0 oy
259 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,330 puan) tarafından
Annemdeyim komşuya kadar geçtik ablamla merdivenleri islamislar terligim bı kaydı nasıl düştüğünü anlamadım pat pat kaydım aşağı kuyruğun ve direklerim çok acıyor yükü dirsegime verdim  15haftalim hamileyim inşallah bişey olmaz korktum karnıma bişey olmadı sıkmadim kendimi ama dirseklerimle kuyruğun aciyor

10 Cevaplar

+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun hamileyim deyince çok üzüldüm bence git acile nolur nolmaz
(2,330 puan) tarafından
Açım artarsa gidicem canım şuan gözlemliyorum bebeğin hareketlerini fln iki gunsonra randevum var ama dayanamazsın giderim
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Kuyruk sokumun eger gidip baktirmazsan yıllarca ağrır canim bende de ayni sikinti var korkumdan gidemiyorim :D

Oturamıyorum dik sekilde yerde oturamiyorum falan

(2,330 puan) tarafından
Ayy inşallah bişey olmaz ya acır ama geçer inşallah daha önce bilmiuorum ilkokula giderken fln karda dusmustum bidaha düşmedim bu şekilde com kotu oldum
tarafından
Kırık var ise taze iken önlemi alınabilir belki baktırın hemen..
Hamile iken kuyruk sokumu hassas olurmuş.. Bnm de kırılmış ama nasıl bilmiyorum yıllar sonra farkettik doktor şaşırdı nasıl anlamadın dedi.. Kırılmış çukura düşmüş parça ameliyat riskli aşırı ağrın olmadıkça tavsiye etmem dedi öyle kırığımla yaşıyoruz yıllardır sert yere oturmam çok dik oturmam  sandalye filan otursam ayak ayak üstüne atar ağırlığı popomun tek yanına veririm öyle yaşayıp gidiyoz canım kırığımla :)
(1,950 puan) tarafından
Aynen o sekil :)
0 oy
tarafından
Bence bir acile git canım ne olur ne olmaz düşmenin sıcağı e bişey anlamazsın
(2,330 puan) tarafından
Düşünüyorum masaj kremi fln sürdüm ama dirsegim şişti tam kemiği kötü olacak olursam daha gidicem
tarafından
Git bide gebesin Allah korusun bebeğine sana bişey olmasin
(2,330 puan) tarafından
Olmaz inşallah canım gidicem sagol
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bende 20 haftalıkken aynı şekilde düştüm canım dikkat et kasılma kanama olursa derhal doktora git 

Çok geçmiş olsun 
(2,330 puan) tarafından
Sağol canım dayanamazsın açısına gidicem inslah korkuyorum bende daha önce düşmedim bu kadr
(1,790 puan) tarafından
En ufak şeyde bile bekleme canım olur mu
(2,330 puan) tarafından
Tmm cnim sagol
0 oy
(84 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun. Beterinden saklasın. Sıkıntılı bir durum olursa muhakkak doktora gidin
(2,330 puan) tarafından
İnşallah canim sagol
0 oy
(432 puan) tarafından
Mutlaka git bende düştüm ayağım kırılmış 1 kırık 3 çatlak vardı 1 ay alçıda kaldı komple bacağım ve bebeğine mutlaka baktır sakın ihmal etme çok çok öenmli bebeğine bişey oldu olmadı biilme şansın yok  Allah korusun ya ben acile girerken bebeğime bakın diye çığlık çığlığa ağlıyordum şükür bişey olmadı Allah korusun bebeğinizi 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım doktora git hamileymişsin birde 
0 oy
tarafından
Kuyruk sokumub sanırım vurduğun yer mutlaka göster kırıl çatlak yada batma olmasın ben yıllardır onun ağrısını çekiyorum geçmiş olsun 
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Ben 26 haftalliken banyoda duş alıyordum tabure birden kırıldı mabadim acıdı ama dra gifememistim bebeğin hareketlerinde sorun yoktu hani iyiydi herşey ama sen bı git baktır haftan küçük daha 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
RABBİM 'in izniyle hic biseyde olmaz bana da arkadan araba çarptı hemde tam hastanenin orda yere yığıldım resmen 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 318 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 746 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Büşrat (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.

379,448 soru