0 oy
1,371 göst.
Aile kategorisinde (865 puan) tarafından
Kaynana mı sevmiyorum sinir oluyorum her lafı batıyor bana iyi bişi bile dese gıcık oluyorum, pat pat cevabını veriyorm bu seferde eşimle aram bozuluyor kendini kocama acındırıyor her dakika dibimizde sabah karkalar gak demeden akşam huk demedn nefret ediyorum yuzunede diyorm sevmiyorum seni nefret ediyorum diye ama inadına huzurumu bozuyor sesi ayak sesi bile tiksindiriyor beni eşimi çok  seviyorm hep aramz bozuluyor bu yuzdn napacam ya bıktım keminşe bıktım  

54 Cevaplar

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Allah aşkina zannedersin kadın anneni öldürmuş bu nasil bi nefret ya canım ne ekersen onu biçersin sen şuan kaynana nasılsan ilerde gelininde sana öyle olur o eşinin annesi seninde annen sayılır hepsinden önce bi büyüğun  biraz ona karşı saygili olucan ve allah rızasi için sevicen ve eşinin hatri için sevip sayıcan eşinde senin anne ne karşi böyle hareketler etse guzel olurmu hoşuna gidermi ölümlü dünya böyle nefretle doldurma kendini.
-Reklam-
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Ne ekersen onu biçersin canım kendine yaparsın çok sevdiğin eşin bir gün haksızlığına karşın kapıyı gösterir onunda 1 tane annesi var 
(865 puan) tarafından
Eşime o kapıyı ben gösterdim zamanında gitmedi
(4,697 puan) tarafından
İyi o gösterirse sende gidersin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Demi bazen sesi bile insani huzursuz eden tipler var bende nefret ederim 
0 oy
tarafından
Ne ekersen onu biçersin bugün yarın sende kaynana olursun aynısı yaşamadan ölmez insan  kalp kırmak kabeyi yıkmak gibidir hemen özür dile bence esin için yap bunu bugün yarın elden ayaktan düşersin ona muhtaç olursun kendi annen baban bakmaz o bakar 
0 oy
tarafından
Kimse sana zorla sev demez ama en azından saygı duy
0 oy
tarafından
Sevmek zorla değil ama bunu bu.kadar yansıtmak zorla mı.?

Bende sevmiyorum emin ol bnm kadar nefret dolu olamazsın en son olayda ne ölüme ne ölülerine demişliğim var ama çıkıpda eşime anneni sevmiyorum annenden nefret ediyorum demedim kırgın olarak küs olarak biliyor içimdeki kinin büyüklüğünden haberi yok olsa huzursuz oluruz ne gerek var huzurumu bozmaya bi kere değmez de zaten o aileden hiç kimse buna.. İçlerinde bi eşim bi de büyük kaynım adam çıkmış gerisi içten pazarlıklı iftiracı napsaksa huzur kaçırsak diyen işsiz tipler.. Ama bunları eşime demem niye diyeyim.? Kızgınlığıma da ses etmez küsme demez çünkü haklılığımı biliyor.. Sende sevmeye bilirsin ama bunu bu kadar dillendirip gözüne sokma eşinin ne kadar ne olursa olsun o onu doğuran kadın.. Kimse annesine kötü laf ettirmez haketse de ettirmez bunu unutma ve kendine yapılmasını istemediğini de başkasına yapma derim..
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ne yapiyirsa az bile yapıyor o zaman sevmiyorsan sevmiyorsun kadına Allah bilir ne yaptın da bu şekilde davranıyor su yazdıklarından sorunların olduğu apacaik ortada biraz kendinde mi arasan yada sevmiyorsan bile saygı duymayı mi ogrensen 
0 oy
tarafından
Kadn sana naptki sacmalyosun gerekli bisey syle ki anlayalm
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Neden peki? Merak ettim.
0 oy
tarafından
Şimdi kadın birşey yapsa eyvallah da ne bu kadar nefret ya kadın ne yaptı sanki sana ulan biz bile iki gün dovusuyoruz üçüncü gün can ciğer oluyoruz bı affetmesini bil sen bu adamlar la yaşayıp yaslanacaksin ya bu deveyi gudeceksin yada bu diyardan gideceksin ama sen sanki gütmek yerine gitmek istiyorsun gibime geliyo 
0 oy
(999 puan) tarafından
Nefret ettiğin bir insanın ogluyla evlisin ama.. bir gün sende kaynana olucaksin .. tamam kimse kimseyi sevmek zorunda deyil ama saygı duymak zorunda..  eminim oda senden nefret ediyordur
0 oy
(865 puan) tarafından
Ya arkadaş herkez beni suçlamış, sizin kaynananı kocanız evde yokken sizi ona karşı doldurdumu siz misafir ağırlarken 1 bardak çay içicem korkuyorum dedimi sabahın 5 de ordata bişi yok kapınıza geldim, gece 1 3 de Bi sigara için oğlunu koynunuzdan çıkar dımı, çocuğunuza düzen kurmuşsun uyuma yeme onlara mırın kırn ettimi siz emzirirken mama yiyecek bu senin sütün pis dedimi siz eşinizle yemeğe çarşıya giderken her seferinde peşinize takıldımı, zırt bırt dibimizde bittimi hergğn 1099 kere arayıp açmayınca Bi rahat ver diyince kapıya dayandımı ya eşinizle ilişki yaşarken kaynanaız kapıda telefnda bittimi daha sayim mi nasıl sevin sevecek yanı kaldım kaysı ya yardım ediyorum ee işte ne bilim yardım ett ti bile dedimi yor daha ne diyim niye sevim onun yüzünde 5 sene çocum olmadı eşimi eve gelmek isyediynce ona engel oldumu 
0 oy
(308 puan) tarafından
Sevmek zorunda değilsin ama saygı göstermek zorundasın. Senin de bi annen olduğunu ve hatta seninde bi anne olduğunu veya olacağını unutuyorsun sanırım, yazık ki ne yazık 
0 oy
tarafından
Kaynani sewmiyosan kocanida sewmiyirsundr demekki yuzune demende çok ayıp bnce

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 168 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sehergenc (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 270 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 320 göst.