0 oy
269 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Neden verilmez bebeğe. İnternetten baktım bsi anlamadım çok doktor dili kullanmislar :D

9 Cevaplar

0 oy
(8,592 puan) tarafından
Sindiremez ağır gelir
tarafından
Teşekkür ederim cok
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kansızlık yapıyor galiba kuzum ondan önerilmiyor diye biliyorum
tarafından
Yaa teşekkür ederim çok
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Kansızlık yapiyo bağırsak da sıkıntı vs yapiyo ve alerji yapma ihtimali var (bildiğim bunlar )
(4,698 puan) tarafından
Sulandır ıcıne de bıskuvı at doyurucu olsun, bı kereden bısey olmaz cnm bu sefer de boyle olsun
tarafından
Çok teşekkür ederim çok sağolun vereyim bir sefer ama son bir soru özür dilerim.. alerjisi varsa nasıl anlarım ben ağlar mı yoksa vücudunda bir şeyler falan mı çıkar ne olur
(12,776 puan) tarafından
Vücudunda kızarıklık olur ishal yapar kanlı kaka mukuslu kaka olur bazen 1 vermede olmaz ama bazen olur gaz olur sa da ağlar karnı sert olur
tarafından
Çok teşekkür ederim çok sağolun iyi geceler tekrar teşekkür ederim :)
(12,776 puan) tarafından
Sana da iyi geceler cnm :*
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Demir eksikligi yapabiliyor ayrica alerjisi varsa sıkınti oluoyor
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Sindirmesi zor olur diye canım ama ben artık mama bere bere şiştiği den ve doymadığın dan yarı yarıya bebe bisküvisi ile veriyordum yarı su yarı süt olarak
(1,615 puan) tarafından
Canım benim kızım şuan 3 yaşında ☺️
tarafından
Ayyy :D Allah bağışlasın
(1,615 puan) tarafından
Sağol canım amin hepimizin evlatlarını.

Sen de öyle yap yarı yarıya ver içine de bisküvi kat 2 tane falan oh doyar gece de pek uyanmaz sabaha karşı uyanır bir tek
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim çok sağolun iyi geceler
(1,615 puan) tarafından
İyi geceler.
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben verdim oğluma :) 11 yaşında şimdi.. Hala yatmadan önce 1 bardak içer mutlaka. Hatta kalmadıysa Bi gözleri dolar :) 158 boyu oldu şimdiden :) Ama ilk başta sulandırarak verdim. Ek gıda gibi vücudun tepkilerini izledim. Alerji ağrı vs yapmadı. Hiç kansızlık da yaşamadı bugüne kadar. Her çocuk bir değil. Ben beni destekleyen emekli hemşire Bi ablamızla başladım denemeye o yönlendirdi. 
tarafından
Kaç aylıkkken verdiniz. Benim şuan elimde mama yok bebeğim birazdan acıkıcak çaresiz kaldım
(1,550 puan) tarafından
6 aylıkken yarı yarıya sulandırarak verdim ama dediğim gibi ben bir hemşireden destek de aldım. Şimdi bebeğinize dokunursa çok kötü olurum :(
tarafından
Sizlik bir durum yok lütfen kötü hissetmeyin. Büyük kızım mama yapmak isterken tüm mamayı mahvetmis bir şey de diyemedim o da küçük o yüzden sanırım tek çare bir sefere mahsus vermek oluyor.
(1,550 puan) tarafından
Denemek gerek tabi. Aç kalmasından iyidir. Amaaan bana da hep inek sütü vermişler hiç bişeyim yok valla :)
tarafından
Ay biraz rahatladım ya çok teşekkür ederim çok sağolun
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Çünkü sindiremez annesi keçi sütü verebilirsin yarı yarıya sulandırarak
tarafından
Şuan bu gece için bir sefere mahsus alternatif arıyorum evde sadece inek sütü var. Büyük kızım Mama yapmak istemiş ama tüm kutuyu mahvetmis :( 1 saat sonra acıkıcak bebeğim eczaneye gitmem de imkansız. Sabah olsa hemen alırım
(7,793 puan) tarafından
O zaman yarı yarıya sulandır kuzum tek sefer çk etkilemez
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Hem sanıldığı kadar faydalı değil hem de sindiremiyorlar canım. Yoğurt çok daha besleyici. 
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Ben 11 ayda başladım şükür bı sıkintida olmadı diger cocugama böle erken  vermiştim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
0 oy
4 cevap 102 göst.
0 oy
3 cevap 253 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,224 soru

11,880,792 cevap

35,997 kullanıcı

...