0 oy
1,315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kesinliklikle sultanliktir.. :ermm::)

29 Cevaplar

+6 oy
(66 puan) tarafından
Bekarken evlenmek icin can atanlar evlendikten sonra pismanlik duyanlar burdami :D 
tarafından
Aynen walla cennet kokulularimiz yeter bizee ...
(4,759 puan) tarafından
Rabbim hepimizinkini korusun sağlıklı bir şekilde bize bağışlasın inşallah aminnnnnnnnn
tarafından
Aminnnnnnnn insalahhhh
(2,067 puan) tarafından
Burdayımmmmmmmmm :(oturmuş beşik sallıyorum öğleden beri :(:(
(5 puan) tarafından
Ne güzel demisin cnm beenn burdayiiimmm
-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından

O tartışılmaz bi konu zaten bekarlk sultanliktir :)

tarafından
Kesinlikle kiymetini billemedikk :DDD
0 oy
(849 puan) tarafından
Bence bekarlık evet çok güzel ama evlilik çok zor olsa da evlilikte çok guzel tabi kavgalı yada gıcık olduğum zamanlara denk gelseydi bu post çok başka şeyler yazabilirdim hahaha:)
tarafından
Hahahahh ben kavgali oldugum icin bana guzel gelmiyor..  ama tabi ayda yilda bir benimde evliligi sevdigim oluyor :))) :D
(849 puan) tarafından
Aman canım evlilik bu gül bahçeleri olduğu gibi bazen dikenli bahçeler de oluyor bazen inişli çıkışlı yokuş aşağı:) yani tek düzen evlilik kimse de yoktur emin ol önemli olan hep dikenler içinde evli kalmamak Rabbim herkese huzur mutluluk nasip etsin
tarafından
Amin canim aminn :)
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Aynennnnnn oyleeeeeeeeeee

Die bagirasim varrrrrr

tarafından
Ayyy benimde bagirmaktan sesim.kesilsin
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Evet evet evet 
0 oy
(2,241 puan) tarafından

duruma gore degisir :)) bazen iyiki evlenmisim bazen ben ne hata yaptim dedigim oluyo :angel:ama iyiki evlenip melegimi kucagima almisim bu hic degismez 

tarafından
Deme ya cocuklarima.bakinca diyorum evlenmeseydim bunlarda olmicakti.. cocuklarim bana evliligide sevdiriyor
(2,241 puan) tarafından
resmen evlilik kurtaricilar ya :)) yoksa kac kere bosamistim :) Allah korusun kimsenin yuvasi bozulmasin insallah
tarafından
Aynen oyle :))) amin canimmm allab herkesin gonlundekini yuvasina versin
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Oglumm dogduya  Bnce ewlilik cann ıcimm <3

tarafından
Bnmde cocuklarimm sevdiriyor bama evliligi evlnmeseydim onlarda olmazdi canim
0 oy
tarafından
Kızımı gördükten sonra her şey değişti :) evlilik sultanlık Olmasada güzel işte 
tarafından
En guzel yani cocuklar canim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sorma kız dertsiz başımıza dert aldık akrabalar ×2 oldu :Dd
tarafından
Hahaha deme ya daha cok tanidik daha cok misafir daha cok bulasik  daha cok dert iiiyyyy  hic sevmem :)
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Off kesinlikle sultanlk.. Dert yok tasa yok sorumluluk yok, akşama ne pişircem derdi yok :D gez toz eğlen yat uyu uyan daha ne :))
tarafından
Ohhh missss walla
0 oy
(532 puan) tarafından

Yani bekarken cok karisan yokdu  istedigim gibi geziyodum tozuyodum  bekarligima yasadim doya doya simdi evliyim evlilikte guzel ama sarumluluk sahibi oluypsun evin esin evet ama  bunlarda guzel seyler ben ikisendende memnunum  :D:D

tarafından
Ben bekarligimi doya doya yasamadigim icin belki boyle dusunuyorumm kucuk yasta evlendim.malesefff
(532 puan) tarafından
Cok mu kucuk evlendim canim kac yasindaydin evlendiginde  olsun esinle gezer tozarsin :)
tarafından
17 yasinda evlendim malesef
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Evliligim bana VERDIGI tek guzel seyler evlatlarim ama ALDIGI guzellikleri saysam bitmez valla:'(

