0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Arkadaşlar göğsüm patlayacak sanki. Kızım son 36 saattir emmiyor. Sütten kestim tamamen. Bu ağrı beni mahvetti ne yapsam geçer gerçekten çok ihtiyacım var tavsiyelerinize

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağ canım başka yapabileceğin birşey varmiki
tarafından
Sağ bence sagdiktan snra burda okumuştum ezcanede ilaç varmış onu içinde süt dolmuyormus artk
tarafından
Keşke bilen biri olsa da ismini cismini yazsa. Teşekkür ederim canım ♥️
tarafından
Birazdan internetten bakıp atacağım sana
tarafından
Yaaa minik anne ne tatlısın ♥️
tarafından
Parlodel
Dostinex
Dopergin

Bunlarmis sen ezcaneden direk anne sütünü kesmek için istersen daha sağlıklı olur bu ara da sagmadan yapma smdide çok kötüysen sağ bence inslalah bir an önce gecer gerginmigergin o senin tatliligin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Masaj yap canım duşa gir ov sonra göğüsünü sağ
tarafından
Aynı bunları yaptım hatta buz bile bıraktım tişörtün üstünden ama.yok geçmiyor daha beter oluyorum dokunulmuyor bile resmen
tarafından
Doktora mı bir gitsen acaba. Acile felan
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canm sağ diyenler olmuş hayır sağma sağdıkça süt gelir anlık rahatlarsın ama sütun devame der tamamen kesmişsin adaçayı iç bol bol hemen keser bi iki gün cok-da sızlar ama sakın sağma 
0 oy
(23 puan) tarafından
Aynen bende myle olmuştum canım taze nane koydım rahatlatıyordu birde sabunda iyi geldi ve lahana yapragı gece koyuyordum sabaha kadar azda olsa çekilir gibi oluyordu rahatlıyordum
0 oy
tarafından
Sıcak su ile yıkayın geçer cnmm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde RedWomen (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (464 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı

...