar hatanın neresinde n dönersen kârdır diyorlar dövme var diye abdest almamazlik yapamazsın namaz kılmayı bırakamazsin diyorlar. Olmasa iyi olurdu ama benim bunlarinsildirmem en az 50bin tl
tarafından
Anladım canım Allah Affetsin inşaAllah
(9,247 puan) tarafından
Yani bu saatten sonra yapılacak şey af dilemek
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dilediğin zaman duş alabilirsin enfeksiyon kapmaz
(2,273 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 588 göst.