0 oy
257 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sütlü Ballı irmikli kaşık mamaları var 5 aylık. Nasıl bal koyuyorlar anlamadım. Bir problem teşkil etmiyor mu?

3 Cevaplar

0 oy
(16,052 puan) tarafından
Sanirim onları bir şekilde yapıyorlar aroma vs  yani ki hazır şeyler alıp vermemek en mantıklısı 
tarafından
Aradım müşteri hizmetlerine sordum. Balın içerisinde o zarar veren şeyi laboratuvarlarimizda çıkarıp ekliyoruz dedi. Seninde bilgin olsun inşaallah
(16,052 puan) tarafından
Hiç vermedim oğluma dışardan kaşık mama bisküvi hep kendim yaptım
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Vermeyin siz yaa ,satışında ne olursa olsun diyorlardır.. Siz bilinçli anne olun vermeyin heleki 5 aylık ek gıda  için bikebiraz bekleyin bence 
tarafından
Doktorumla birlikte ek gıdaya geçiyoruz canım. Ama evet evde hazırlamak sanırım daha iyi ...Aradım müşteri hizmetlerine sordum. Balın içerisinde o zarar veren şeyi laboratuvarlarimizda çıkarıp ekliyoruz dedi. Seninde bilgin olsun inşaallah
(1,664 puan) tarafından
Inanmiyorum ben nasıl çıkarıp ekliyorlar... bal hem gaz yapar hem alerjiktir   .. balın hangi bileşeni ki nasıl ayırabilecekler... evde yapın siz :)) bir de kiko sorunumu var acaba oyuzden mı geçiyorsunuz?
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Hakiki balı alıp koymuyorlar zaten sözde bal işte aroma veriyorlar. 

Zaten o şeyleri yedirme fazla iyi deil
tarafından
Teşekkürler bilgilendirdiğin için. Aradım müşteri hizmetlerine sordum. Balın içerisinde o zarar veren şeyi laboratuvarlarimizda çıkarıp ekliyoruz dedi. Seninde bilgin olsun inşaallah
(1,897 puan) tarafından
Sağol kuzum ben onları vermiyorum kefir yoğurt ver daha iyi o kaşık mamasindan

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 435 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 273 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 250 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,287 puan) tarafından soruldu