0 oy
801 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Dün o bana geldi çocugu var 6 yaşında benimki de 15 aylık. Odada oynadılar oyuncaklarla falan ama çocugu benimkine hiç pas vermiyo oynamıyo kendi takılıyo ömer yanına gidince oyuncakları vermiyo hayır ben oynuyorum diyo benim garibimde peşinde dolanıyo çok seviyo çocukları. Parmağıyla kola falan bastırma huyu var ömerin işaret Parmağıyla çocugun koluna bastırıyo gülüyo ben diyorum sev annecim cici yap diyorum çocugun annesi hayır sıkılmaz diyo ömere yapma diyo. Ee bende diyorum zaten yapma etme demek yerine olumlu şeyler söyleyip duruyorum sevilir annecim cici yap sev abiyi diyorum falan. Çocuk kendi legosunu getirmiş ömerden kaçırıyo ömer değişik oyuncak gördü diye nasıl koşuyo peşinden içim acıdı ya cocuk asla vermiyo anneside kalkıp demiyo ki hadi bunla da oynayın. Ömerin oyuncaklarını bile ondan kaçırıyo. Diyorum ki o bebek anlamıyo daha oynamayı pek bilmiyo sen onla oynamaya çalış diyorum yok çocuk yanaşmıyo ömeri odadan kovcak nerdeyse kadın kalkıp bişey demiyo anca ömere diyo yapma sıkma yapılmaz sev falan diye. Tamam düzgün söylüyo ama birazda kendi çocuguna de yani. Acayip geçimsiz ve bencil yetiştiriyo çocugunu, her lafında kendi çocugunu yüceltiyo, ee tamamda buda bebek yani 15 aylık daha ha bire uyarı yapıyo. Bende en sonunda o bebek daha anlamıyo o kadar laftan dedim aldım ömeri gel biz burda oynayalım diye ayrı oynadım çocugumla. Aramız iyi hoş sohbetimiz iyi aslında bugunde o beni çağırdı nezaketen gidicem ama çok üzüldüm dün ömer çocugun peşinde gülerek geziyo sarılmak istiyo resmen oynamak dokunmak istiyo çocuk hızlıca gidiyo ömer düşüyo, tamam oda çocuk tabiki ama annesi hiç müdahale etmiyo. Siz hem benim hem o kadının yerinde olsanız iki tarafa nasıl davranırdınız mesela. (ömerle ilk defa çocuklu ortama girdim nerdeyse o yüzden bi değişik geldi tavırlar ondan soruyorum) 

26 Cevaplar

0 oy
(48,668 puan) tarafından
alisacaksin selo. elada cok sicak kanli.parkta herkesin pesine takiliyo bazisi yüz veriyo bazisi yuzlemiyo. eltimin çocuklar geliyo oyuncak kavgasi yapıyorlar bazen ela gittigi yerde oyuncaklari sahipleniyo. eltimin kizlari oynatiyo diye her abla onu seviyo saniyo ☺️☺️☺️
(25,224 puan) tarafından
Ay hiçte alışmam iko millet çocuguna sahip çıksın. Yarın bigün ömer yapsa aynısını ben alır çocuguma müdahale ederim
(48,668 puan) tarafından
arkadasin kizi var kaprisli o neden beni sevmedi deyip duruyo ☺️
(48,668 puan) tarafından
nasil gecti
(25,224 puan) tarafından
Alttaki yorumlara bak
-Reklam-
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Kendi evimde de olsam başkasının evine de gitsem ne söylersem kendi çocuğuma derim her zaman ve başka birinin de aşka birşey demesine müsaade etmem 

Bugün git bir duruma bak canım eğer hâlâ aynı olursa bundan sornakiler için mesafeli ol  
(25,224 puan) tarafından
Gittim canım malesef aynı ve daha beterdi. Cocugu itti benimkini düşürdü durup dururken anası yine laf etmedi bende kızdım hayır itemezsin dedm iterim diyo hayır itemezsin seni rahatsız ediyorsa bana söyle alayım ömeri dedm kazık kadar çocuk ya
(1,790 puan) tarafından
Anneden kaynaklı tamamen maalesef
Bir annenin evladına veremedigi terbiyeyi başka hickimse veremez sende sadece oturmaya gidip geldikçe de ona birşey anlatamazsin ki
En iyisi hiç görüşmemek ya da çocukları bir araya getirmemek herkesin evladı değerli ise kendimizin ki bin kat daha değerli
(25,224 puan) tarafından
Aynen cnm ç8k üzüldüm gerçekten daha gitmem
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bunlar sorun edilecek şeyler değil. Yaşları yakın olmadığından sorun cıkıyor.. Ama bir süre kendi hallerine bırakmak lazım. Her yaşın kendine özgü huyu suyu oluyor.. Sen kendi oğlunu düşünürsün o kendi oğlunu. Şiddet uygulanmadığı sürece kendi haline bırakın.. İtiş kakış anlaşırlar.
(25,224 puan) tarafından
Sorun edilecek şey kadının tavrı zaten canım benim için büyük sorun.
0 oy
(750 puan) tarafından
Aynı benim komşum kızı 3 yaşında beniki 13 aylık peşinden koşar oğlumun oyuncaklarını alır oğlumda peşinden koşar oynasın versin diye bencil diye bizim oyuncakları oğlundan alyr komşum daha üstüne senin oğlun fena diyor daha bebek anlamıyor senin kızın da oğlumun oyuncaklarını hepsini kaput vermiyor tabi peşinden gider diyorum birde savunurlar çocuklarını senin oğlun fena cimri vermiyor daha  1 yaşında neyi ne olduğunu bilse onun kızı eşek kadar herşeyi anlıyor kızına birşey demiyor
(25,224 puan) tarafından
Gittim geldim ve yine aynıydı hatta daha beter çocuk itti ömeri düşürdü nasıl ağladı kazık kadar çocuksun ya otur konuş annesi olarak bi laf et ama yok. Ben kızdım valla çocuga hayır istemezsin seni rahatsız ediyosa bana söyle dedm hayır iterim diyo itemezsin  dedm. Bende gidiyorum o zaman dedi odasına gitti kapıyı kapadı kadın bi laf etmiyo çocuguna bi git konuş yani. Bana diyoki bu yaşlar hep böyle ah ah diyo yüzsüz yaa bidaha gitmem
(750 puan) tarafından
Öyleler valla ben komşuma kızdım her geldiğinde evi dağıtıyordu dedim senin evinde eşek kadar kızların yardım ediyor bana yardım eden yok az kız dağıtmasın çok diye oğlum pek dahitmyr o gelince ev bir hal alıyor
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Ne yaptınız kız
(25,224 puan) tarafından
Üstteki yorumu oku
(4,654 puan) tarafından
Ben olsam birdaha asla gitmem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 279 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy