0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kizlar kacarak  evlendim ama ne altin ne dugun ne gelinlik hic bisey alinmadi neyse gel zaman git zaman koca 8 yili atlattik bu 8 yil icinde calistim esime yardim da ettim zamaninda  suan bir yuzugum bile yok ev tasinmada kaybetmistik gerci onu bile  calistigim ilk maasla almistim  esim  iyi aslinda ama  arkadaslarina gelince  hemen  her yere gitmekte  hazir ben buraya gotur bizi yada gidelim dedigimde  al  cikar cocuklari der  isi olmadigi zaman kahveye gider  uyuma vakti gelir uyur  bu arada  2 çocugum var gecen oglen  uyandik  ve sabah kizima  "hele  annenin tipine bak diyor " cocuklwrdan kendime  pek zaman  ayiramiyorum ama ne bi surpriz ne bir hediye ne bir  kendiliginde  ailece gezdirmesi  yahu sadece  cocuklarin ebeveyni tek ben degilim ki al cikar cocuklari cikin gezin diyor hep ben  cikariyorum + birsey desem  ustume  gelir ustume yurur  sirf  sen haklisin diyeyim diye  yada  susayim mesela  yarin icin  randevu aldim giyim yardimi  esim once sabah  beraber gideriz dedi simdide ben gider alir getiririm diyor tamam ben ve cocuklar tek gideriz diyorum tamam siz gidin diyor  ee hani cocuklar uykudan kalkamaz uyku haliyle  yolmu yurusunler  neden bizimle bir yere  gitmek istemiyor bu adam yada bosanmak icin elimize sebep mi vermeye  calisiyor cozemedim evde ne bir sarilma ne birsey iliskide kac ay oldu isteksiziz  benimde enfeksiyondan dolayi bir yandan esime de ders vermek istiyorum cocuklarla bir yere gidip onu iyi meraklandirmak istiuorum artik bilmiyorum ne yapcam hep ben onu dusunmeye calisirken  zerre ilgisi  yok  bazen kendiligimden  dusunuyorum istedigim evlilik bu degil ben boyle yasayarak  kendime ezerim falan off siz olsaniz ne yaparsiniz lutfen anlayin beni ve aglayarak yaziyorum

5 Cevaplar

0 oy
(1,516 puan) tarafından
Bütün dertler bittide koca postlarına başlandı dimi ne güzel yani bu kadar canını sıkan birinin götüne tekmeyi basmalısın bence yükün ağır çünkü 
-Reklam-
0 oy
(99 puan) tarafından
Canim kendine zaman ayır kendine bakım yap onu takma bırak peşinden o gelsin.
0 oy
(2,935 puan) tarafından
Ne kaçarak mutlu olanı gördüm ne görücü nede sevgili olan iki kişi birbirini seviyorsa aileler araya giriyorsa maddi sıkjntılar varsa yada problemli eş varsa o evlilik yürümüyor islam dairesi iççn de evlilik olmadı mı olmuyor
(1,559 puan) tarafından
Başka seçenek bırakmadınızki islam usülü nasıl oluyor peki görücü olmuyor mu?

Sevgili olmadan harama girmeden hayırlı bir kısmetse evet diyorsun gerisi nasip kısmet bu islam usulü değilmi :)
(2,935 puan) tarafından
Aslında benim anlatmak istediğim başkaydı da neyse
tarafından
Ben anladım seni, iki kişi birbirini seviyorsa hangi şartlarda evlenmiş olmaları pek önemli değil.
(2,935 puan) tarafından
İşte sevdiğin insanı Allah için seviyorsan o evlilik yıkılmaz duvar gibi oluyor ama menfaat için istiyorsan ne yaparsan yap o evlilik olmuyor
0 oy
(1,041 puan) tarafından
Canm çok uzun hepsini okuyamdm 

Bizim gelin agustosn sonuydu kardeşimle kaçtı 

9 Eylül gibi düğünleri oldu memleket e vs gittm 

3 gün saz çalındı 4. Gün dügün salonuna gittik yemekli baya kalablk güzel geçti 

Gelinliğini bindallısını vs hep kendi seçti 

Nişan olmadı diye baştan sona ne gerekiyorsa alışveriş yapıldı makyaj olsn iç giyim olsn günlk kıyaft abiyeler vs baya alındı 

Altın ı da gelinmzn babası ne kadar istediyse babam o kadar aldı hatta bilklk vs babamlar kendi aldı dolu dursn dye 

Mobilya sını da kardeşmle birlkte beğendiler 

Şükür mutlularbide 4_5 aylk hamiş 

Benm görücü usulü Rabbim e ne kadar şükretsem az dır

Eşim çok iyi bi eş çok iyi bi baba hergün şükredym karşıma çıktı 

Bi defa sözümü çigneyişini görmedim.

Demem o ki kişilik lede alakası var 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 966 göst.