0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar bir türlü uyumadı kızım bu gece akşam 7 den beri uyumuyor doğru düzgün birde tok olmasına rağmen sürekli uyanıp elini emiyor yumruğunu ağzına sokuyor resmen tamamini.Acıp baksam besige iyice uykusu bozulcak ama ne yapıyım yeni yeni başladı bu emme mevzusu

3 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Gazı vardır kuzum bi öay kaşı zeytin yağı ver 
(73 puan) tarafından
Yok yavrum yatmadan emdi gazlarını çıkarttı huysuz değil yatmadı sıcaktan dedim gaz felan çıkardı hep şimdi minik minik salladım tekrar uyudu ama umarım uyanıp yumruğunu ağzına sokmaz ellerini çok emmeye başladı bazı postları okudum normal elini keşfediyor yazmışlar ama uyanıp emiyor boğulur diye korkuyorum ben uykudayken duymazsam diye
(5,311 puan) tarafından
Korkma rabbimin izni ile bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum her gun guzelce yika, sonra bebek yagiyla ya da zeytinyagiyla vucuduna masaj yap .Bacak masajlari var bak yotube da vardir onlari yap :) rahatlasin sonra da guzelce uyusun :) 
(73 puan) tarafından
Her gün yıkıyorum kuzum.Yag ile masaj yapıyordum artık hava sıcak gozenekleri tikanmasin diye yapmıyorum yağ ile.ama manuel masajlar yapıyorum Elhamdullillah gaz sorunu bitti rahat rahat kendi yapıyor ama el emme mevzusuna takıldık ben yoksa her gün uykusu böyle olmuyor kuzum bugün aşırı sıcakta vardı ondanda olabilir diyorum
tarafından
Kuzu emsin elini nolcak .Bebekler emerek rahatlarlar ve yeni dogan bebeklerde agziyla ve eliyle kesfederler .elini agzina goturuyor emme refleksi bu cok cok cok normal niye taktin ki bu kadar kuzu.
0 oy
(51 puan) tarafından
4, 5 aylik olana kadar pek duzen olmaz. Bizde de var o uyumayan melekten. 4. Ayından sonra yavaş yavas oturuyor şükür
(73 puan) tarafından
Elhamdullillah sağlıkları yerinde olsun da düzene de girerler meleklerimiz insaAllah  :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 55 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 357 göst.
0 oy
13 cevap 423 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Oglumm (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 707 göst.
24 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,628 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...