0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından

Kızlar aranızda bunları yaptıran varmı acaba sürwç nasıldı birde nerde ne kadara yaptırdınız kaç kilo verdiniz inşallah banada umut olur piskolojim bozuldu 3 5 fazlamda yok :(

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaç kilo fazlan var. Bence iyi bir diyetle ver o işlere bulaşma 
(198 puan) tarafından
112 kiloyum internete göre 67 nerdeyse 50 kilo önceden diyet yapıyordum hamilelik vs derken aldım şimdide o enerjim yok mide geniş başlayabilme gibi durumumda yok piskolojiden dolayı :( mide ameliyatındanda korkuyorum
tarafından
Esim 123 kiloydu. Diyetle 89 kilo oldu. Hiç zorlanmadı. Verilmeyecek bir kilon yok hoc ameliyata bulaşma. Ömür boyu yeme içme sorunun olacak
(198 puan) tarafından
Yok ameliyat istemiyorum ama mide balonu yada botoksu dişündüm ama yaptıran varsa danşmak istedm.. Ne güzel vermiş eşiniz destek çok önemli bnde oda yok:( kaç ayda verdi eşiniz birde nelee yiyordu zahmet olmazaa yazarsanız sevinirim
tarafından
Diyetisyen gitmedi kendince verdi. 3 ayda verdi cnm. Sabah kahvaltı yapıyordu normal şekilde. Onun haricinde hep sebze ve meyve yedi. Akşam yemeği yemezdi. Yaptığım yemeği kahvaltıda yerdi. Şimdide aynı şekilde devam ediyor öğle yemeğinde çorba yada et yer. Asla hamur işi yemez. Kolay verdi maşallah sende yapabilirsin cnm.
Neden bu kadar olumsuz düşünüyorsun. Yapabileceğini düşün başka şeylerle oyalan bir haftaya alışırsın. Miden alışır
(198 puan) tarafından
Başlayabilsem olur tabiki ama çabuk pes ediyorum al ver al verle geçiypr zaman öncesndede dyt geçmişim var
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Yazık etme kendine ameliyat falan evde egzersizleri yap kalori hesabı yap 
(198 puan) tarafından
Ahh o enerjim olsa keşke ameliyat düşünmyrm zaten tşk ederm
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Canım aralıklı.orucu.dene çok faydasını gören var
(198 puan) tarafından
Evet yapmıştım daha önce etkiliydi haklısınız tşk ederm
0 oy
(5,132 puan) tarafından
120 kg ile başladım 108 oldum canım 2 ayda sadece sağlıklı bedleneceksin yürüyüş mümkün olduğu kadar. Akşam 19.00 sonra sabah kahvalrısına kadar atıştırma

Sağlıklı beslenmeye başla çok mutlu olacaksın
(198 puan) tarafından
Bebegim var 2.5 aylık yürüyüş imkansız işte motivem eksik piakolojimde iyi degil kilodan dolayı destek olan olsa gider bi şekilde :( dürten lazım başlasam süper gidiyor ama işte o adım o başlangıç gücü yok
(5,132 puan) tarafından
Canım daha bebeğin çok küçük anne sütü de alıyorsa kilo için şimdilik strese girme. Ek gıda başlayıncs biraz başlarsın. Ben emzirmiyorum kızım 1 yaşında. Üzme kendini bebeğinle keyifli günler geçir en önemlisi o
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yak66 ya başlayabilirsiniz ve mide botoksu için vücut indeksinin 27 ve üstü olması gerekiyor
(198 puan) tarafından
Yak 66 nedir acaba
(6,203 puan) tarafından
İnternete yazarsanız çıkar yağ yakma programı size özel diyet hazirlaniyor
0 oy
(683 puan) tarafından
Benm teyzem Karaman'da olmş 10 bine faydası oldu Allah var zayıfladı ama böyle aşırı göze görünecek büyük Bi kilo vrmedi mide botoksu oldu. Zaten sen kendi imkanlarına 3-5 kilo verdiğin de gerisi gelio. Sana tavsiyem kendine yapabileceğin en güzel iyilik bir adım atmak verdkce veresin gelecek, alışacaksın düzene artık normal gelecek bende 15 kilo vermiştim kendime güvenim inancım artmıştı. Yapabilirsin imkansız değil hatta bir süre sonra dceksin ki şimdiye kadar neden yapmamışım ben herşeyi başarabilirim. Yapabilirsin lütfen kendine inan. Önemli olan ne bilio musun acıktığında yediğin zararlı şeylerin yerine sağlıklı şeyler koyabilmek. Ben önceden atıştırmalık bisküvi kek tarzı şeyler arardı gözüm sonra masaya kuru üzüm leblebi elma tarzı şeyler koydm ve eve abur cubur almadım acıkınca kalıp yiyordum ')) bu benm içn güzel bir adım olmuştu sağlıklı beslenmek beni daha iyi hissettiriyordu. Aralıklı oruç ile verdim kilo mu dceksin ki benm vermem gereken kilo daha fazla. Sen zaten 15i Bi ver gerisi gelir ki duramazsın :)) 
(198 puan) tarafından
Çok güzel yazmışaın işte piakolojim ona el vermiyor yoksa böyle kafama vuran destek olan olsa başladıgımda geliyor illaki yani verip aldıgım çok oldu ama hiç bu kilolara çıkmamıştım keyfide çıkmadım hamilelik ama o bittş emzirmiyormda şuan diyetime tek engwlim piakolojim işte çok dogru diyosun gözüm döndügünde ne yedigim önemli aklıma hrp kötğ şeyler geliyor ne yazıkki:(lezzetli ve kötü nerde elma leblebi tatlılar pidelwr :'((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikcikiletaaa (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (405 puan) tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...