0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Burda eşler birbirine birşey aldığında eslerinizle kavgami ediyorsunuz  kaç oldu aynı yorumu alıyorum  3 yıldır burdayım bu üçüncü evladım ve ilkkez kokusunu içime çeke çeke sevmek kucağıma amak nasip oldu o kadar bebek resmi paylaşılıyor birkez kimseye çocuğunla hava atma demedim    hepte rabbim hayırlı evlat eylesin diye dua ettim 

Tartışma amaçli değil postum Sadece merak ettim

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bir önceki postuna yazmadım ama yorumlarını okudum ve çok üzüldüm yani yorumlara çünkü postlarini hatırlıyorum 2 evladını toprağa verdin felç geçirdin neler neler.... Ama buradaki insanlar linclemeye yer arıyor rabbim mutlulugunu daim etsin eşinle rabbim bekledigin zor günlerin mükâfatını sana evladinla verdi toprağa verdiğin evlatlarinda sana diğer dünyada kefaretin olucak rabbim sağlıkla buyutmeni nasip etsin<3

-Reklam-
+9 oy
tarafından
Ben bayana hata bulmuyorum bir koca kadınını başka bir kadına ozendirmicek önce gönlünü doyuracak ki kadın aaa ona kocası bunu almış bu özel gününü kutlamış benimki yapmıyor demicek bazı erkekler hakediyor hamd olsun tam tersi bir kocam var ama bazı bayanlar bu konuda hakli çevrem de de şahit oluyorum çünkü
(894 puan) tarafından
Yapsa veya yapabilse çok çok iyi olur o zaman kendini ziyadesiyle mutlu eden bir kadın bulur ama olmuyorsa kadın kendini mutlu etmeyi doğru bir yoldan bulmalı didiş didişlede olmuyor onu demek istedim
tarafından
Kesinlikle canım olmiyorsa ne yaparsan yap olmaz
tarafından
öküz öküzdur değişmez diyorsun yani
tarafından
Değişmez bence canim çok görüyorum çevremde degisenine şahit olamadim hiç
tarafından
anca kadın değiştirecem diye kendini yıpratır o zaman
+1 oy
tarafından
Rabbım bebisine sağlıklı uzun ömür versin cnm
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Nolduki Busraa???
0 oy
tarafından
Yok niye edeyim ben asla kendimi başkasıyla kıyaslayipn  küçülmem 

Kocam zaten elinden geleni yapıyor 
0 oy
tarafından
Kesinlikle hayır   bazilarjn durumu var herşeyi yapar bazilarinin gücü yoktur  ben biri karısına şunu almış diye eşime demem. İstemem çünkü o akşama kadar bizim için çabalıyor olunca en iyisini yapar  bazı insanlar gerçekten doyumsuz olabiliyir boşver sen takma öyle yorumları eşinin hediyesi çok güzel miş güle güle kullan inşallah
0 oy
tarafından
Burda herkes mutlulugunu uzuntusunu her seyini paylasiyo kocasiyla kavga edeni bosan diye gaza getiren tayfa niye mutluluk postu olunca boyle yapiyo anlamiyorum. Dedigin gibi cocugunun resmini paylasana da sen oyle deseydin o zaman. Onemli olan pahali hediyeler almak degil ki 2 guzel soz de mi soylemez insan senin hediyene imrenen gercekten sevgisizdir kuzum senin kocanin aldigi kolyeyle derdi yoktur onun. 
0 oy
(135 puan) tarafından
Niye kavga edilsin ki canım he gönül hediye ister o ayrı ama kendi adıma diyim eşim almasin asla bunu sorun eden biri değilim olmadım olmayacagim da en büyük güzel hediye Rabbimden gelmiş bana 3 tane sağlıklı evlat dünya benim olsa ne yazar Rabbim kimseye muhtaç etmesin yeter en büyük huzurum evlatlarim eşim
0 oy
tarafından
Hayir o kisiler fesat oluyor onun kocasi almis sende al diye esinin durumu varmi parasi varmi umurlarinda olmuyor ozenti genclik iste
tarafından
öyle ama onu bile görmeyenler var
tarafından
Canım herkesin eşi herkesin hayatı bir değil ki ama herkes herseyi paylaşıyor mutluluklarını ben gördükçe onlarin adina mutlu oluyorum
tarafından
mutlu olmayan da ben niye böyle mutlu değilim diye üzülür ama
tarafından
Mutsuz taraf sen oluyosun burda galiba :))
tarafından
bi kaç gündür evet:))
0 oy
tarafından
Erkeklerde hata kuzum gönül almayı bilmiyor bazı adamlar çok şükür koç düşünceli bir adam ama öyle olmasa bende üzülürdüm sanırım 
0 oy
tarafından
Canim bende ayni senin gibi 4 yildir evliyim. 3 cü cocugumu evliliyimin 3.5 yilinda kucagima almak nasib oldu. Bitane kizim var bin sükür 7 aylik. Hiç kimsedede gözüm olmadi.. Ama öyle kötü  olan insanlar vardir kavga cikarmasa bile kendini kötü hiss eden olur diye yazmis arkadaslar.  Sen sevindiginden paylasmişsin cnm. Bende bazen sevindigiçden öyle seyler paylasmak istiyorum sonra biri üzülür diye paylasmiyorum. Hatta vatsapimda bile yemek filan paylasmiyorum. Durumu kötü olanlar vardir. Kötü olmasinlar diye.  Tabi senin kendi fikrin ben sana paylasma diyemem. 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Burdakileri tanımıyorum ki eşimle de burdakilerin yaşantısı için tartışma yapayım . Çevremde  Kendi dengim olmayan kişileride kıskanmam Arkadaşlarımı da kıskanma gibi huyum yok.  :). Rabbim herkesin kalbine göre versin.

