0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Eşime  bin kere dedim su youtube  de bir tane uygulama çıkmış tiktok gibi saçma sapan çıplak bikinili kadınları izliyor iki 3 video falan sonra ben söylüyorum  nie izliyorsun ben izlemiyorum karşıma geliyor diyor bende karşına geliyorsa atla izleme  kaydolmasin  geçmişine diyorum diyor neden bu kadar kafaya takıyorsun nie bu kadar kiskaniyor  sun sence bi evli erkeğin oyle şeyler izlemesi ne kadar  doğru siz söyleyin  ben mi abartıyorum  şuan da trio atıyorum onun  bile farkında deil gitti uyudu ne kadar  vurdumduymaz  biri ya hep üste çıkmaya çalışıyor hakli olmaya çalışıyor  hic benim tarafimdan  olaya bakmıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(197 puan) tarafından
Seni yellemek gibi olmasında sadece ***** yerine koymasın seni die sölüorum. Karşısına gelen videolar en çok ne tarz izlediğine göre çıkıo. Ben mesela en çok komik videolar izliom hep onlar çıkıo. Oğlum pubg içerikleri izlio onlar çıkıo. 
(29 puan) tarafından
Hep araba videoları  izliyor öyle videolar iki 3 tane denk geliyor görüyorum ama yinede izlemesi çok saçma ne gerek var ki yani atla gec
(197 puan) tarafından
E tamam bacm ozaman napcan işte denk gelio izlio demekki adam milleti yapıolar işte
-Reklam-
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Kız bu saate sende git yat trip sırası mı shshs ilk kez izliyorsa karışık geliyor videolar sonra izlediklerine göre hep ona benzer şeyler çıkıyo 
(29 puan) tarafından
Iste ilk deil ben hep uyarıyorum onu ama adam da tik yok bu umursamazligi  beni mahfediyor
0 oy
tarafından
Sende aynını yap tepkisini gör  bakalım kıskanacak mı kıskanırsa  niye kıskanıyorsun dersin cnm
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm izlesin ne olacak ki. Sende izle ne tepki verirse ona göre karşılık vermen DHA kolay olur 
0 oy
tarafından
2 saat önce bu muhabbeti nasıl yaşadınız ya. Ama o uygulamayı bilirsin arka arkaya gelmiştir geçse bile görünür amaaan bende polyannalik yapıyorum izlediğini kabul bile etmiş. Arsız bacım bu 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,937 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 767 göst.
0 oy
12 cevap 1,172 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 320 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu