0 oy
827 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Burda eşler birbirine birşey aldığında eslerinizle kavgami ediyorsunuz  kaç oldu aynı yorumu alıyorum  3 yıldır burdayım bu üçüncü evladım ve ilkkez kokusunu içime çeke çeke sevmek kucağıma amak nasip oldu o kadar bebek resmi paylaşılıyor birkez kimseye çocuğunla hava atma demedim    hepte rabbim hayırlı evlat eylesin diye dua ettim 

Tartışma amaçli değil postum Sadece merak ettim

30 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Tartışma ypmadim.ozenmeye gelirsek maddi değilde manevi  olarak başka kocalar gibi olsa keşke dediğim oluyo.maddi olarak bilirim cnku elinde olunca hiç esirgemez.sagolsun.manevi olarak  çok aksi biri bnm adam.cogu zaman uğraşmıyorum değişen bise olmadgi için kndimi uzdugumle kalırım .o yüzden. Hiç bir konuyu burdan gördüğüm veya baska yerde gördüğüm ü yansitmam.
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ya ben aslında doğru bulmuyorum hediyeleri paylaşmayı çocuk fotosu paylaşmayi ya da bir yemek paylaşmayı bunlar gerçekten düşünülmeden yapılan şeyler aslında belki kadının çocuğu olmuyo belki kocasından ayrı ya da ne bileyim belki evinde yemek yapacak malzemesi yok ama ne yazikki çok yapan var bunu 
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Kocamin canı sagolsun 

Ama var bunun kiskancligini kıyasini yapan
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kadının hem gönlünü hem nefsini doyuracak sin

Eğer gözü başkasında olan biri varsa karısında vay haline 

Namus ta gider elden 

Heveste 
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Valla biliyorum ki elinde maddi imkan olsa kimsenin yapmadığını yapacak o kadar eminim yüzden kimsenin mutluluğu zoruma Gitmez alıp onada gösterip kavga etmem oda cok üzülür
0 oy
tarafından
Bu gün hatta buna benzer bir konuşmamız oldu eşimle hani herkez paylaşıyo gezdiğini falan özenmiyorum ama 1 yıl olucak evladımız olucak 29 gün sonra gezmek istiyorum eşimle baş başa kavga değil de sitem gibi biraz 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Boşversene canım sen ağzı olan konuşuyor işte 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Valla benim esim de romantik  değil burda da görüyoruz bazen işte eşim şunu yaptı falan diye de hiç eşimle tartışmadım. Ya da  kıskanmadım gördüklerimi. Allah daim etsin herkesin mutluluğunu,Senin de oglusunun acısını göstermesin insallah  canım.
0 oy
tarafından
Burda görüp de kocasıyla kavga eden varsa saçmalıyor orası kesin ama ben yemeği, parayı, bebeği böyle platformlarda paylaşmayı hiç doğru bulmuyorum. Özel yaşantımda da öyleyim kimse bilmez cüzdanımda ne var soframda ne var bebeğim akıllı mı uslu mu. Kimse kocasıyla kavga etmez belki ama imrenebilir özenebilir. 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 531 göst.
0 oy
7 cevap 347 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,273 göst.
24 Mart 2019 Aile kategorisinde ❤Minik anne❤ (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 907 göst.
30 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu