0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim toz boya yapıyor bugün beni seviyor diye ütü masasini turuncuya boyamış . Aslında bir kadını mutlu etmek bu kadar kolay işte sevdiği şeylere kıymet verdiğini göster yeter.allah hepinize huzurlu yuvalar nasip etsin inşallah.

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sizi seven değil.. Size saygı duyan insanla evlenin. Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz 
tarafından
Bak ben ne diyorum Saygı varsa peşinde mutlaka sevgi de vardır diyorum. Kimse sevmediği insana saygı göstermez bacım.
(1,856 puan) tarafından
Ben de haklısın ama önce sevgi aranmalı sonra saygı  mesela birini seversin sonra sayarsin
tarafından
Gerçek sevgi yok ki balım ya. Gerçek aşk yok ki. Tek gerçek Aşk Allah aşkı onu bile hakkıyla Rabbimize gösteremiyoruz ki kaldı insanlara gösterelim
(1,856 puan) tarafından
Vallaha ben onu bunu bilmem benim İslam adına tek yaptığım şey oruç ve namuslu olmak başka da bir şey yok haklısın hak veriyorum sana Allah aşkıni yaşayamayan zaten istesede huzurlu olamaz
tarafından
Bak sende yanlış birşey demiyorsun ama hayatımızda dediğim gibi saygının daha çok önemi var. Ona daha çok ihtiyacımız var. Misal, ben bir kişiyi sevmesem bile yaptıkları için insanlığa kazandırdığı şeyler için saygı duyarım. En azından bu insan şunu şunu yapmış derim. Beni sevmeyebilirler ama saygı duymak zorundalar. Aynı şekilde bende öyle. Rabbim karşımıza hem seven hem sayan insanları çıkarsın inşaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin kuzum Amin ne güzel Rabbım bir ömür mutlu mesut etsin inşallah 
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Teyzemin sözü bu

okuyunca başlığı  o geldi aklıma  :)

0 oy
(48,620 puan) tarafından
Allah huzurunuzu bozmasin canim aslında kadinlar ufak seylerle mutlu oluyorlar onemli olan onemsemek zaten
0 oy
(327 puan) tarafından
Çok şükür bana aşık bir kocam var ben üzülünce oturur ağlar ☺️
tarafından
Allah mutluluğu daim etsin
0 oy
tarafından
Annemde öyle der sen sevdiğinle değil seni sevenle evlen der bende saçmalama anne derdim başıma gelince anladım ne demek istediğini..
tarafından
Bende geç anladım bazı şeyler acı tecrübeler sonunda anlaşılıyor maalesef
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aynen, erkeğin seveni makbul:) 
0 oy
(7,673 puan) tarafından

Benim eşim de ben papatyayı seviyorum diye gümüş kolye almış papatyalı gümüşe alerjim çıktı 3 haftadır boynum kıpkırmızı deli gibi kaşınıyor trajik son :D

tarafından
Geçmiş olsun güzel jest imis
0 oy
(355 puan) tarafından
Aranızdaki muhabbet devamlı etsin rabbim inşallah bnde beni seven adamla evlendim ama beni seven elleri anasının yüzünden vurdu bile mesele sevmek değil karakterlikde
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Sesini duymak için aradım demek bile bir kadını mutlu etmeye yetiyor♥️
0 oy
(2,241 puan) tarafından
beni deli gibi seven bir adamla evlendim memleketini isini ailesini kariyerini benim icin birakan herseye gogus geren bir adamla ama suan o adam o adam degil saygi daha onemli. rabbim mutluluğunuzu daim etsin insallah canim ❤️
tarafından
İnşallah eski haline döner rabbim huzur versin
(2,241 puan) tarafından
amin canim saol ❤️:)
0 oy
(940 puan) tarafından
Evet bende asiri kucuk  seylerle mutlu oluyorum basina sen seviyosun diye yaptim demesi bile yetiyor
tarafından
Önemli olan da bu zaten
(940 puan) tarafından
Aynen cogu adamda bunun farkinda olsa:)  herkes mutlu olsa keske mutluluk cok kolayda...cok zorlastiriyoruz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 403 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 783 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.