0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (6,919 puan) tarafından
 Son iki sene hem mutluluk hemde dert le geldi haneme    annem rahatsız kızlar birbucuk senedir ben bakıyorum  git gide kötüye gidiyor  kalp kapakçığı ufuruyor  yogunbakima yatmasi gerekiyor ama o korkuyor o nedenle yatiramiyoruz   eski postlara bilen bilir  annem sebebine erken doğum olmuştu o günden beri  sürekli bakım halinde  ben onun gidişine hazır değilim  dünyam kararır ben biterim  ne olur dua edin Rabbimin mucizesi çok  belkide anneme güç verir bu korkulardan kurtulup tedavi olmayı ister  beynim durdu artık  benim  

6 Cevaplar

0 oy
(1,790 puan) tarafından
Anne ve hastalık diyince insanın bittiği nokta diğer kötü durumu düşünmek bile istemiyorum

Rabb'im şifa versin inşaallah sevdiklerine bağışlasın 

Bu arada başlığını düzelt canım 
(6,919 puan) tarafından
Sağol canım  duzeltim
-Reklam-
0 oy
(198 puan) tarafından
Canım benim. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur.❤
(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Tedavi olmayı neden reddediyor ki canım gitsin tedavisini olsun inşallah şifasını bulur 
(6,919 puan) tarafından
Daha önce  kalp krizi geçirdi uzun süre hastanede tedavi altına alındı bu sebeble korkuyor  yogunbakima alinmaktan
tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah canım benim
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Rabbim hayırlı şifa versin inşallah. Anneciğini sana bağışlar <3

(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,203 puan) tarafından
Offf eski posfuma denk geldiysen gormussundur benimde annem kanser ve yayiliyor vucuduna :( anne diyince akan sular duruyor ben annemsiz bir hayat dusunemiyorum kahrolurum mafolurum biterim :( allahim anneneee sifa versin annemee sifa versiinn rabbim sagliklarina kavusmalarini nasip etsinn bizlere bagislasin allahim ol derse olur rabbim acilarini gostermesin :(
(6,919 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah cümlemizin sevdiklerini  şifa versin inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kalp kapakçığını değiştiremiyorsa mı ki 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Eviminnesesi (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
0 oy