0 oy
480 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Nazara inanirim ama bu kadar olacağını bilmezdim kaynanam aşırı gözü değer herkeste söyler bunu bugün alsam bizi geldi bende hafif makyaj yaptım dus almıştım allahimmm gidene kadar gözünü benden almadi sürekli bana baktığını gördüm ama be diyin ki. .simdide beynim de baskı agri gibi bisey var garip bisey oluyor seker tansiyon normal baktım ama esnemekten öldüm iyice ya sürekli esnemek geliyor çene kemiklerim agriyor artık gözlerimden yaş akıyor ama başım öyle garip ki içi anlatamam kulaklarjma kadar değişik bisey iste kızlar nasıl anlatılır bilmiyorum nazar böyle yapar mı bi insanı ya hangi duayı kaç kez okumam lazım kızlar 

16 Cevaplar

0 oy
(8,938 puan) tarafından
Nas Felak oku sürekli. Eşin de okusun hatta sana. Ben de inanırım nazara. Dikkat etmek lazım. 
(123 puan) tarafından
Cok saol canım Allah razı olsun okudun ben eşime söyleyim bide insanı bu kadar yapar mi bu nazar :(
(755 puan) tarafından
Nazar adamı mezara koyar diye bı tabir vardır canım öldürür bile nazar insanı
(123 puan) tarafından
Ooff Allah korusun Rabbım öyle gözlerden korusun bacım
(755 puan) tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
(755 puan) tarafından
29. Cüzun 2. Süresi var canım kalem süresi onun son iki ayeti nazar ayetidir onu oku sürekli. Ve iykedullezine diye başlar sürenin sonuna kadar 2 satır heralde onu oku bol bol
(755 puan) tarafından
Kurandan okuyamazsın canim ama ezberle korunmak için okuyabilirsin
(123 puan) tarafından
Taa canım okuduk ikimizde Allah razı olsun
(755 puan) tarafından
Sürekli bunu oku üfle canım evine eşine çocuğuna. Ben evden çıkarken eşime çocuğuma evime okur üfler öyle çıkarım. Biri kızımı maşaAllah demeden güzel şeyler söylerse felen hemen okurum. Çok faydası olur şimdi de rahatlayana kadar oku
(123 puan) tarafından
Tesekur ederim canım  okudum esim okudu ben okudum sürekli biraz kendime gelmişim demek ki nazar mis
(755 puan) tarafından
Çok şükür canım rahatladiysan
0 oy
(755 puan) tarafından

