0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamün aleyküm hanımlar Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı günler dilerim  :D   eşimin halasının oğlu var benden 1 yaş filan küçük  benim numaramı silmiş bunu fark ettim nerden anladın diye soran olursa eşimin watsap ta bende kurulu  oradan durumlarını görüyorum ama kendimden göremiyorum    profil resmi eşimde gözüküyor bende gözükmüyor   saygı duydum  ama sürekli yenge yemeğin varmı  iş çıkışı gelicem diye arar di arar tatlı isterdi   canı ne isterse arardı  kırmaz yapardım   helali hoş olsun     

Az önce eşimin havasıyla konuştuk  benden hala özür diledi  görüştüğü bir kız var o benim numaramı silmiş  onada saygı duydum  seviyordur kiskanmistir  burdada sorun yok    

SORUN ŞU    kızın numaramı silmesinin sebebi resim paylasiyormusum saçım acıkmış  rahatsız olmuş    watsap durumlrimi gören bayanlar var burda asla sıfır kollu şortlu yani açık resmim yoktr bazı nedenlerden saçım açık sadece bu benim zoruma gitti  neden on yargı   

Eşimle konuştum  boşver kendileri kaybeder dedi ama ben azıcık takıldım sanki  

21 Cevaplar

0 oy
(7,681 puan) tarafından
Zaten açık birisin kapalı mı paylasacaktin Allahim ya insanları hiç anlamıyorum 
tarafından
Cnm normalde kapaliydim ama sağlık sorunları nedeniyle doktor  bir süre kapatmami yasakladı  o yüzden  kapalı giyiniyorum
(7,681 puan) tarafından
Ben eski kullanıcıyım biliyorum durumunu okumuştum. ama sonuçta açıksın yani ne sebeple olursa olsun acikliginin hesabını eşinin kuzeninin sevgilisine verecek halin yok ya
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kız ağır hasta derim sadece
tarafından
Benn hiç bir şey diyemedim ama takıldım
0 oy
tarafından
Sırf kiskancligina kılıf uydurmuş.
tarafından
Olabilir cnm
0 oy
(1,284 puan) tarafından
O zaman nisanlisi cocugun gözlerini bantlasin hic sokaga çıkarmasın  hayatimda bu kadar sacma bi sebep gormedim sen gayet normal fotolar paylasiyosun.. 
tarafından
Bı an kendimden şüphe duydum  ben
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Ayyy ben şok :D eee sen onla gorusince basini falan mı kapatican yada o çocuk sokağa çıkınca bütün kadınlar başınımi kapatiyo ay ne ergence tavirlar dusunceler aciksan açık resim koyarsin tabii ayyy ne saçma
tarafından
Galiba cnm çok saçma
0 oy
(159 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende çok eşimi kıskanırım şahsen çevresindeki kişilere de kısıtlamışımdir. ama saçı açık diye saçma bir nedenle değil belki yaş farkınız fazla yok diye kıskanmış kendince korumaya çalışıyordur 
tarafından
Yani sürekli bir aradayız sürekli  halaya gidip geliyoruz    şahsen tanımıyor beni
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Kıskançlıkta gelinecek son nokta galiba :)))
tarafından
Galiba cnm
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kiskanmis ya sen diye dariliyon bosver   hic takilacagin bisiy digil bence
tarafından
Takıldım nokta aslında  saçımın açık olmasına laf etmesi
(1,370 puan) tarafından
O dogru degil iste  simdi ben baya acik biriyim  giyiyorm acik seklde akrabalarm bu kiz acik giyor diye silsinmi  kizda kiskanclk full
tarafından
Çocuğa acıdım  şimdiden böyleyse   Nisan olunca düğün olunca sonunu düşünemiyorum
(1,370 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsun:)
tarafından
amin inşallah canım
0 oy
(2,226 puan) tarafından
kıskandım diyip geçseymiş saçı açık ne alaka 
tarafından
Bende saçı açık olayına takıldım
(2,226 puan) tarafından
boşver canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Sacmaligin zirvesi diyorum baska bisey diyemiyorum..kizin lafina bakip numara silen adam yarin öbür gun ailesini de silmesin de dikkat edin bole sacmalik gormedim cbki bn..
tarafından
Aradığım yorum simdiden kizin eline ipleri vermesin bu kadar hersey dozunda guzel..
(3,901 puan) tarafından
Tabi cnm baskasinin telefonundan numara silmek ne demk..erkek arkadasini rahatsz eden bi kiz olur ondan rahatsz olursun da bu arkadasn başı acik diye rahatsz olmazsn yani
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Çok saçma gereksiz bir kıskançlık daha boşver canım hiç umursama bile 
tarafından
Çok şükür cnm ne kadar kaldı doğuma
(12,856 puan) tarafından
Daha 7 ay var yolun çok başındayım 2 çocuklu hayatta beni neler bekliyor çok merak ediyorum çok şükür oğlum yatmaz değil efendi her sözümü dinler küçük olmasına rağmen ama ya kıskanırsa diye düşünüyorum
