+1 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (48,704 puan) tarafından

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
yâ kiyamam nasil alip koynuma bastirasim geldi yavruyu anlatamam :( Bi Orhangazili olarak utandim
(178 puan) tarafından
Valla var ya ne güzel olurdu nefes olurduk birbirimize nasibe bak taşındıktan sonra denk geliyoruz
(48,704 puan) tarafından
benim cok arkadasim var sizede arkadas olurdim ❤️
tarafından
Günaydın sabahul hayr kızlar ya imam hatipin biraz üstü toki bilmem bana yukarda geliyo işte:)
(48,704 puan) tarafından
tamam hadi oyle olsun imamhatibin üstü halkegitim ☺️☺️☺️☺️
tarafından
evet uzattim da uzattim ehehe:) napiyim ya bana çok yukarlarda geliyo. Örnek süt değince kardeşim orda ev tuttular
-Reklam-
+1 oy
(1,284 puan) tarafından
Oyy yavrum kurban olurum vereneee..

Istemiyorsaniz bari camiye falan bırakın posete koyup cope atmak nedir ya ölsün diye birakmislar resmen icim parçalandı  ahh ahh :(((
(48,704 puan) tarafından
valla ben kiziyorum diye o gece icim icimi yiyo bugun halama biraktim temizlik yapacaktım yapmadan yanina gittim bunlar ölüme terkediyorlar
(1,284 puan) tarafından
Hep dua edrken diyorum  Allahim hak eden layik gordugun kuluna evlat ver herkes anne baba olmamali :(
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Ne derdi vardı kimbilir dicem ama diyemiyorum da yazık günah bebeğe.  Allah akıl fikir versin 
(48,704 puan) tarafından
oyle acinacak biri olsa cami avlusuna kalabalik bir yere bırakır. posetle koymus ölüme terk etmiş. öldürmeyen Rabbim oldurmuyo bebeginde ileride çekecek cilesi var anasiz babasiz yurtlarda buyuyecek
(1,453 puan) tarafından
Aynen öyle Ne diyim boylelern de yeri yok hiç
(2,055 puan) tarafından
Belkı iyi bir aile evlat edinir böyle ailenin elinde yaşamaktan ise
(48,704 puan) tarafından
insallah . kutahyada gidiyoduk yetistirme yurduna arkadasim orda kalmisti icler acisi hep siginacak sevgi ariyorlar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 336 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mevanin annesi (971 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 579 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 308 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 433 göst.