0 oy
tarafından

Ben seviniyorum hem cinsim mutlu olunca ama neden böyle dediğini anlamadım cnm ☺️ 

Keşke herkes evinde mutlu olsa ama malesef bazı erkekler varlık gibi birşey tabi bazı kadınlarda var varlık gibi olan:woot: varlık ne diyecekler şimdi ne oldukları belli olmayan birsey işte :D 

tarafından
Diğer postumdaki yoruma bak cnm
tarafından
Tmm cnm ❤️
0 oy
(418 puan) tarafından
Öncelikle rabbim bebeğinizi hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin.

Herkesin maddi manevi şartları bir değil büşra hanım.

Bazısının alacak gücü yoktur üzülür

Bazının parası olur kocası afedersin hödüktür almaz üzülür

Bazısı alacak imkanı olsun olmasın başkasının aldığını önemsemez güle güle kullan der geçer.

Ben amacınızın tamamen mutluluğunuzu paylaşmak olduğunun farkındayım

Naçizane herkesi düşünerek haraket etmek en doğrusu geliyor bana

Yani ben gündelik hayatımda dikkat ederim

Tabi yine siz bilirsiniz
0 oy
(148 puan) tarafından

Ama soyle de bir gercek var kiminin durumu var Bı altın kolye alır kiminin yok diye bısey almamasıda dogru degil  esinin sevdıgı meyveyi alır  yıyecegı alır  bı ihtiyacını fark edip alır onemlı olan ona deger verdıgımı hısetırmek   yanı kavga edeceksen bu yızden ederim  Jersey maddiyat degil yada maddiyat degerle olculmez sen elındekıyele deger  vermeyi bil yeter:D

0 oy
(447 puan) tarafından
Yok hiç etkilenmiyorum buradan bence etkilnilmemesi gerek i de azstese herkes mutluluk pozu verir inşallah herkes mutludur kimsenin mutluluğunda gözüm yok maşallah derim hep :)) 
0 oy
tarafından
Sen anın tadını çıkar Büşra sen daha fazlasını da hakettin bazı yorumlara bakıp canını sıkma 
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Başklarının eşinin alıp, eşimin almadığı şeyler için kavga etmedim.. Ama yalan yok, burda görüp millet karısı hamile diye evi süpürüyormuş, ben ev süpür de demiyorum bari ağır taşıttırma diye laf söylediğim oldu bir kaç kez :D

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla ben hiç takmiyorum benim esimin ailesi yok düğünümde bir bilezik bile takılmadı bana burda yok şunlar var ay bu var diyorlar üzülmemek elimde değil içim gidiyor diyorum sabret kızım eşime birgunden bir güne bu esine bunu almış bana niye almıyorsun demem altının bileziğm yok ama yuvada huzurum evimde de hiç eksiğim yok herseyi var çok şükür o altını bilezige evimi değişmem çok şükür ama bence yanlış miletle aşık atma işi herkesin kendi gücü kendi hayatı herkez yapamaz yani buyuzden gösteriş işini hiç sevmiyorum 
(4,061 puan) tarafından
Biz yaptık noldu boşa borç şimdiki aklım olsa kokteil tarzı hem nikah ordab yallah yeminle milleti eğlendirmek için dunyaborc oluyor
tarafından
Ben öyle düşündüğüm için yapmadığım için  herkes bana sa.laksin dedi
(4,061 puan) tarafından
Ay gercktn benim ailemin zoru olmasaydı yeminle yapamazdik biz 50 bin TL cebe kalırdı valla yeminle fuzuli masraf
tarafından
Vardır herşeyde bir hayır cnm
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım öyle
0 oy
tarafından
Konu ne canım 
tarafından
Diğer postumdaki yoruma bak cnm
tarafından
Evet gördüm orda bahsi geçen 300 tl lik soruyu da bizzat ben sormuştum hatta

İlgili sorular