0 oy
634 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 3 gün önce çok ateşlendi hemen sağlık ocağına götürdüm oda bize antibiyotik ateş düşürücü öksürük şurubu verdi ama her sabah bakıyorum çişi böyle sap sarı acaba idrar yolu enfeksiyonu mu var yoksa ilaçlar böyle yapabilir mi bu arada ateş düşürücüye rağmen ateşi 37.5 ten düşmüyor 3 gündür başına gelen var mı? 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
enfeksiyon da olabilir o da ateş yapar 

antibiyotikten de olabilir sararması bizde bile öyle ilaç kullanınca idrarda sararma oluyor 

en iyisi idrar testi vermek
tarafından
eczaneden çiş poşeti al yada evde alabilme imkanın varsa pet bardağa koy yarim saat icinde götürebilirsen sağlık ocağına götür  buradaki sağlık ocağında çubuk gibi bişeyle bakıyorlar hemen 5 dk icinde çıkıyor sonuç  öyle yapabilirsin olmazsa acile git canım bi baktır yazık yavrum agri çekmesin idrar enfeksiyonu varsa belli eder kendini canm yaparken alıyosa kesik kesik yapıyosa iştahsızlık varsa bunlar sebebi demişti bana doktor
tarafından
düşmeyen ateş  birde
(774 puan) tarafından
Tamam canım gidip alayım şimdi çok sağol
tarafından
geçmiş olsun tatlım
(774 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(844 puan) tarafından
Canım benim kızımda böyle doktora gittim kusması ve huzursuzluğu yoksa enfeksiyon değil dedi bu sıcaklarda ter yoluyla atıyorlar bol bol su ver dedi bana birde ablam dedi ki çişini yaparken ağlıyorsa enfeksiyondur 
(774 puan) tarafından
Canım azcık kustu bu sabah hiç durmuyor zaten ateşi var çok huysuz
(844 puan) tarafından
Bir götür istersen canım enfeksiyon gibi gözüküyor
(774 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım sağol
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Benim kızımında böyle 4 gündür bizde ateşle uğraşıyoruz boğaz enfeksiyonu geciriyor
(774 puan) tarafından
Benim kızımın da boğazı şiş canım ondan mı böyle acaba
(1,264 puan) tarafından
Bence ondandır 4 gündür antibiyotik kullanıyorum bugün normale döndü
(774 puan) tarafından
Anladım canım bizde 3 gündür kullanıyoruz
(1,264 puan) tarafından
İnşallah gecer canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 358 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fx (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 352 göst.
0 oy
23 cevap 515 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...