0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar eşim hızma takmamı çok istiyo dudak altımda piercing var kaba durmuyor tatlı duruyo kaşta olan çok asi gösteriyor bu öyle değilde.. Hızma da burnumu beğeniyorum da hızma yakışmaz çünkü daha şekilli fındık burunlulara yakıştırıyorum herkese yakışmaz dimi hızma 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gobek deliği olabilir bak :D
(428 puan) tarafından
Göbek deliği ile alakalı sismanlikla alakası yok onun ama sürekli göbeğin acik olcak pantolon gelse acıtıyor  herzaman göbekte kullanisli değil en ilginç bence dile takılanlarından
(2,589 puan) tarafından
Kuzum bende öyle duymuştum bilmiyorum doğru mu değil mi de ayyy bence dilden önce burun ortasına takıyorlar ya boğaya mı takıyorlar öyle ineğe mi hshshshs çok kötü o yaa
(428 puan) tarafından
Oda var birde meme ucuna takıyorlar valla iyi canları acımıyor..
(2,589 puan) tarafından
Ayyy onlar dikkat çekmek için yapıyo ileri seviye onların ki hahshshaha
(428 puan) tarafından
Tabi tabi ama gobekdeligi çok var acımasız ben bile dusundumde kıyafet giyme derdi sorun oraya geldiğinde çirkinde duruyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
hızma yakışır bence herkese ama
(2,589 puan) tarafından
Burnum çok az kemerli kuzum ondan olmaz diye düşünüyorum
tarafından
sen kendine neyi yakışıyorsan onu yap bence
(2,589 puan) tarafından
Kulağımı deldirmeyi düşünüyorum tragus :))
tarafından
öyle yap o zaman
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ben cok seviyorum hızma ama ne eşim nede babam izin vermiyor
(2,589 puan) tarafından
Bende babamı çok seviyorum kuzum ama kendi fikirlerime biri karışınca çıldırıyorum hahahaha ama senin yaptığın daha iyi bence başak burçları genelde ailesini hep dinler başak burcu musun :)
(1,264 puan) tarafından
Evet kız nerden bildin
(2,589 puan) tarafından
Burcoloğum hahahah şaka şaka kız benim burçlara ilgim var başaklarda genelde ailesinin sözünden asla çıkmaz ordan bağladım :)
(1,264 puan) tarafından
Valla haklısın aileme ailevi değerlerime cok önem veririm babamın kararlarıda benim için cok önemli Allah başımızdan eksik etmesin inşallah
(2,589 puan) tarafından
Aminn kuzum inşallah
0 oy
tarafından

Valla benm burnum hiçte fındık gibi değil ama bende de var hızma herkes te çok yakıştırıyor :D

