0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar olur ya hani arada da kadinlar horlayabilirler dogal bisey dun cok yorulmustum erken yattim eşim sabah horladıgımı söyledi ilk kez inanamadim=Dddddddd

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Heheheh yok ben horlamiyormusum hic.O soylemese de ben soruyorim horluyor muyum ben diye sjhshs :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hamileyim horluyosun dedi iç çekerek önceden yoktu dedi :D

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben çok horlarim evlendigimizde ilk 2 sene sakladım eşim uyumadan kesinlikle uyumazdim o zaten gece uyanmiyor 2 sene sonra kolu alcidayken agridan uyuyamamis ben uyudu zannedip uyudum o gece ögrenmisti hâlâ da eşim uyumadan kesinlikle uyumam rahatsiz olmasın diye 
0 oy
(2,706 puan) tarafından
Ben hiç horlamam o yüzden söyleyemiyor ama o bazen horlar ben söyleyince de inanmaz :) 
0 oy
tarafından
Ayy benim eşim de bugün aynısını söyledi çok şaşırdım hala şaka yapmıştır diye inanmıyorum bı daha olursa video çek dedim :D
0 oy
tarafından
Hamileyken horlardım en son ben uyurken kulağımın dibine gelip horrrrrrrpişşşşşşhııırrr yaptır horlar gibi uyarmanın hay vani şekli yüreğim ağzıma geldi öyle öğrendim horladığımı garibim uyandırıp söyşese ya o da yok 
0 oy
tarafından
Söylemekle kalmadı birde video ya çekmiş di açıp açıp herkese gösteriyordu bakın nasıl horluyor diye hahsjsksjshajsjhshsjjahsus sonra nasıl beddua ettimde telefonu bir bozuldu ne var ne yok hiç oldu gitti kurtaramadı nabsksjsnsjjshsjnshsjshshshsh 
0 oy
(126 puan) tarafından
Ben normalde hiç horlamam ve eşim uyumadan hiç uyumam hamileyken çok uykum gelmişti uzandığım yerde uyuyakalmişım karnım baya büyük tabi o zamanlar bi horlamisim gülmekten ölmüş ses kaydına almış bana atmış uyandığımda dinledim bu ne dedim senin sesin dedi inanmadım
0 oy
tarafından
Yok cok sessiz yatıyorum inşallah hicbirzaman horlamam
0 oy
(5,457 puan) tarafından
Hiç demedi ben sordum nerden bileyim uyurken dedi :) yorgun olduğum zaman tam horlıcak gibi oluyorum sanki uyanıyorum :)
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Bir kere demişti. Gece horladın diye. Birde eklemişti cok yoruldun herhalde dedi. Evet dedim. Ay insan yorulunca cok horluyor bende basını duzelttim rahat nefes al diye demişti. Bir tarafı yemedi dalga gecmeye cunku kendisi aslan gibi. Odada aslan mı yatıyor adam mı yatıyor belli degil. 
0 oy
tarafından
Benim eşim çok horlar bana da uyurken hiç sesin çıkmaz der :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Nefes bile almıyın nası uyuyon sen derdi hamileyken horlamaya başlamışım horluyosun diyodu ama kendi pancar motoru gibi mübarek bazen çok dürtüyom kalkıp gidiyo salona :D

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ben hamile olduğumda horluyorum.hatta bu sabah eşim yine söyledi:D kendi horlamandan korkuyorsun dedi ay nasil bi utandim sende gece gece benimi seyrediyorsun be adam yat uyusana :D uyuyamiyormuş. Beyfendi 5 senedir horluyor ben çekiyorum tabi ben horlayinca hemen söylüyor :D
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Evet diyorum oda  gülüyo yorgunluktan hatta bazen konuşuyo bana diyo aman diyim gece bişey sorma bana ben herşeyi dökebilirim gece şaka yapıyo tabi
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ben horluyormuşum eşim dedi inanmadim sonra kendi anneme sordum evet evet horluyosun dedi ben şok :D hicc farkinda degilim 
0 oy
tarafından
Evet söyler ben ona horladın dediğim zaman sanki sen hiç horlamıyon öu der :D
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Malesef ben horluyorum eşim söyler gocunmam yani has erkeklere özel değil bu durum. Sinüzit ve yorgunluktan dolayı olabiliyor bende. Ki burnum cogunlukla tıkalıdır.
0 oy
tarafından
Evet bu aralar çok yorulduğum için horluyormusum ama esim diyince inanmadım o da ses kaydı yapıp dinletti bana gicikkk
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sinüzit var bende grip olduğumda sadece zor nefes aldığım için horlarim :D 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 361 göst.
0 oy
18 cevap 669 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 950 göst.
0 oy