image

hatta şöyle paylaşayım Kuran'da aramadan burdan oku bol bol
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Suya Ayetel Kürsi oku ve iç valla nazar insana herşey yapar
(123 puan) tarafından
Allah razı olsun okuyayım bide suya gerçekten mahvetti beni ya kadin ne göz varmış bilmem
0 oy
tarafından
Aaaa bak hiç aklıma gelmedi goruyon mu sen deyince aklıma geldi fesat  kaynana her gün geldiğinde hep esnerim ağzım açıkta kalır resmen ya bende de mi nazar oluyo acaba
(123 puan) tarafından
Sana yemin ederim bende öyle oluyorum ne zaman o kadinla bir araya gelsem esnemekten ağzım ayrılır çenem ağrır bizim burda bi kadın var hoca ona sorayım yarin bakim nazar esnetir mi
tarafından
Aynen kız valla bana günde 10 defa gelir her gelişinde bende sneye esneye bir hal olurum valla iyi niyetimden nazar olduğunu düşünmedim inan hiç düşünmedim bile demek gözü var pis kaynananin
(123 puan) tarafından
Bakıyorlar zahar begeniyorlar ama nasil bakışsa gözü değiyor iste bunların beynimi catlatiyordu zıkkımın gözü okuyarak eşime okutarak kendime geldim ancak
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Nazar insanı mezara, deveyi kazana koyar diye boşa söylenmemiş.. Ondan fazlasını bile yapar.. Anneme sıtma tutturduğunu bilirim.. Ben okuldan gelmiştim, baktım yerde yatıyor, ne üstünü örtebilmiş ne pencereleri kapatabilmiş olduğu yerde yatmış kalmış.. Üşüyom kapat her yeri dedi bana, ne olduğunu da anlamadan bakakalmıştım 
(123 puan) tarafından
Oooff Allah korusun böyle pis nefesten gözden
(1,552 puan) tarafından
Amin cümlemizi
0 oy
(1,539 puan) tarafından
7 Fatiha 7 Ayetel Kürsi 7 kâfirun 7 ihlas 7 Felak 7 nas oku canım eşine de eşinde okuyabilir sana 
(1,539 puan) tarafından
Birde öyle bakan olursa kaynanan yada başkası karsilik oku kendjne Ayetel Kürsi nas Felak
Bende çok inanarim atalarımız boşa dememiş nazar deveyi kazana insanı mezera sokar diye
(123 puan) tarafından
Gerçekten öyleymiş ben önceden çok inanmazdım ama qha halim artık dikkat edecek sqolun
(123 puan) tarafından
Cok saolun okuyacam bublari refl iken okunur deil mi
(1,539 puan) tarafından
Yok hayır okunmaz diye biliyorum ben yanlış yönlendirmek istemem o yzuden bilen biri cevap verir buna yada emin olamazsaniz eşinize okutun şimdilik pazartesi mesai saatleri içinde diyeneti  arayip sorabilirsiniz numarası 190 erkek veya kadın talep edebiliyorsunuz
(123 puan) tarafından
Tesekur ederim bi sorayım yarin bakim
0 oy
tarafından
Nazar deveyi kazana insanı mezara sokar. Kaynana şaka karışık bir maşallah de deseydin keşke neyse canım olan olmuş. Her süreden 7 kez oku yada sayının önemi yok aslında ama sen bilin genelde 7 okunuyor fatiha, Felak, nas, ayeti el kursu, ihlas oku niyet ederek o kişinin adını da niyetle

Nete bak bide kalem süresi okunuyordu amaa kaçıncı ayet hatırlamıyorum geçmiş olsn
(123 puan) tarafından
Biliyorum canım kalem süresini nasıl o kişinin adını niyet edeyim
tarafından
Atıyorum adiniz Fatma olsun
Kendi anne baba adınızı soyletlyin ben örnek veriyorum.
Adem den olma Havva dan doğma fatma kulunu kaynanam in pis nefsi şerrinden korunmak için bu dualari Sana sığınarak okuyorum. Rabbım sana emanetim diyerek niyet et genelde ben öyle yapıyorum
(123 puan) tarafından
Adim da fatma zaten, :) okudum canım bu şekilde Allah razk olsun cokbsaolun
0 oy
(197 puan) tarafından
Nazar insanı çatlatır öldürür bile bacım 
0 oy
tarafından
Nazar adamı öldürür bile. Bol bol Ayetel Kürsi oku. Yanlış bir bakış gördüğün anda içinden devamlı bunu oku 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Nazar öldürür bile bol bol okuyun abdest alın gözüne bakmasaydın
0 oy
(427 puan) tarafından
Efendimiz(s.a.s.) bile nazarla ilgili ayetler sylemistir insan bile oldururmus esnediysen muhakkak nazar olmustur canm bolca dua edip rahatlayabilirdn canm
0 oy
(687 puan) tarafından
Surekli esnemem bildiğim kadarıyla nazar var.sen rukye ayetleri ac youtbdan nazar kötü enerji diye çıkıyor 1 2 saat evde dinlet.villadaya tuzlu su çok yerleri sil.hem evin hem sen de erkisi gider.rabbine sığın cnm. 
0 oy
tarafından
Bende ne zaman annemle konuşsam esnemekten konuşamam 
0 oy
tarafından

Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semiûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun). Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn(âlemîne). 

0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ayetel Kürsi nas Felak sürekli oku evdede aç dinle bende nazara çok inanıyorum nazar insanı mezara bile götürürmus :((

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 763 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cadna (4,426 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 569 göst.
22 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 723 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,111 soru

11,379,267 cevap

34,864 kullanıcı