(2,589 puan) tarafından
Bide sağ sol fark eder mi
tarafından
Her zaman sağ daha iyi oluyor. Ama kendin aynaya geç bir dene kalem ile hem saga bir nokta çiz hem sola. Hangisini daha çok beğeneceksen ona yap. Denemeden gitme. Nereye delenicegine kadar iyice dene ben öyle yaptım kocaman burnum bile zarif gözüküyor :D
tarafından
Hatta evde imkan varsa parlak bir küpe ucu falan bul onu yapıştır bir bak denemelik adafsg :D
(2,589 puan) tarafından
Hahaha anaa zeka fışkırıyor yemin ederim şimdi hemen yapıyorum jsjs
tarafından
Hahaha benden mii peh :D hadi kolay gelsin
0 oy
(415 puan) tarafından
Ben fındık burunlu brı olarak cok seviyorum hızma kullanmayı mınık takarım hos, durur bnce herkese yakısır :) 
(2,589 puan) tarafından
Benim burun kemerli jsjsj keşke fındukkk olsaydı benimde hiç düşünmeden deldirirdim eminim çok tatlı duruyordur bebeğim :)
0 oy
tarafından
21 yasindayim 7senedir burnum delik 5senedir takmıyorum oyle nalet biseyki asla kapanmıyor delik oylece duruyo gobegim delikti dudagim delikti çıkardıktan sonra onlar kapandı burnum kapanmadi
(2,589 puan) tarafından
Kızz heryerini delik deşik etmişsin :)))) bende dudak altı piercing var bide birer delik kulağımda bu aralar tragus varya kulakta orayı deldirmeyi düşünüyorum sen niye takmıyorsun hızma kuzum ve deliği çok mu belli oluyo cebim arkadaşlarım vardı takmayınca hemen kapanıyor du onların ki
tarafından
Canım ben ilk deldirdigimin hevesine taktim altin bile taktim yaramadı hep sisiyo aciyodu ama illa takiyodum inan simdi onun acisina dayanamam :D
0 oy
tarafından
Bilmem bana yakışıyor ama :) 
(2,589 puan) tarafından
Oooo seni findukkk burun eheh eşin beğeniyor mu kuzu benim eşimde istiyo deldir gidip altın hızma alıcam diyo manyak hahaha
tarafından
Evet beğenir ne zaman hadi hızma al desem alır ikiletmez .ama ben uzun zamandır takmıyorum bence deldir niye yakismasin harika olur . Minicik hızma ben çok beğeniyorum sallantılı falan güzel değil
(2,589 puan) tarafından
Ayy heves ettim valla belki yaparım jsjsj sallantılı çok abartı durur zaten istemem de piercingle abartılı olmaz dimi bebeğim
tarafından
Ay yok ya niye abartılı olsun bence çok hoş olur bende.bir ara çok heves etmiştim dudaga ama eşim istemedi
(2,589 puan) tarafından
Tamam bebeğim denicem inş güzel olur :)) çok soal canım gaza getirdin beni jssj
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bende çok istiyom yiiaaa :(
(2,589 puan) tarafından
Yakıştırıyorsan yaptır kuzum çok tatlı gösteriyor ya parlak küçük hızma lar var çok şeker duruyo
(1,787 puan) tarafından
Burnum küçük  yakışmaz diye düşünüyorum genelde biraz daha kemerli burunlara aşırı yakıştırıyorum
(2,589 puan) tarafından
Kızz saçmalama  bende tam tersini düşünüyorum jsjsjsjs çok tatlı durur küçük burunlarda hemde değişiklik olur ayy kemerli benimde burnum yaptırıcam beğenmezsem çıkarırım kapanır jsjs
(1,787 puan) tarafından
Aynen kız dene bakim bende düşünmeye devam şimdilik :d
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Piercingi bilmem ama hızmayi çok severim benimde burnum hafif kemerli  annem başta deldirmeme izin vermedi yakışmaz pişman olursun dedi ama ben dinlemedim lise biter bitmez deldirdim herkeste çok yakistirdi hiç pişman değilim
(2,589 puan) tarafından
Bu dördüncü yorum kemerli buruna hızma takma fikri aklıma işledi valla deldirirm bende olmazsa çıkarırım delik kapanır dimi kuzu :)))
(1,319 puan) tarafından
Eğer hemen çıkarırsan kapanır canm ben deldirdigimde adam yanlış yeri delmisti yaklaşık iki saat sonra falan eve gidince farkettim hemen sağlık kabinine gittim onu çıkarıp doğru yeri deldii ilk delik hemen kapandı
(1,319 puan) tarafından
Yapışan hizmalar var canm ilk ondan al dene gözün de alışır beğenirsen deldirirsin
(2,589 puan) tarafından
Aynen bebeğim çok mantıklı öyle yaparım çok saol :))
(1,319 puan) tarafından
Rica ederim canm
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bence yap burnuna bn bayanlarda çok yakiştiriyorum
(2,589 puan) tarafından
Evet kuzum sayenizde gaza geldim yaptırıcam beğenmezsem çıkarırım kapanır olur biter :))
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım yakışır bnce.Ama için rahat etsin diyorsan deldirmeden takılan hızmalar var dene begenirsen deldirirsin.
(2,589 puan) tarafından
Evet kuzum onu denerim çok haklısın mantıklı saol bebeğimmm
(24 puan) tarafından
Ne demek canm
0 oy
(425 puan) tarafından
Hızma burunu daha güzel gösteriyor bence herkese yakışır narin zarif olan ben esgiden çeşit çeşit deyisiyordum şimdi uğur böceği takıyorum çok ince
(2,589 puan) tarafından
Bende karar verdim takıcam kuzum umarım beğenirim :) küçük parlak taş takarım çok hoşuma gidiyo onlar
(425 puan) tarafından
Evet bende başlarda onu takiyordum tak canım başlarda alismakk zaman alıyor burnunda bişey var sanıyorsun ama alisiyorun
0 oy
(465 puan) tarafından

image

:)eski serseri serbest sitilim eşim asiri kiziyor istemiyo hepsini cikartirdi bide 50 kilo uzeri gobek pirercingki icine felan kacmiyo kiz kim dedi onu sana ben 50 civari deldirdim hic bisiy de olmadi
(2,589 puan) tarafından
Anaaaa aboooo kızzz piercingten yüzünü göremedim hahah enişte iyi yapmış ohh sanaa hahaha sadece dudak üstü güzel kuzum serbest stilin fazla olmuş ama sen çok tatlısın orası ayrı jsjs
(465 puan) tarafından
Kız kandirdi beni evlendikten sonra yavas yavas helsini soktu atti dkdjdksksksl sagol aşkım seni gormedim ama eminim sende çok güzelsin ♥
(2,589 puan) tarafından
Teşekkürler bebeğim iyi yapmış kızz öyle aşırı da hoş değil sjsjsj izleri gitti mi bari
(465 puan) tarafından
Yok be gitmedi hepsi 10 metre uzaktan gorunuyo ama belki ben cok taktigimdandir 3 4 yil felan kullandim cunki
(2,589 puan) tarafından
o delikler 3 4 yıl kullanmışsan kapanmaz bebeğim bişi olmaz ben gibi duruyordur  takma yani güzelliğini gölgelemez :)
0 oy
tarafından

Bende hızma var aksine eşim takmami istemiyor cikardim bende ... :D

(2,589 puan) tarafından
Kıskanıyor mu kuzum ondan mı :)))
tarafından
Bilmiyirum ki .. kim görse çok yakistiriyor eşim yakışmıyor dedi o öyle şeyleri pek sevmiyor aslında ben bekarken deldirmistim:)
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Aman burnu sakın deldirme, öyle ağrıyor ki o hızma burunda çok fena yaaa. Ben iki kere deldirdim m.al gibi pişman oldum yavrum :D

(2,704 puan) tarafından
Valla benim çok ağrımıştı canım, bir de yatarken falan hep düşüyor takınca ağrıyordu. En son pes ettim çıkardım kapanmasını bekledim neyseki iz de kalmadı :D
Valla onu bilmem canım ama inşallah ağrımaz çünkü o daha zor olur
(2,589 puan) tarafından
Umarım yakışır da ağrısına değer jsjsjsjsjsj resimdeki sen misin bebeğim çok güzelsin kızzzzz hızma yakışırmışş cidden
(2,704 puan) tarafından
Benim aşkım, yakışıyordu valla :D
Yakışır sanada canım, deldirirsen resim at :D
(2,589 puan) tarafından
Tamam bebeğim çokk saol muahhh ❤️❤️ :DDDD
(2,704 puan) tarafından
Bu arada teşekkür ederim gülüm, muaahhhh ❤️❤️
0 oy
(119 puan) tarafından
Bence hızma burnu güzelleştiriyo ben piercing takıyorum hızmadan daha güzel:)
(2,589 puan) tarafından
Bende de piercing var kuzum dudağımın altında burnuma da yaparım beğenmezsem çıkarır atarım kapanır hemen hshshsh senin piercing nerde
(119 puan) tarafından
Burunda :):):)
(2,589 puan) tarafından
Onu nasıl takıyorsun kuzum daha büyük delik olmuyor mu
(119 puan) tarafından
Ben onu küçücük delikten geçirmek için çok çabaladım ama başardım :):) delik genişledi normal hızma taksam durmaz ama takmak istemiyorum memnunum bundan
0 oy
tarafından

Sen kendine yakıştırıyorsan şekli hiç önemli değil 8-)

(2,589 puan) tarafından
Trug life diyorsun hahahah aynen bebeğim de eşim istiyo ona hoş gelir diye yaptırıcam yoksa ben çok hevesli değilim sjsjsjjzj

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 241 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
27 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Bukeeettt (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
8 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...