0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben daha önceki postlar da ayrıntılı anlattim ama ben farklı birşey soracam. Biz eşimle bir yıllık sevgiligin ardından bir tartışmada ayrıldık ertesi gün eşimle kaçtık anlamadığım bir şekilde ikna etti bende seviyordum kaçtım ailemden istemedi hic .Sonra elde para olmayınca ev üstüne geldim kendimizi duzeltene kadar dedi . Annesiyle anlasamadik kadın daha kaçalı bir hafta olmuş diyo zırt pırt annene gidersen git gelme.kocam hep sessiz kaldı sustum. İlk hamileligimde kocam sanki pek sevinmedi gibi geldi bana .Ama sorduğumda sevindiğini söyledi. Hamileliğim hep sıkıntılı geçti yetmedi kocamın annesiyle uğraştım kadınin bana yapmadığı kalmadı namusuma kadar laf soyledi. Sonuç olarak 32+5 hafta da üzüntüden kaynakli yüksek tansiyon dan erken doğum yaptım. 58 gün kızım kuvezde kaldı .ayrıca esim kız olduğunu öğrenince 30 dk surati düşüktü annem bile fark etti. Ben kaç kere annemin haberi olsun yada olmayarak gittim boşanmak icin annemlere ya benim ailem girdi ya onun abisi yine barıştık. Evlendik evleneli zaman geçirmedik beraber esime sorunca ya işi var ya paramız yok diyo.Ama arkadaşlarıyla beraber hep mesela son 1 aydır dün sadece evdeydi oda ben dayanamadım patladım ondan kaldı.kizini dogru dürüst sevmez ya mamasını kayınbabam ya kaynım alır. Karı kocalık ilişkiniz deseniz dokunuyor mu diyorsanız günde 2 kere bile olur.Ama senle gezmiş mi sen demeden hayır annesiyle tartıştık diye bana etmediğini bırakmadı kocam bir kere bulaşığı yikamadim annesi pislikten gider ben yikamadim diye dövdü beni. En son bir kız sözde abisi yapmış abisi kabul ediyo hesap abisinin hesabı Instagram'da bir kızla konuşmuş kız esim diyo ama abisi ben diyo hesap abisinin .sustum abisi ben yaptım diyo bunu kuzenime söyledim .oda bana ya okadar şey yaptı sana bu basit birşey kalır dedi aldatmamis da sevinme dedi.Ben onun için okadar fedakarlık yaptim ona kadar sürprizler hazırladım daha bir kere ne doğum günümü ne özel bir gunu kutlamış ya dövmüş git demiş tır.Sonra hicbirsey olmamış gibi davranmıştır.Dun tekrar hamileyim galiba dedim sanki başka komşu hamile onu demişim gibi davrandi.Neden hamile kaldin derseniz korundugum halde kaldım.Ve o seviyor diye saçımı siyah yaptim ama umrunda olmadı.

9 Cevaplar

+2 oy
(1,718 puan) tarafından
Umarım hamile değilsindir umarım o sorumsuz insana bir çocuk daha vermemişsindirr... Başka da dicek pek birşey diyemiyorum derim aslında da neyse
-Reklam-
+1 oy
(735 puan) tarafından
Kocanıza onu sevdiğinizi çok hissettirmeyin. Bırakın onlar sizi sevsin. Siz onu sevin diye elinden geleni yapsın. 

O senin doğum gününü hatırlamadi mı sen onunkini hiç hatırlama. O sana sürpriz yapmadı mı sen ona hiç yapma. 

Bulaşık yıkamadın diğe dövüyorsa sende o ilişki isteyince işlerim var temizlik yapcam de o kendisi eşek gibi anlar.
(813 puan) tarafından
O kadar haklısın ki .
Bende çok belli ederim sevdiğimi o kadar belli etmek istemiyorum ama elimde degil işte sürekli öper sarılırım
Ama şimdi 29 günlük bebeğimiz var onla uğraşmaktan eşimle ilgilenemiyorum gerçi kendimle bile ilgilenemiyorum :) o benim üzerime düşüyo şimdi yanıma geliyo öpüyo
Uykunun arasında öpüyo sarılıyo flan
Yani en iyisi seninde dediğin gbi sevgiyi çok belli etmemek üstüne düşmemek
(735 puan) tarafından
Aynen kuzum en iyisi valla.
+1 oy
(267 puan) tarafından
Allah kimseyi eşiyle sınamasın onun için hiçbirşey yapma değmez 
0 oy
tarafından
Üstüne düşme bu kadar hangi köyün ağası ki sen bu kadar hizmet hürmet ediyorsun bırak peşini sevme belli etme ilgilenme bırak o senin peşine gelsin köpek gibi 
0 oy
tarafından
sana değer vermeyen bi adamla neden berabersin
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ya bugun acilan postlar çok üzüyor beni. kadınların hak ettiği bu değil. 

eşinin bu tavrını hak etmiyorsun sen çok değerlisin evlatların için öncelikle onlarin annesi olarak. eşinin hatası bu sen istediğin kadar iyi ol, güzel ol yanlış olan o. bırak biraz esini mutlu olduğun şeyi yap onu mutlu etme artık saçını ne renk istiyorsan onu yap eşinin istediğini yapma
0 oy
(350 puan) tarafından
Canim kactigin icin onlara muhtac oldugun icin böyle yapiyorlar evini ayir ev ev üstune olmaz ve ipleri eline al onlara muhtac olmadigini arkadanda ailen oldugunu goster umursama korkut gidebilecek bi yerin oldugunu göster
0 oy
tarafından
Eşinin üstüne cok mu düşüyorsun 
0 oy
(14 puan) tarafından
Evet biraz salmak gerekiyor. Ama bazi insanları salınca da degismiyor bisey. Ustune dusmesen kendini geri ceksen, hatta yok olsan bile degismiyor. Ama anladigi dili bulmak lazim sanirsam..

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 239 göst.
0 oy
4 cevap 142 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 431 göst.
0 oy
16 cevap 639 göst.

377,811 soru

11,308,062 cevap