0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bayram dönüşü yolda görümcem bebeginin altını degistirmek icin durdurdu arabayıo sıra bebeginin bezini otobana atmış  arkamızdada polis vardı zaten ceza yazmışlar  1hafta sonra ceza makbuzu geldi bizler farketseydik onu ona attırmazdık eşim ödedi cezayı ama görümcem benim suçum parayı vermedi siz olsanız napardıniz olan bize oldu yüklü ceza ödedik

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çok da iyi olmuş zor muydu araba altınızda çöpe kadar taşısanız iyi valla herkes yollara dökelim
-Reklam-
+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Kaç para cezası varmış ki merk ettim şmdi :) 
(6 puan) tarafından
Bende çok merak ettim cidden
(1,120 puan) tarafından
144 ₺ olması lazım
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Daha neler duyacam yahhu

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kocanın ondan alması gerek eğer almaz da onun sorunu bence 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu da ders olmuş oldu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Görümceni ara söyle versin polisler de iyi yapmışlar bezi yola atmak nedir ya cahillik diz boyu
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Niye otobana atıyor onu anlamadım çöp konteynerleri var o kadar mı aciz görümcen
0 oy
(13,909 puan) tarafından
Parayi isterdim vermezsede olay çikarirdim. 
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Tabiki almalisiniz otoban gorumcenizin babasinin coplugumu hem terbiyesiz hem vurdumduymaz 

0 oy
tarafından
Görümcenin cahilligi sizi yakmış. Ama onun düşünmesi gerekiyor siz daha demeden para vermelide. Gerci bezi otoban atan kişiden para beklemeyin :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne kadar kı ceza
tarafından
144lira
0 oy
tarafından
Geçen sene bizim başımıza geldi..kaynımla gidiyorduk köye çocuklardan biri kustu yanımda elbise kalmadı bagajdan alacaktık önünde de çuvalda bidonlar vardı..eşiö sinirle attı yol kenarına..cezası gelidi sonradan kaç tlydi hatırlamıyorum
tarafından
Eşim simdiye kadar ceza yememiş biri cok.dikkatlidir bu yüzden aşırı kizdı bide polisin önünde yapmış benim de bebegim var ben mümkün oldugunda arabayı durdurmadım òyle degistirdim mola yerledinde çöpe attık bahanesi neymiş araba kaka kokmasınmış
tarafından
Maalesef öyle durumlar oluyor bir tesiste durup atardı bskleseydi biraz..1 haftalığına gidip geldik ilk defa uzun yol ceza yemedik dedik..istsnbula geldik yeğeni arabayı teslim etmeye getirirken hatalı sollamadan ceza yemiş dün öğrendik..yeğeni getirdi bizi eşim tek getiremzdi şeker uykuya itiyor onu..sonuç 300 lira ceza gelmiş..ben dedim yoşdayken yeseydik sıkıntı yok ama araba ondayken cezayı da o ödemeli dedim
0 oy
(894 puan) tarafından
Görümcen gibi zihniyetlerin umarım beyinleri formatlanır sistem sağlıklı bir şekilde geri yüklenir. Eşin ceza artmasın diye ödedi muhtemelen konusunu açar belki olmadı sen de olanları anlatırsın öder umarım 
tarafından
Herkes vermez o diyo  kendinin bile umrunda deil
(894 puan) tarafından
Kocası da duysa yine de vermezler mi nasıl yüzünüze bakacaklar ayy
tarafından
Kocası duysa vermezler eve 1 bardak çay giden hesabını yapanlar
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Şakamı senin görümcen mübarek nerde yaşıyorsa hem boklu bezi otobana atsın hemde cezyı eşin ödesin oh iyiymiş valla ben olsam zorla alırdım kusura bakmasın onun yediği bolu biz niye ödeyelim 
0 oy
tarafından
Ceza ne kadar çok mu
tarafından
144lira
0 oy
(3,451 puan) tarafından

Kim olursa olsun böyle bi terbiyesizlik yaptığı için alırdım ondan o parayı. Maddi açıdan düşündüğüm için değil. Bebek bezi otobana mi atılır ya, ben nerdenyere atılmış bebek bezi görsem basıyorum küfürü içimden. 
tarafından
Biz misafirlige gitsek bile bebegimin bezini cantama koyuyorum cıkınca çöpe atıyorum 30 yasında kadın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 270 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.