tarafından
İlki kaç yaşında cnm anlayacak yastaysa çarşıya çıktığında biseyler al kardeşin aldı sana bunları de ilgisini çekecek şeyler dene  kabullenmesi daha kolay olur  sağlıcakla gelsin inşallah
(12,856 puan) tarafından
Şuan 28 aylık bebeğim kardeşi doğduğunda tam 3 yaşında olucak kısmet olursa şimdiden gelip kardeş diye seviyor karnımı öpüyor bakalım ilerde nolur:)
tarafından
İnşallah hep öyle olur cnm
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bence senlik bi durum yok.. Kıskanmış, numarayı silmek için de bi bahane bulmuş.. Ben de eşimin telefonunda dişi sinek bile görmek istemeyenlerdenim :) Ama işi gereği kimi niye kayıt ettiği belli değil maalesef, kadın erkek bir sürü müşteri numarası kayıtlı
(1,552 puan) tarafından
Büyük ihtimal başka bahane bulamadı :) Eşinizin kuzeni, o evli, benim ablam yaşında ne alaka falan dediyse o da son bi çabayla bu bahaneyi bulmuştur
tarafından
Olabilir cnm
(1,552 puan) tarafından
Sizlik bi durum yok bence, kafanıza takmayın.. Sizi güzel görmüş kıskanmış öyle düşünün :)
tarafından
Teşekkür ederim cnm
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen yine yengesin ben direk kuzenimden gördüm bunu terbiyesiz insanlar akılları kıt gerçekten 
tarafından
Gerçekten öyle ya
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Böyleleri psikolojik manyak aha bu platformda da var böyleleri sanki dışarda hiç açık kadın görmüyorlar kapatsinlar kocalarını fanusa da bı kurtulsak bu zihniyetten sanki millletce bu Latin kocalarina sevgililerine yazıyoruz kıskançlık kısıtlama sadece ozguvensizliktir boşver canım sen hiç takma bile böylesini iki gün sonra terk edildiğinde ağlar 
tarafından
Ne yalan daha sevgiliyken böyleyse  evlendiklerinde düşünemiyorum
0 oy
tarafından
O yokken sen vardın ne alaka imiş bu kadar kıskançlık tobe estağfurullah bazılarını hiç anlamıyorum ya 
tarafından
Sen arkadaşin yazdığını bi oku önce arardı ne yemek var tatlı var mı vs diye gelirdi giderdi diyor samimiyet varmış yani anlatabildim mi sevgili yapinca da hanımefendi çok gereksiz bir kıskançlık yapmış
Su kara kalpleriniz ile yorum yapmaktan vazgeçin
Samimiyet anlayışın ne acaba
O zaman  kadınlar kocalarını eve bağlasın konusturmasin kimseyle kıskançlık da bir boyut gerektirir yapmayın lütfen
tarafından
Eşim istedigi aile üyesi ile görüşebilir yengesi ile de olması gerektigi gibi samimidir ne var bunda
tarafından
Yengesine kötü demedim herkes birbirine uydurcak diyede bisey yok zaten ben kendi şahsıma bende olsam kıskanırım konu ille kötü niyet deil
tarafından
Yazdığımı okursan anlarsın   ben numaramı silmiş diye kafaya takmadım    benim saçımın açıklığına laf etmesi kafama takılan yer ve şuan  böyleyse  Nisan olunca düğün olunca sonunu düşünemiyorum     eşimle birlikte çalışıyor lar 2 gün sonra evime yine gelecek    buna eminim  çünkü  eşimle yağ bal lar
tarafından
Sen yinede seslenme cnm takma sana bak kötü birisin demiyorum herkes birbirine yan gozl3 bakmaz zaten sana yorumda yaptım hatta birak bosver alsın başına çalsin basın açık cekilyosan kimene onu hiç ilgilendirmez en iyisi sende sil numarayi muhatap bil3 olma
0 oy
tarafından
Kendince haklı bnce bn olsam bnde kiskanirim sonuçta eşinin hala oglusu kan bağın yok dünyada neler duyuyoz goruyoz saçından deilde kan bağı olmadığı için kiskanmistr doğal olarak sana öyle insansın demiyorum kendince haklı kiz...bosver sende konusma görüşme.....
tarafından
Ne yalan söyleyeyim şimdiden arada Nisan yokken böyle evlenince düşünemiyorum
tarafından
Kisknc iyidir herzmn seven kısknr:)))))
tarafından
Fazlasi beni boğar ya
tarafından
Ben esimi oyle kiskanyomki oda beni ara sıra kedi yumağı gibi kapisyoz:))))))))))
0 oy
(134 puan) tarafından
Zerre takmazdım bu kadar 
tarafından
Numaramı dinlemesine değil benim açıklığıma laf etmesine canım sıkıldı
0 oy
tarafından
Kıskanmıs numarayı silmiş belki anlarım ama oğlanın annesine fotoğraf paylaşıyor yok bilmem ne diyerek duyurmak kaçıncı derece onu anlamadım ki bir de daha sevgilisiymiş şu kızlar asla seviyelerini bilip oturaklı olmayı bilemiyorlar ya
tarafından
Çok saçma şeyler cnm
0 oy
tarafından
Kusura bakmasin kimse bana aşırı ergence geliyor böyle şeyler. Sen yabancı değilsin bbu birincisi rahatsız edici açıklıkla giyinmiyorum diyorsun bu iki. Sadece saç telinden rahatsız olan gidip bı beynini yikatsin. 

Boşver gitsin erkekler hep nankordur ona bunu yaptım o bana bu yaptı diye düşünme. Eşin haklı o kaybeder.
tarafından
Banada benim de rehberimde de yabancı erkekler var durumlarumi da görüyorlar   asla eşim bu niye kayıtlı demedi  güvenlikten mesai arkadaşlarım   eşleri ile gelip giderler bile rabbim sonlarını hayir etsin daha sevgiliyken böyleyse evlendiklerinde düşünemiyorum
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Büşracım sen üzerine alınma kesinlikle de benim eşimin hala kızı eşime aşıkmış bir zamanlar. Ama eşim akraba kızına yan gözle bakacak biri değil. Bizim düğün oluyor bu iş dışından geldi şimdi anam benimkine Bi yılışma falan. Ben ilk anlamadım. Hani bizde yoktur öyle seyler. Neyse bu bana sarıldı güya kulagıma eşimin adını söyleyerek ona iyi bak dedi. Yine salakmışım. Düğün bitti bunlar gitti görümcem söyledi bana olayı. Neyse gecen senelerde onların oldugu ile düğüne gittik. Kız da evlendi ve çocugu oldu bu arada. Eşim mutfaga cıksq bu arkasından cıkıyor eşim kanepeye oturuyor bu gelip yanında yer olmasa bile neredeyse kucagına oturur şekilde oturuyor. Dibine.. Eşim de bende rahatsız oluyorz ama dile getiremiyoruz.. Görümcem den mi kimden aldıysq eşimin numarasını almış yoktu önceden eşime mesajlar atmaya basladı birde.. Neyse en son. Kızın yüzüne çıkıp biraz evli bir bayana yakışır şekilde hareket edersen eşine acıyan gözle bakmam sana da kötü kadın gözüyle bakmam yoksa ilk seninle evli oldugu için eşine acıyorum sonra sana dedim. Neden ki dedi? Dedim sevmişsin eşim seni istememiş ama eskiden mil artık evlisin ve gözünü eşimden çek istersen bak artık evli benim o bana ait. Cocugu da var derdim. Numarasını da engelledim direk evimize gelmiştik. Ben bunları söylerken sanırım ailesi duymuş onunda. Kuzenlerinden kıskanmam ama blyke olanlar da oluyor. Sadece çok güvendiğim kuzenlerin ismi var. Şimdi senin konuda da kız seni tanıyınca tavrını değiştirecektir. 
tarafından
Cnm zor bir durum benim çevremde de böyle şeyler yok ben ne numaramı silmesine nede kızın kiskanmasina takılmadim çok mutlu olsunlar  saygım sonsuz  benim saçımın açıklığına laf etmesi kafama takıldı  ben normalde kapaliydim sağlık sorunları nedeniyle doktor kapatmama izin vermedi diye açıldım  ve yinede giyimime dikkat ederim   bol giyerim   çok nadir çok sıcakta kısa kollu giyerim oda terlemem bunalmam Yasak
(3,551 puan) tarafından
Bahane olarak onu öne sürmüştür. Yoksa yapacak olsan kapalı açık farkedermi. Seni tanıyınca değişir düşünceleri eminim. Takma kafana hiç.. Biraz da bazı insanların fikirleri neyse zikirleri o oluyor.
tarafından
Maalesef cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 348 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Coktafifi (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 437 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 370 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu