0 oy
423 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,390 puan) tarafından

Kızlar aranızda yaptıran var mı? 

Diyet yap spor yap aman şöyle böyle demeyin lütfen :D

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dur bende bekleyim surda :)
tarafından
Kaç kilo vermen lazım kizz :)
(1,390 puan) tarafından
103 kgyum valla 60 fln olmak istiyorum. Senn
tarafından
Bende 100 kiloyum ideal kiloma dönmek istiyorum 85 87 ye :(
(1,390 puan) tarafından
Hamilelik sonrası çok kilo aldım şimdide durduramıyorum 2 sene oldu. İradem sıfır diyetler hep 2 gün sürüyor. Mide ameliyatıda tehlikeli korkuyorum bu botoks yada balon daha kolay gözüküyor
tarafından
Mide ameliyatı daha sağlıklı bence ben çok araştırdım araştır derim bende hamilelikte aldım boyum 1.82 aslında çok yok ama veremeyecem diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben de istiyorum diyet cidden yapamıyorum yemek yerken mutlu oluyorum ama kilo geri alınıyormuş ondan gözüm korktu. 
(1,390 puan) tarafından
Aynı bnde yaa. 6 ay diyetisyen desteği varmış bir doktorla görüştüm bakalm inşallah almam ya
(13,202 puan) tarafından
Kaç para dediler
(1,390 puan) tarafından
6bin dediler
(13,202 puan) tarafından
İyiymiş fiyatı çok uçuk söyleyenler var
0 oy
tarafından
Diyet yap spor yap sksksksk 

Şaka şaka valla canım ben yapmadim hic Instagram da bı kadın gördüm ilk hafta 5 kilo vermişti ama sanırım ömrü 4 ay mi neymiş 4 ay sonra normal idrar yoluyla atiliyormus öyle anlatıyordu YouTube da belki süreci anlatan insanlar yada doktorlar vardır baksana 
(1,390 puan) tarafından
Kızzz demeye :D Aynen çeşitleri varmış balonun çıkarılanda var eriyip kendi atılan da. Bakalım artık :D
0 oy
(497 puan) tarafından
ben deil ama arkadaşım ve yengem tüp mide ameliyatı oldu ikisi baya verdi ama arkadaşım baya baya verdi
(1,390 puan) tarafından
Ameliyat olması korkutuyor beni ya eşim fln da hiç istemiyor ama bu botoks daha hafif bişey gibi geldi
0 oy
(592 puan) tarafından
Benim babamın halası yaptırdı kadın yuvarlanıyordu resmen şuan benden zayıf sürec nasıl ilerledi bilmiyorum ama
(1,390 puan) tarafından
Hangisini yaptırdı canım mide botoksunu mu
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Amcamın kızı yaptırdı kendisi anestezi uzmanı fakat o an için çok kısa sürede zayıfladı ama şimdi eskisinden de kötü olmuş gorenler öyle diyor daha fazla kilo almis
(1,390 puan) tarafından
Hadi ya inşallah öyle olmam iradeyle alakalı sanırım. Mide botoksu oldu değil mi
(2,330 puan) tarafından
Botoks dediğin midesini kucuktturdu sanırım
0 oy
(734 puan) tarafından
Mide botoxu yaptırmayın çünkü bir işe yaramıyor.Bosuna para veriyorsunuz.Ameliyattan korkuyorsanız balon yaptırabilirsiniz.
(1,390 puan) tarafından
Öyle mi dersnz bilemiyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
3 gün öncesine kadar deli gibi hastane bakıyordum balon için ve dedim ki neden sen yaparsın dedim haftaya cuma diyetisyene gidiyorum ve 4 ay içinde herşey normale dönecek buna inanıyorum 
(1,390 puan) tarafından
Umarım dileidğinz gibi olur
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Kardeşim çalışıyor şu an bir doçent ile bu alanda :) çok başarılı sonuçlar alıyorlar 
(1,390 puan) tarafından
Hangi şehirde acaba :)
(10,385 puan) tarafından
Ankara canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikcikiletaaa (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...