0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
Kızlar benim.bu 10 gündür karnında ağrı vardı eşimde çalışdığı iş yerinde özel kadın doğum vardı malum randevu yok eşimde dedi oraya sorayim uygunsa oraya gidelim dedm  tamam işte yarın esim 8 de ise gidiyo dedi yarın olmadi doktor burda gosterirriz seni tamam dedim zaten otobüs kapının önünden kalkiyo iş yerinin kapsiilna kadar goturuyo kızı kaynanaya bırakır gelirim eşimde hıı olur dedi istemeyerek sonra biraz zaman geçti uyucakti dedim yarın sen aradığında biner gelirim karşılarsın. Oda kızlardan biriyle gelirsin dedi ne alaka zaten otobüs kapının  önüne birakicak beni kimsenin gelmesine greek yok. Kız dedigide goeumcem neyse dedim neye guvenmiyosun yaa tek gelmemde ne sakınca var. (Ama her nereye gidecek olsam markete dahi kızlar gelsin bu güne kadar hiç bi zaman ona ihanet etmedik hep ona sadık oldum ama onun bana yaptıkları yanında bide bana guvenmiyo) bende sonra dedim tamam gerek yok gozukmicem agrım yok. Bu sefer bağırmaya başladı ne diyosun yaa güvenle ne alakası var ordan oraya cekiyosun falan bende dedim neye guvenmiyosun bi soyle twmam dicem neyimi gordun bu gune kadar falan baktım diyo ya kaybolursan dönüş te bilmiyosun oraları dedim nr demek bilmiyorum kapının önünden bincem orda incem kardeşin de bilmiyo oraları kimi ksndiriyosun falan konu öyle öyle kapandı gitti uyudu bende daha bisi demedim kızlar nereye gitsek kardeşim le gidicem yok ama kendi kardeşleri olunca git nereye gidersen hep o hesap o kadar zoruma gidiyom sanki 4 yıldır evliyiz odaklı hep o benim birilerimi yakalamış tersine hep ben görüyorum herseyini ama yine güvenilmeyen benim ne diyosunuz yarın gideyimmi randevuya yoksa gitmeyeyim mi

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kişi kendinden mi biliyor acaba işi ?
(600 puan) tarafından
Heh aynen öyle çok güzel dedin canım. Aynen öyle ama ben kaldıramıyorum çünkü gerçekten hicbir zaman ona ihanet edecek kafada olmadım edebim kaldırmaz böyle biseyi ama o kadar yaptığına rağmen hiç bisi yapmamış gibi davranıp bide benden böyle şüphe etmesi sınırımı daha da bozuyo o yüzden fe gitmek istemiyorum
tarafından
Bak canım şöyle söylim sana. Bence ortada sana bir güvensizlik yok da. Kendi kardeşiyle niye gitmeni isteyebilir biliyormusun çünkü evden çıkıp hastaneye hastaneden çıkıp eve geleceğini bilir. Çünkü kendi kardeşi. Senin kardeşinle gitmeni neden istemez çünkü bir yerlere gidersiniz bundan da kendisinin haberi olmaz diye düşünüyor olabilir. Çünkü kardeşinle senin aranda kalır. Görümcenin yanında senin rahat olmayacağını bilir. İstediğini yapamazsın çünkü onun yanında. Kendi kardeşinin yanında yapabilirsin. Aklıma başka da birşey gelmiyor bunlar dışında
(600 puan) tarafından
Aynen öyle canım o yüzden ama bu da bi güvensizlik oluyo ki ben nereye gitsem uğraşan haber ediyorum ona ama o yine aynı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Git canım bence. Kocan ne diyorsa onu yap. Hem kötü birşey dememiş zaten yanına görümceni al demiş. Bu sana güvenmediğinden değil etrafda ki erkeklere güvenmediğinden dolayı. Çünkü kendisi bir erkek ve erkeklerin ne zihniyette olduğunu bir erkek den başkası tam anlamıyla bilemez 
(600 puan) tarafından
Kendiside o zihniyette fazlasıyla ama ağrıma gidiyo ben o kadar şeyini yakalamışken sanki bana guvenmiyo gibi geliyo bide her nereye gitsek kardeşim olsa yok diyo ama kendi kardeşi olunca git diyo sanki kardeşi olunca o erkekler bakmayacak gibi
tarafından
Sen ne olursa olsun kocanla cedelleşme canım. Gerçekten bir taraf alttan almayınca evlilik yürümüyor. Kazanan sen ol. Boşver. Allah bir yerden çıkarır herkesin niyetini önüne koyar.
(600 puan) tarafından
Haklisin canım dediğin gibi yapicam ne hali varsa görsün neler çektirdi bana ama allaha havale ediyorum hakkımda ne düşünürse düşünsün yanına kalmasın inşllah sagolasin canım allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden canım. Allah sabredenlerle beraberdir
(600 puan) tarafından
Amenna canım aynen öyle sabredicez rabbim yardımcımız  olsun biz kadınların insalah
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Canım bunun güvenle ne ilgisi var benim kocamda görümcelerimle gitmemi ister böyle durumlarda yolda ne olur ne olmaz der ve haklı da şu zaman da kimseye güven yok herşey saniyelik ve muayeneye git derim 
(600 puan) tarafından
Dediğin gibi zaman kötü  canım ama kardeşimle olunca supheleniyo yok diyo ama kardeşi olunca tamam diyi bu beni deli ediyo demekki bana guvenmiyo yoksa ne farkeder ha gorumcem ha kardesim maksat biri yanimda olsun derdi ama o kardeşi olunca ici rahat ediyo nedense
(5,283 puan) tarafından
Ona birşey diyemem canım haklısın o konuda niyeti yanında biri olsun sa eğer kardeşin de olabilir görümcen de fark etmez boşver takma sende en iyisi tek başına git bir iki laf söyler sende cevabını ver gitsin
(600 puan) tarafından
Bakıcam artık canım yarına kadar düşünücem ona göre davranicam inşallah sagolasin canım allah razı olsun
(5,283 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
(600 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok sagolasin tavsiyelerin için
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Geçmiş olsun eşini dinle bence arkadaş olur görümcen yolda bişey olur diye düşünmüştür belki eşin git kontrol ettir umarım önemli bir şey değildir müsait olursan durumunu bildirir misiniz sakin ol 
(600 puan) tarafından
Durumumu Haber ederim canım inşallah. Ya bi yandan diyorum oyle de olabilir ama kardeşim yanıma geldi 2 3 günlüğüne dedim çarşıya biraz gidicez çarşıda bizim aşağımiz ona sordum yok nereye gidiyorsunuz başladı sorgulamaya kardeşim gelmişken dedim biraz dışarı çıkalım evde tınılı kladik biraz çıkarayım onu yok dedi ama ne zaman kardeşi pazara bi yere çarşıya gitse sende hit onunla hep böyle o yüzden sinir oldum
(1,378 puan) tarafından
Huyu öyle demek ki sakin bir zamanda tatlı dille anlatırsan umarım anlar senin en doğal hakkın kardeşinle gezmek ama nepalım benim bir arkadaşım vardı eşi gündüz bile perdeyi kapalı tutuyordu işaret koyuyormuş işe giderken açılıp açılmadığını kontrol ediyordu ancak gezmeye eşiyle gidiyordu tam esir hayatı yaşıyor neyse umarım senin eşinde düzelir dua edicem hayırlı geceler...
(600 puan) tarafından
Bu erkekler gerçekten kendini ne sanıyo anlamadım gitti ne demek çizgi koyup perde kapatmak yaa. Dediğin gibi artık bi şekilde halledicez canım çok sagolasin allah razi olsun hayırlı geceler canım:)
(1,378 puan) tarafından
Sende sağol Allah hepimizden razı olsun
(600 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi

Tabiki yarın doktora git kendi sağlığın için bunu yapmalısın ve çocuğuna daha iyi bakmak için git 
(600 puan) tarafından
Ama zoruma gidiyo kabullenen bi sefer hep sesini yükseltince bisi leri yine kabul edecek gibi dusunucek. Bunu da istemiyorum bir haftadan fazladır agrım var ama bu yüzden de gitmek istemiyorum o kadar soğudum ki yani onun bana yaşattıkları yanında bana böyle davranması zoruma gidiyo hiç bisi olmamaış gibi davraniyo dediğin gibi kendinden biliyo işi o yüzden istemiyo kardeşiyle de yaşıtiz ve kardeşini o kadar göklere cikariyoki o şöyledir böyledir resmen bana guvenmiyo ama kardeşine guveniyo çok zoruma gidiyo
0 oy
(945 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi... 
(600 puan) tarafından
Gerçekten o hesap yani ama o kadar zoruma gidiyom 1 hafta dır ağrı cekiyorum ama gitmicem acile gidecem bu sefer kabullenen hep başıma böyle yapacak görümce forum ce diye
0 oy
tarafından

Kişi herkesi kendinden bilirmiş hesabı:angel: kendi öyle senide öyle saniyo işte:D

0 oy
(51 puan) tarafından
O sana degil kendine guvenmiyor, yani kendi bi haltlar yemiş ve sende yapacaksın saniyor. Agrin varsa git tabiki de ona kızdın diye kendini niye cezalandiriyorsun. Belki muhim birsey var. O baksın kendi isine, sınır cizmeyi bilin o zaman degerli olursunuz. Kavga gurultuye gerek yok, ona he he deyin ama kendi bildiginizi yapın. Niye yapmadin dedigimi derse de o an oyle gerektigini analtirsiniz. 
(600 puan) tarafından
Anlamaz canım aşırı sınırlı yapısı var üstüme yürür keşke anlasa öyle gerektiğini.defigin gibi yediği haltlardan dolayı böyle davraniyo bende yaparım diye korkuyo
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Eşinin yaptığı can sıkıcı bişey olabilir, o konuda haklısınız.. Ben de eşimin sürekli peşime kardeşini takmasını istemezdim.. Ama pireye kızıp yorganı yakmayın.. Kadın doğuma gideceğinize göre hamilesiniz.. Gidip karın ağrınızın nedenini öğrenin.. Bi sorun varsa, Allah korusun bebeğinizin başına bişey gelirse vicdan azabına katlanamazsınız.. Eşiniz de ben doktor ayarladım, sen gelmedin deyip sıyrılır işin içinden, bütün vicdan azabı size kalır
(600 puan) tarafından
Yok hamile değilim canım bu 10 gündür kaşık agrım var onu göstermek için gidicektim. Çok kötü bi his süreklice böyle yapiyo canım nereye gitsem illa onun ailesinden biri yanimda olucak yoksa hiv bir yere çıkmama izin vermiyo markete dahi
(1,552 puan) tarafından
Hamilelik yoksa bile gidin bence, ciddi bişeyse olan size olur, o yine huyundan vazgeçmez.. Gidin, içiniz rahat etmeyecekse dönüşte kavganıza yine devam edersiniz :D Kardeşinle geldim hadi yine kurtardın namusumu dersiniz :D
(600 puan) tarafından
Ahahhaa çok güzel vala dicem güzel fikir:D aklımda:D sagolasin canım haklisin gidicem kendim için:)
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim :) Çok geçmiş olsun, İnşallah kötü bişey değildir
(600 puan) tarafından
Inşallah canım çok sagolasin:)
0 oy
tarafından
Ben olsam gitmem canım herkez git ne var demiş ama saçma geldi bana birşey olucaksa zaten olur gorumcen koruyacak değil seni korumami seni korusun sen bir bireysin ve kendi işini kendin gorursun bu sorunun önünü açarsan yanlış anlama kuyruk gibi peşinde dolasir durur oldu tuvalete giderken de gelsin biraz ağırlığını koy derim emin ol kafanda rahat olur ve bence gitme MHRS den randevu al gün gelince kendin git yada acile gidip çok ağrım var deyip seni kadın doğuma yonlendirsin öylede veriyorlar 
(600 puan) tarafından
Benimde içimden gelmiyo artık gitmek. Dediğin gibi acile giderim daha iyi çünkü biliyorum ardı arkası kesilmicek
0 oy
(154 puan) tarafından
Fikrimce sana güvenmediği için değil benim eşim de bana der kendi memleketimizde değiliz 1,5 senelik evliyiz burayı ogrendim şükür ama ne olursa olsun eşim yalnız çıkma dışarı der derdi bana güvensizliği değil düşün üst komşumla bir senedir tanışıyoruz ama dışarı istersen onunla çık der markete birlikte gidin der sebep yalnız olmamam eminim eşin de bu yüzden diyordur sen kötüye yorma bosuna ne kendi canını sık ne de eşinin canını sık evinde huzursuzluk olmasın boşver yarın kalk gorumceni de al git hem işyerini görürsün sürpriz yaptım dersin bı şekil arayı duzeltirsin
(600 puan) tarafından
Haklisin canım dün sınır ustumdeydi ondan da biraz gitmem dedim ama şimdi duruldum büyük ihtimalle gidecem kendim için
0 oy
tarafından
Dervisin fikri neyse zikri de odur canim. Ondan..
(600 puan) tarafından
Aynen öyle canım gerçekten ama gidicem kendim için
0 oy
tarafından
tatlim abartma benim esimde beni anneme bile tek yollamaz kiskancligindan guzelsin disardaki insanlarin ilgisi yonelir diye tek yolamak istememistir sen onun karisisin emin ol kardesinden daha cok kiskaniuordur seni tamam de kapat konuyu benim cocugum yokken bile esim hayatta trk gindermezdi kendi goturdu cafeye arkadaşlarımla  kahve icmek icin izin alicam diye bin takla atardim sebebini hep sorardim disariya guvrnmiyorum guzlesin hep bakiyolar diyodu simdi cocugum oldu yi e tek gitme diyo bu sferse yukun agir hardimci olurum diyo yani anlocagin eger erkek kiskaniyosa  her turlu bahane bulur bosver aksine sevin esin seni onemsiyo
(600 puan) tarafından
Haklisin canım gidicem ama kendim için dün sinir kıydım şimdi duruldum
0 oy
(45 puan) tarafından
AYNI benimkide  öyle bekarken de evden biri olmadan çıkma dışarı derdi sanki beni kacircaklar.  Git bence kardeşiyle ya nolcak o kötülüğüne deil de yanlız kalma destek olsun diye diyodur
(600 puan) tarafından
Vala hiç destek için demiyo ama yine kendim için gidicem ne hali varsa görsün gerçekten bana yaşattıklarını bilsen sende dersin biyle

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 122 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tunazehra (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 291 göst.