0 oy
970 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sjsjsjsj

35 Cevaplar

+3 oy
(1,897 puan) tarafından
Gözümle gördüğüm adama güvenmem

Görmediğime nasıl guveneyim 
tarafından
Cok dogru soyluyon
-Reklam-
0 oy
(57 puan) tarafından
Valla canım karakter meselesi ben sosyal medya da tanıştım evlendim mecbur 1bucuk sene beraber oturduk hamileyken yemedigim dayak isitmedigim laf kalmadi hamileyim eşim vururken kaynanam öldür onu sesi çıkmasın derdi sozde evimi ayirdim onlarda peşimden aynı binaya taşındı yeri geldi onlar yuzun den dayak yedim ilk zamanlar neyin noldugunu görüyor ama siniri onlardan değil benden çıkartıyor bazen iyi oluyor bazen kötü obsesif bozukluğu var sanki yada anksiyete 5 dk 5 dk tutmuyor 
(57 puan) tarafından
Aynen öyle ogluma şiddet yüzünden erken doğum yaptım korunuyordum ama yine hamile kaldım allah verince baş göz üstüne 6buuck aylığım doğum sancılarım serviks kisaligim bebek kafası rahimde şuan kasilmalarim oluyor allah yar ve yardımcımız olsun amin ecmain
tarafından
Allah yardimcin olsun kendinin kizina yapilsa napardi acaba
(5,949 puan) tarafından
Hala  o adamla  evlimisin canım bu kadar  şiddet ve evladın  o pislik  yüzünden  ölebilir di  ewliysen  evladın  için  bırak  derim  öyle  bir  babayla  çocuk  büyütülmez  geçmiş olsun
(57 puan) tarafından
Valla bilmem onla vicdanı
tarafından
Allah belasını versin öyle adamın da öyle ananın da . Allah'a havale et
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Vardır elbet 
0 oy
tarafından
Cocukluktan beri taniyordum, sosyal medyada konusup tanistik mutluyum cok sukur ama 4 4lukte bi evliligim yok
tarafından
İnsallah hep mutlu olursun kimsenin evliligi 4 4luk degildirr
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben:)) kaynanam uzak seni benden koparcak bilemm ne dedi ama 5 senedir tanisiyorz 3 senedir evliyiz iyiyiz şuan.
tarafından
He iyi olursunuz insallah
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben elhamdülillah
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Swarmdan buldu beni sonra Instagram dan konuştuk buluştuk derken 2 sene geçti 3 4 ay beraber yaşadık sonra evlendik çok şükür mutluyuz
(1,578 puan) tarafından
Aynı evde mi beraber yaşadınız
tarafından
Cok sukur canm hep mutlu olursunuz insallah
0 oy
(15,835 puan) tarafından
Birbirimizi tanıyorduk isim soyisim kimlerden olduğumuzu ama konusmuslugumuz yoktu. Faceden konuştuk tanıştık simdi 4 yillik evliyim ve mutluyuz 
tarafından
Hep mutlu olursun insallah
(48,482 puan) tarafından
bizde ilk faceden konuştuk numara alana kadar☺️
0 oy
(7,661 puan) tarafından

Ben ama bizimki tam sosyal medya sayılmaz eşim arkadasimla benim foto görüyo benim unv den arkadasim onun liseden arkadasiymis senelerce ayni ilde yaşamışız sonra o arkadaşıma soruyo, sonra başka bi ortak arkadasimiz daha var ona da soruyor filan sonunda bana yazıyor hatta ilk muhabbet hep ortak arkadaslardi :D esime kötü diyen çıkmadı iyidir de sagolsun

tarafından
Hep iyi olur insallah
0 oy
tarafından
Been :) eşim afyonda ben kastamınudaydım tanıştıktan 15 ay sonra evlendim, çok şükür çok mutluyum :) 
(215 puan) tarafından
Iyyız canim biz sukurler olsun siz de bise yok demi
tarafından
Yok çok şükür bizimkiler de iyiymiş canım Allah razı olsun
tarafından
Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah
(215 puan) tarafından
Yok canim allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin cnm
0 oy
(35 puan) tarafından
Sosyal medyadan benimkide beni sevmez beni hep uzer 
0 oy
(428 puan) tarafından
Ben.evlenmedim ama karşıda değilim neden olmasin
tarafından
Bende sosyal medyadan tanisip evlenmistim 11 ay 10 gun surdu ana kuzusu cikti 3 aylik oglumla babamin evindeyim kacarak evlendik daha 18 yasindaydim
(428 puan) tarafından
Sorun sosyal medya değil yaşın küçük olması neyi algilayabilceksin ki o yasta
tarafından
Cahillik iste baska sehirdeydi tabiki sosyal medya degildi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet biz çok şükür Allaha çok mutluyuz
tarafından
Kız nasıl tanıştıniz anlatsana
(25,224 puan) tarafından
Taksimde bi canlı müziğe gidicektik arkadaşımla yolu bilmiyorduk face den baktık canlı müzik yapan kişiyle eşimin bir sürü resmi vardı heralde arkadaşı tanıdıgı falan dedik dur şuna yazalım dedik yazdım biz konsere gidicez götürürmüsünüz yolu bilmiyoruz sizinde çok resimleriniz var tanıyorsunuz heralde dedik. Cesarete bak :D sonra konuştuk face den anlaştık taksimde buluştuk mekana götürdü bizi teşekkür ettik falan ordan ayrıldık. Face de ekli kaldı bende arada naber falan diyoduk. Sonra görüşmeye başladık öyle oldu :D
(48,482 puan) tarafından
ahaa hikayeye bak
tarafından
Vay be bayagi derin hahah
(25,224 puan) tarafından
Hahaha hiç sormayın :D
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Şöyle ki sosyal medyadan tanıştık ama keşke diyorum yine kocamla görücü usulü tanışmış olsaydık
tarafından
Oylesi kismetmis canm
(7,641 puan) tarafından
Aynen öyle ama işte ne bileyim hep hayalimde öyle evlenmek vardı garip ama :)
0 oy
tarafından
Valla ben sosyal medyadan tanıştım sayılırım bilmiyorum eşimi tanımıyordum sadece bı kaç kez gördüm internetten buldum mesaj atmıştım o şekil konuşmaya başlamıştık iyiyiz hamdolsun şimdi 
tarafından
Hep iyi olursuniz insallah
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Biz bin şükür.☺❤ 

O sürekli eklerdi ben silerdim o eklerdi ben silerdim sonunda vazgectım ve avmde dmden mesaaj geldi yeşil şalda çok yakışmış diye beni adım adım takip ediyomuş :D

tarafından
Amannnnn
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bizde facede tanıştık ben vanda eşim İstanbul da 3ay sadece telefonda görüştük. İzmire amcalara gıttık oda oraya geldı. Hem ilk defa yüz yüze geldık hemde ailemle tanıştı.1 ay sonrada ailesini aldı Vana istemeye geldıler.sözümüz oldu. Biz mersine taşındık 1 yıl sonra düğünümüz orda oldu ve şimdi İstanbuldayım eşim Sinoplu akrabaları pek istemedi ön yargılı oldular ama annesi babası hep arkamızda durdular bızde onlara iyi insanlar olduğumuzu gösterdik simdi hepsı benı çok severler. 10 yıldır evliyiz 3 çocugum oldu Allah eşimden bin kere razı olsun o benım dönüm noktam hayatımı düzene koyan Rabbımın hediyesi dıyorum. Dünyaya kaç kez gelirsem gelıyim yıne eşimi isterdim. Allah bizi ahirette de ayırmasın inşall@h.
tarafından
İnsallah canm
0 oy
tarafından
Önce beni yolda görmüş beğenmiş sonra swarmda aynı yerde paylaşım yapınca ekledi sonra Facebooktan yazdı ordan yazdı burdan yazdı derken konuştuk ettik şimdi öyle aman aman bi evliliğim yok çok sıkıntılar çektim hâlâ da çekmeye devam ediyorum ama genelde maddi sıkıntılar bakalım hayat ne gösterecek 
tarafından
İnsallah maddi sıkıntilarindan da kurtulursun
0 oy
(154 puan) tarafından
Ben eşimle face bookun ilk moda olduğu zamanlar tanıştım ama sadece sosyal medyadan tanımadım ordan tanışıp konuştuk sonra baktık ortak tanidiklarimiz var ayni çevrenin insanlarıyız ablamla bile okul döneminde aynı sınıfta okumuşlar bunları görünce güvenim arttı çok şükür 11 senedir birlikteyiz yaklaşık 2 senedir evliyiz nişanlılık süremiz de uzun geçti Allah'ım bozmasın bozmak isteyenlere müsaade etmesin mutluyuz:) guvenilecek biri mi degil mi bu çok önemli 
tarafından
İnsallah hep mutlu olursunuz
(154 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin herkes mutlu olsun♥️
0 oy
(1,691 puan) tarafından
benn uzaktan tanisiyorduk sosyal medyadan konustuk 6 ay buldstuk sonra 1 sene solu kaldik 1 sene nisanli kaldik suan 1 senelik evliyim cok mutluyum rabbim iyi insanlarla karsilastirsin onemli olan nisan ve sozu uzatip iyice taniyabilmek 
tarafından
Aynen canm 3 ay konustugum adamla kactim adamda sayilmazda lafin gelisi anasiyla yapmadigini birakmadi 11 ay birlikte kaldik bayramda geldigimizde babam vermedi ayrilacaz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 687 göst.
30 Ekim 2019 Aile kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
0 oy
20 cevap 676 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 188 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (126 puan) tarafından soruldu