tarafından
Mutlu olmak  icin evlendigimizi saniyoruz kendi adima konusimm... kucuk yasta evlendim simdide o kadar buyuk degilim 20 yasindayim iki cocugum war ve o kadar degismisim ki yani ben bekarken ki ben degilim eskiden neseliydim guler yuzluydum enerjiktim simdii hic bir sey kalmamis annemin babamin evinde bi bardak kaldirmama izin vermezlerdi simdi ise baskasina yaranmaya calis ve asla yaranmaa bilmiyorumm ya evlilik gizel degil bence tek guzel seyy cocuklarimmmm
(2,749 puan) tarafından
Sanki ben yazmisim gibi okudum bende erken evlendim 21 yasindayim ama kendimi cok daha buyuk hissedyrm ailem ablalarim bile der cok dagilmissim kendini toprla bi an once ama inan toplayamiyorm iki cocukla sorunlarla tam toplancam diyorm bi daha devriliyorm evlilign guzel yanlarini gormedim ben sorunlardan firsat gelmedi guzelliklere millete bakiyorum ne guzel diorm sanki hc mutlu olmayacakmis gbi kizlarimla kendimi teselli ediyorm onlarlahuzur buluyorum
tarafından
Aynen oyle allah yardimcimiz olsun ailelerimize huzur girsin insallah
0 oy
(662 puan) tarafından

Katiliyorum:ermm:                          evlendim heyatimi karaltdim ne doru  düzgün yuzunu göre biliyorum nede konusa azcik bi laf etsem hemen uste cikan bi kocayla yaşlandim resmen

tarafından
Kararlarimizin bi onemi olmadigi ne dusundugumuzun bi onemi olmadigi bi hayat
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Çok şükür sulanlığım devam ediyor eşim ile herşey daha Bi anlam kazandı :)) 
tarafından
Ne guzell adina cok sevindimm
0 oy
(26 puan) tarafından
Valla  anne baba evinde rahat  degildim hic  heryönden.  Gidip geldigim yerler cok kisitliydi ve baski altindaydim sürekli. Görücü usulu babamin zorladigi biriyle tanistim 2 ay icinde  kendi rizamla evlenmeye karar verdim ve Rabbime milyonlarca sukurler olsun huyu huyuma suyu suyuma esim. Cok iyi anlasiyoruz keske 18 yasimda karsima ciksaymis esim ozaman evlenseymisiz.  3 senedir mutlu mesut yasiyoruz esimle yapmayacagimiz delilik yok gece 3 de de cikiyoruz disari kimse karismiyor kimseye hesap vermiyorum.  Calisiyorsam kendim icin calisiyorum elimden alan yok. Gittigim yerlere esim kisitlama getirmiyor asla. Gül gibi gecinip gidiyoruz. Kaynanam kayinbabam hic biseyimize karismaz esim 31 ben 26 yasindayim. Aksine annem babam herseyimize karisiyor. Hep bi müdehale ediyorlar gezdigimiz tozdugumuza bile laf ediyorlar maalesef hala evlendim yine baski altindayim anliycaginiz
tarafından
Ne guzel canimm.. cok sevindim adina
0 oy
(273 puan) tarafından
bekarken sultandım simdi cok şükür kraliçe oldum hic bir zaman keşke demedim esim icin olsun ailesi olsun hep iyiki dedim cok şükür: )
tarafından
Waaww kralicee ne guzell ... walla benim 3 gunde bir keskem oluyor
(273 puan) tarafından
rabbim kimseye pişmanlık vermesin iyilerle karşılastirsin
tarafından
Aminn canimmm
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Kesinlikle prensesmişim babamın evinde annem bir dediğimi iki etmezdi kurban olduğum. Şimdide evimin sultanıyım ama arada kül kedisi gibi hissediyorum :D:D

tarafından
Oda temizlik yapinca kul kedisi gibi hisediyosundur ...:)
0 oy
tarafından
evlilik altın bir kafese benzer içindekiler dışarı çıkmak ister. dışardakiler içeri girmek ister......
tarafından
Canım sen bana özelden mesaj yazmışsın ama konuyu anlayamadim sana özel mesaj da kapalıydı
tarafından
tamam canım kim olduğu anlaşıldı onu sormuştum
0 oy
(221 puan) tarafından

Evlenmesem cocugum olmazdı bu yuzden evlilik derim cocugum ıcın oda :)

tarafından
Benm cocuklarim.icinnn evliyim suan canimm
0 oy
tarafından

Bnce yerine gore iyiki evlenmisim dedigim cok oldu:)

tarafından
Yani bende arada bir diyorumm
tarafından
Aynn kuzum;)

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 394 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 1,135 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy