0 oy
555 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (183 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

@ebruli.tasarmm diye bir sayfa kızlar kizimin 8 agustosta dogum gunu var ben bu sayfadan ozel elbise diktirmeye karat verdim.Sayfayla konustum elbisemin olculerini verdim önden paramizida yatirdikdekontu attik ayin 20 temmuzunda siparisiniz alindi bayram tatili oldugu icin ancak 26 sinda kesim yapilir dendi.29 temmuz oldu yazdim merhaba elbisemizin durumunu sormak istiyorum dedim.Elbisenin sadece kesimi yapildigini iste yetistiririz 4 agustosta kargolanir isi 2 3 gunluk zaten dendi.  3 agustosta yazdim merhaba urunumu yarin kargoya verucekmisiniz teyit almak isyiyorum dedim bana gec olabilir kargo dendi sonra aaa musterileri karistirdim tabi hanfendi yarin kargo olacak insallah 6 sinda elinizde olur bile dendi.kargo gunu geldi mesaj attim cevap yok telefonla aradim aramalari kabul etmiyor whatsaptan aradim mesgule atiliyor.Ben sabirli bi sekilde bekledim instagram sayfasinda daha yeni paylasim atmis bende hikayeye yanit olarak merhaba bugun kargolari verildimi dedim ve Allah askina yemedigim laf kalmadi 

image

Böyle konusmaya baslandi sonra kendisi ayin 5 ine dedi bende yaomayin hanfendi bana 4 u dediniz kizimin dogum gunu 8 inde yetismez dedim soylenilen gunde bana soz verdiniz dedim.Cok yogunuz napalim falana geldi resim atarmisiniz elbisenin dedim hamgi asamada bana sey soylendi biz her ani asama asama cekemiyoruz oyle yogunuz dedi bende suphelendim bu sayfa dedim supheleniyorum dolandirici sayfalar oluyor dedim ayyyy demez olaydim bana direk whatsaptan ozel yazdi 

image

Sonra esim kendisiyle irtibat kurmaya calisti once gbt sine bakti daha once dolandiricilik durumu varmi diye yok ama adina atolyede yok 2 numarasida kapali olaylarina bakildi trafik iste intihar sucu falan filan...direk esim munakasa oldu paramizi iade aldi ve direk engellemis bizi yaziklar olsun su insana kizimin dogum gunuydu o kafar sabir edip 20 temmuzdan beri bekledik gordugumuz muameleye bak kendimi tuttum agzimi bozmamak icin sonucta parami alamazsam davaya veririm diye ama cok sukur aldik onu Allaha havale ettim kizimin gunu az kaldi elbisesiz diye gittim.lcw dan aldım napim pek uygun degil ama olsun.Benim agrima giden su bi de syafasinda paylasmis uslupsuz insanlar yok terbiyesiz insanlar ne yaptik yahu kendini kendi sayfandan hakli cikariyorsun paylasim yapiyorsun cesaretli olsaydin konusmalari yazismalari paylasirdin 

Ben dolandirici olmasindna korkmustum hatta bi musterisi ile konustim kadinin yazismasi da var bu sayfa kesinlikle spam i hakeden bi sayfa 

image

Kabaği en son bana mı patladi ne 

9 Cevaplar

0 oy
(12,277 puan) tarafından
Baya hem suçlu hem güçlü 
(183 puan) tarafından
Storylerinde de baksan ahkam kesiyor
(12,277 puan) tarafından
Spam verdim ben canım
(183 puan) tarafından
Ellerine saglik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tüketici haklarına şikayet et canm
(183 puan) tarafından
Gereksiz bu hamile halimle stres edinmek istemiyorum parami almasaydim evet olurdu ama
tarafından
Sana yapıldı başkasına yapılmasın yapacağın sadece bir dilekçe gbi bişey doldurmak
(183 puan) tarafından
Aslinda o an sinirliyken ben soyledim esine esim napican tuketici haklari bisi yaomaz bu direk siber suclara hiriyor o da 4 5 ay sonunda sonuclaniyor beklemeye degmez dedi
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sende onu paylaş her gönderide etiketle edepsiz
(183 puan) tarafından
Paylassam ne fayda takiocisi cok olan biri degilim spamlariniz yeterli
(25,223 puan) tarafından
Dur bende spam atayım
(183 puan) tarafından
Ellerine saglik cnm
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü heryerdem yaz kız yaptıklarını, rezil olsunlar
(183 puan) tarafından
Kime yazicam iste size yaziyorum canim spam at
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Spam atacağım ama sayfayı bulamadım ismini yazınca Allah Allah...
(183 puan) tarafından
Ebruli.tasarmm canim ı harfi yok
(4,639 puan) tarafından
Tamam spamladım
0 oy
tarafından
sayfaya baktim elbiseler harika çok da takipçisi var neden böyle yapmiş enteresan
(183 puan) tarafından
Zaten bende ona istisnaen secti ama benim gibi cok kisi magdur kalmıs
tarafından
ayip ya ne kadar kötü bi sey özeniyorsun güzel güzel olsun diye epey de önceden sipariş veritorsun ama başına gelene bak
0 oy
tarafından
İnsanlarla ugrasamiyormuş en çok değer verdiği şey üslûpmuş sevsinler sanki bedavaya mal veriyor. Ne kadar zor bir fotoğraf atmak. Spamlarım böyle insanlar hadlerini bilecek. 3 5 kuruş kazandi diye bi tarafları oynamayacak
(183 puan) tarafından
Iste ben de bundan bahsediyorum cnm
0 oy
tarafından
En azından paranı oade almışsın ben onuda alamadım dolandırıcı çıktı ☹️
(183 puan) tarafından
Ayyy cok gecmis olsun yaaa
tarafından
Tşk ederim cnm ☺️
0 oy
(326 puan) tarafından
Gülüm yazışmaları story şekline getir instagram dan paylaş bize at aynı şekilde bizde atalım bende organisazyon hesabından flan paylaşırım, bir kaç arkadaş var paylaşır ozaman görürler, biz arkadaşın parasını öyle kurtardım 25kişi bir girdik storye etiketler mesajlar adam arkadaşımı arayıp parayı yolladı ne olur etiketi kaldırın dedi kolay değil o işler öyle hadsiz şey
(183 puan) tarafından
Cok tesekkur edrrim guzel dusuncen icin parami aldim ama almasaydim ugrasirdim senlede irtibata gecerdim cok cok sagolasin
(326 puan) tarafından
Rica ederim :)

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 2,183 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Zubeydeuken (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 726 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu