0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (10,448 puan) tarafından
Ben biraz diş ile uğraştım şu bir haftadır. 20 lik çektirdim vs. Arada baktım buralara ama gün geçtikçe sanki uzaklaşmaya başladım platformdan. Neden bilmiyorum :) Milli eğitim bakanı da değişti, kaldı son 20 günüm bakalım hem biz öğretmenleri hem de velileri neler bekliyor. Umarım geçen yılki gibi yorucu olmaz süreç. Sizleri seviyorum kızlar ❤️

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Örtmenim bakan kim olacak biliyo musun :) 
tarafından
Aaa haberim yok kız duymadım
Yok artık ziya hoca iyiydi yaa
(10,448 puan) tarafından
Evet canım sen korona olmuştun nasılsın denk gelip sormak nasip olmadı
(10,448 puan) tarafından
Ziya Selçuk evet iyiydi ama bu düzen yıprattı onu çok. Üzerine de çok gidildi
(14,080 puan) tarafından
Şuan daha iyim bitanem çok saol ❤❤
RABBIM can sağlığı versin buda geçer elbet koku alamamak biraz zorluyor tad zaten sıfır bende kafa dağıtmaya girdim buraya
(10,448 puan) tarafından
İyi ettin canım çörek otu yağı iyi diyorlar bol kekik çayı iç canım benim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biz de seni öğretmenim. Geçmiş olsun çok. Oğlum diş çıkarıyor mama ve biberon reddi var ona bağlı uyku problemi var beni de mahvetti kızan bıraksam içim geçecek artık. Yemek bile koymadım. 
(10,448 puan) tarafından
Diş dönemi çok zor geçen ay azılardan birini çıkardı bizim kız da 1 hafta yemek yemedi canım ama çıkarsın geçiyor kalıcı değil yani. Çok sağol  balım ❤️
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi. Çok şükür yaşı olmak üzere kaldı bir yıl sonra büyür uyumaya da alışır. Anne baba olmak kolay değil ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Taşınma sıcak kızım maraton hayatımın özeti bu aralar 

Son posta baksana bir kuzum 
(13,202 puan) tarafından
Esra kız annen falan bakaydı çabucak toplanırdın yardıma gelen yok mu?
tarafından
Onlarla yerlestim zaten asli yoksa hayatta yapmazdım ki kız kardeslerimde bugün gitti daha
Bahsettiğim odayı ben ardiye olarak bırakacaktım ama balkonda kiler varmış baştan onu farketmedik eşimde akşam dedi zaten burasıda var gel oda yapalım
(10,448 puan) tarafından
Bebeğin odası olması iyi canım ya bizim kız salonda takılıyor ev 2 oda diye üzülüyorum valla
tarafından
Eski evim 2+1 di yetim yoktu kuzum burası 3+1 boş kaldı biryer iste ama kadın belki satarım diyor satsa alcaz daha çıkmam satmazsa başka ev bakıcaz eşya almak istemiyorum o yüzden
(13,202 puan) tarafından
İyi olmuş kuzum yani ha Kerem ha Mehlika şuan taşınmayı onla hayal edemiyorum cidden. Kiler işi de iyi olmuş cidden. Çok şey topluyor.
0 oy
tarafından
Bir şeyi merak ettim neden oarantez içinde açıklama yaptın ki dikkatimi çekti hahaha
(10,448 puan) tarafından
Kuzum ya bu ne böyle diye kapatmasına diye önlem aldım :)
0 oy
(135 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah iyi olursun ben kötü söylemesi ayıptır makat çatlağı ile başım dertte geçmiyor geçmiyor geçmiyor kafayı yicem artık 
(135 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah ama niye geçmiyor yaa küçük bir çatlak var dedi krem verdi şurup verdi iyi gibi oldum bugün yine başladı dengem bozuldu iyice anestol da kullanıyorum sizin nasıl geçti kuzum yaa çekmeyen bilemez yemek yemeğe korkuyorum
(10,448 puan) tarafından
Canım ben olmadım arkadaşım oldu onun maalesef ameliyat oldu sonu ama küçük değildi ve iltihap almıştı sen ilaçları kullan düzenli inşallah öylece geçer
(135 puan) tarafından
Hep öyle diyip sabrediyorum canım beterin beteri var diye ilerler diye korkuyorum inşallah geçer çok zor çünkü
(10,448 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda canım benim zor tabi hele hava çok sıcak bu ara iyice zor oturmak orayı kuru tutmak
(135 puan) tarafından
O değilde kuzum çocukla da ilgilnemem gerekiyor iki evladım daha var ne kadar da büyük olsalar da ihtiyaç duyduğu zamanlar var
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu hafta ben ve bebeğim hastaydı çok zor geçti bende bizi neler bekliyor merak içerisindeyim idari izinlerimiz devam edecek mi yoksa başlayacak mıyız tüm kademelerde yüz yüze hiç bilmiyorum hayırlısı olur inşallah 
(10,448 puan) tarafından
Canım idari izin bizim okul kullandırmadı kimseye 10 yaş altı çocuğu olan çok fazla öğretmen vardı okulda. Muhtemelen en başta açacağız ama süreç ne olur inan kestiremiyorum ben de. Geçmiş olsun çok
(4,089 puan) tarafından
Sağol cnm sana da çok geçmiş olsun bebeğim 7 Aylık hamileliğin 24.haftasında ayrıldım daha gitmedim inşallah biter şu hastalık her şey eskisi gibi olur
(10,448 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Bari işini ehliyle yapan biri olsun 
(10,448 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım. Bakalım umut hep var bizde bize veliye öğrenciye hayrı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Hayırlı uğurlu gelir inşallah yeni bakan cnm öğretmenim seni tanımıyorum ama çok zarif naif bir hatunsunuz Allah işini gücünü rast getirsin bir kaç defa sohbet etmiştik hatırlıyorsan bende seni sevdim iyi kalpli öğretmenim diclenin annesi ❤
tarafından
İnşallah kuzum ne mutlu size Rabbım yar ve yardımcınız olsun en sevdiğim meslek ama okumadım çok pişmanım ❤
(10,448 puan) tarafından
Olsun canım nasip evladına inşallah sen bilinçli anne ol o da büyük emek
tarafından
Çok şükür kuzum bir an önce büyüsün de göndereyim okula diyorum o günlerde görmek nasip olur inşallah
(10,448 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim tüm mürvetlerini gör inşallah
tarafından
Amin cnm sende inşallah ❤
0 oy
tarafından

Nagisim, ortmenim. Bakan bazı baskılara dayanamayıp istifa etmiş diye duydum :) 

Geçmiş olsun çok çok. Beni sorarsan 1 haftadır taşınmışım hala tam olarak yerleştiremedim. Maalesef kayınpeder yoğun bakımda birde onun stresi var. 

(10,448 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum kayınpederine ne oldu Allah şifa versin. Herkes taşınmış bu ara :) bakan maalesef ki sistemin dişliler arasında sıkıştı bence canım kendi de istemiş olabilir
tarafından
Sağol kuşum. Kayınpeder 1 ay önce düştü kalçasını kırdı. Ameliyat oldu. Maalesef yaşı büyük olduğundan uyanamadi. Hala yoğun bakımda.
Evet bende öyle duydum. Piyon gibi olduğunu arkada farklı işler döndüğünü demiş galiba.
(10,448 puan) tarafından
Ah canım ya düşme belli bi yaş sonrası toplanmıyor maalesef Allah iyi etsin yine. İnşallah hayırlı olur bizim için bu bakan
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ziya Selçuk'un gitmesi beni epey üzdü. Eğitimci bir bakanımız vardı. Çok da mesleğini seven bir insandı. Mühendis değil de eğitimci olsa çok daha iyi olurdu. Bilmiyorum çok üzüldüm ben ya siz yazınca yazayım dedim :)
(2,493 puan) tarafından
Neden bilmiyorum ama ben de ürkmedim değil :) araştırmadım daha nasıl biri ama eğitimin başına eğitimci biri geçmeliydi. Allah sonumuzu hayır etsin. Sizin branşınız neydi hocam
(10,448 puan) tarafından
Türk Dili ve Edebiyatı benim branşım canım :) Amin inşallah bize veliye öğrenciye hayrı olsun
(2,493 puan) tarafından
Ahh benim de ❤️ ama ben atanamayangillerdenim :) daha doğrusu bir defa girdim sınava mezun olduğum sene sadece. Kız biraz daha büyüsün başlayacağım yine içim burkuldu birden. Yanlış anlama sakın hocam. İnşallah Allah beni de öğrencilerimle okulda tahta başında buluşturur :)
(10,448 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah tüm kalbimle isterim bunu alana yüklenirsen bir de matematik biraz yaparsan olur inşallah. Umarım bu bakan atama sayısını da iyileştirir. Ben de 4 yıl dershane öğretmeni olarak çalıştım sonra atandım canım 7 yıl da devlet oldu ben yaşlandım biraz :)
(2,493 puan) tarafından
Kolej ve özel öğretim kurslarında çalıştım hocam ben de. Öğretmenliğin her hali güzel. Mesleğime aşığım. Rabbim inşallah aşkla mesleğini yapmak isteyen kullarına nasip eder. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 251 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.