0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar dün tatilden geldik. Tatilin son günü oğlum sabah sarı sarı kustu uyanır uyanmaz. Yol boyuncada ne yedirsem kustu. Zaten pek bşşey de yemedi. Yediğinide çıkarttı. Yolda hastaney uğradık. Augmentin calpol dolven verdi. Fakat geceden beri ateşi de çıkmaya başladı. Az önce ölçtum 38.3 çıktı. Duş falan alırdım şuruplarınıda içirdim. Ağzının içine baktım üst köpek dişi patlamış. Ondan mı ki acaba . Ne yapabilirim başka ya. Midesini mi üşütmüş oluyo bu. 16 aylık 

7 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Muhtemelen usutmustur diş ateşi 38 i geçmez dedi doktorumuz ki kusması da varmış geçmiş olsun 
(636 puan) tarafından
Kusması bugün yok artık. Dün kustu sadece
-Reklam-
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Canim kusmuk sari diyorsun kokuyorsa da muhtemel usutmus olabilir ama ates ihal diyince bilemedim simdi
(636 puan) tarafından
Üff bi çocuk iyi olmadı gittş ya
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Bizde kaynanamlarageldik annemden. Küçüğüm hastalandı steşler içindeydi aynı ilaçları verdi o antibiyotik oglumu hem ishal hem pişik yaptı ssglık ocagına götürdüm antibiyotigi degiştirdi ishali de geçti 
(636 puan) tarafından
Aaa öyle mi ? Ben de gideyim olmazsa ya değiştirteyim
0 oy
(775 puan) tarafından
Canım salgın varmış ikizlerimin bogazlarida doluydu acile gittik antibiyotik dölven ve pril verdi ama afedersin balgam ini atamıyor ateşi düştü dölven ve parolu 4 saat arayla verin denildi bend ebirde altını alırken ıslak bir mendil yaptım özel bölgelerine eklem yerlerine koyd anca. Oyle geçti ateşleri çok geçmiş olsun 
0 oy
(129 puan) tarafından
Enfeksiyon kapmş olabilir. Lütfen kaka testi ve kan testi yaptırın. İshal için reflor toz bire bir. Bir de çiğ patatesi rendeleyin suyunu sıkın suyunu içirin ishali kesiyor. Enfeksiyon kaptıyysa antbiyotksiz zor iyileşir. İshalini tetikleyecek gıdalar tatlı vs vermeyin. Yoğurt muz patates pilav vs yedirin. İshalde sıvı kaybı yaşandığı için bol sıvı almını destekleyin. İshalde bebekler yüksek miktarda çinko kaybı yaşarlar doktora gidersenz zaten size çinko şurupta verecektir.
0 oy
tarafından
Bu ara çocuklarda salgın vardı işte kusma ishal ateş vs. Yine götür bir acıle
0 oy
(310 puan) tarafından
Rota virüsü olabilir benim kızda öyledi ikidir yatırıym hastaneye

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 129 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
28 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,607 puan) tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,174 cevap

34,857 kullanıcı

...