0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Bayram dönüşü yolda görümcem bebeginin altını degistirmek icin durdurdu arabayıo sıra bebeginin bezini otobana atmış  arkamızdada polis vardı zaten ceza yazmışlar  1hafta sonra ceza makbuzu geldi bizler farketseydik onu ona attırmazdık eşim ödedi cezayı ama görümcem benim suçum parayı vermedi siz olsanız napardıniz olan bize oldu yüklü ceza ödedik
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

+2 oy
(1,601 puan) tarafından
Trilyon değildir herhalde ya gorumceniz atmış olabilir siz yapmayın ya kardeşiniz olsa böyle post açar mıydın ödeyin ne olucak sanki oda yanlış yapmış tabi atmaması gerekirdi 
tarafından
Kardesimde olsa alirdim durumu bizden iyi benim eşim ev taksiti zar zor gecindiriyo ama onlar evleri kendilerinin  durumlari gayet iyi yani biz busekilde ödedik kredi kartına borçla
(1,601 puan) tarafından
Ben üç beşin lafını asla yapmam herkesi de kendim gibi bilirim oyuzden ben oderdim yani sizi bilemem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dagda mi büyüdü görümcen insan hic mi ayıp edep bilmez 
tarafından
Bilmiomus otobana çop atıldıgıni
tarafından
Oha ya yalana bak bide  bunun bi yerde yazmasina yada birinin yasak diye soylemesine gerek yok ki
İnsan olan bilir böyle bi igrencligin yapılmayacagini
(850 puan) tarafından
Yazıklar olsun o boklu bezi ağzına sokmak lazım böylelerinin. Ne demek bilmiyormuş be... Ahlaksız besbelli.
tarafından
Zaten otobana çöp atmayın diye yazıyo eşimde çöp torbasi koyduki atın ıçine diye
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Tabiki almalisiniz otoban gorumcenizin babasinin coplugumu hem terbiyesiz hem vurdumduymaz 
tarafından
Vermedi mecbur eşim faiz binmesin diye ödedi mecbur hic veriririmde demedi aklı boş şeylere calışır
(6,053 puan) tarafından
Benim gorumcemin ogluda tektasimi kaybetti bi seneden fazla oldu hic ustune basmiyor
tarafından
Cocuk yapsa kızılmazki ama kocaman kadin
(6,053 puan) tarafından
Ben cocuga kizmiyorum ki gorumcelerin sorumsuzluklarina kiziyorum
0 oy
(146 puan) tarafından
Bence görümceniz tavrına bağlı. Benim görümce yapsaydı odetirdim. Şöyle bir gerçek de var ki durduk yere 5 kuruş bile olsa insan ödemek istemez. Bu arada kaç TL merak ettim. 
tarafından
144liraydi benim bebegimin1 aylık bez parası yani onun yüzüne  oldu yani

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 297 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,491 puan) tarafından soruldu