0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
Daha geçen kovaliyordum birini öldürdüm digeri kaçtı dun gece tuvaletin önünde gördüm 5-10 yavrusuyla doğurmuş geri gelmiş.Evimizi mesken tuttu resmen yaa cok psikolojim bozuldu :D :D kusura bakmayin?? :)

12 Cevaplar

0 oy
(2,738 puan) tarafından
Iyiya anane oldun  gözün aydın ☺️☺️☺️❣
(3,895 puan) tarafından
Aynen :d :d annaneyim ben
(2,738 puan) tarafından
Hahaha delii☺️
tarafından
Pissss ajajaj
(2,738 puan) tarafından
Jsjsjsjs☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(16,032 puan) tarafından

Kız valla hiç piskolojin bozulmusa benzemiyor neredeyse yavru yapti diye hediye götürecek gibi duruyorsun :D

(3,895 puan) tarafından
Napayim başa gelen çekilir :D :D
(16,032 puan) tarafından
Ac birakma lohusayi sütü kesilir  :D
(3,895 puan) tarafından
:D :D
tarafından
Hahah yorumlar harika gülecem diye gözümden yaş geldi :D
0 oy
(15,743 puan) tarafından
Ay çok korkarım Alalh tam evimde yok gece uyuyamama kasinirim ayyy
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Ya hayır şaka yapıyorum deee:sick: huylandım okurkenn

(3,895 puan) tarafından
Sen böyle diyince bnde huylandim.
0 oy
tarafından
Ay okurken istemsiz ayak parmaklarım birbirine sürttüm ... Hamam boceginingirdugum yerden gunkerce geçmem ben .. 
(3,895 puan) tarafından
Bende öyle derdim .. ) şimdi birlikye yaşiyuz.
tarafından
Yok kuzum ben asla yapamam ... Bzim ev köşe başı ve bahçeli ev normalde her sene banyoda yavruları vardı ben gece önce eşim banyoyu yoklardi öyle girerdim ... Kaynanamlarla birlikken... Bu sene sadece bı defa gördüm bı tane gördüğüm gibi bastım çığlığı eşim geldi öldürüp attı bana diyor birini yakalayın bacağına ip baglayacak senin üstüne atacam:) . Dedim bu eve ayak basmam bı faha Allah vere dene
(3,895 puan) tarafından
Ahaha eşin komikmiş :)
tarafından
Cani istese komiktir tabi .. normalde ağzından cımbızla alırım lafı pek konuşmaz ...
0 oy
tarafından
Anneanbe oldun
(3,895 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
tarafından
Filit karinca ve hamam bocegi yemi var internete yaz gorursun cok etkili kutu sekkinde dip koselere birak gelmezler en sevmedigim bocek hele bazilari var ki kocaman henuz onlari gormedin sanirim nerdeyse baş parmak kadar onlem al yoksa ev bocekten gecilmez canm gece cikiyorlr isik acincada kaciyorlar cok sukur kurtulduk biz
(3,895 puan) tarafından
Aman Allahim 5 parmak mi ne diyorsun ayy Allah korusun görürsem korkudan ölürüm.
tarafından
5 parmak kadar degil kiz baş parmak kadar sen benim dedigim yemi al  ayrica obdan oncede camasr suyuyla sicak su ile sil ozellikle oldurdugun yerleride sil yumurtalarini birakiyorlar  oralara bid m muffak lavobo altina da o yemden koy mutfak dolabinin altinda  da yer var ya oraya da bir tane koy
0 oy
tarafından

Altını hangisine takalım cnm:D malum altın pahalı beş on tane alamayiz :D

(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız ne altini tövbe tövbee bunlar bnden deli :D
tarafından
Hahahahahahah kız ne eden torun torba sahibi olmuşsun:)))))
0 oy
tarafından
Çiçeğim acilen ilaçla evini 15 tl ye fısfıs var nalburlarda da satılıyor 10 tane diyorsun hemde nssıl duruyorsun evde :( enfeksiyon kaparsınız ilaçla evi kurtul 
(3,895 puan) tarafından
Aynen haklısın:(
0 oy
tarafından

en azından fare değil bziim fare yavruladı galiba :(

(3,895 puan) tarafından
Abovv o daha kötü:(
tarafından
piskolojim bozuldu valla sanki yok gibi şuan ama 2 tane yakaladık daha da var gibiydi ilaç attık şuan ne dirisi ne ölüsü var ortalıkta
0 oy
tarafından
Ahahahaha kız Allah tamamını erdirsin inşallah ne taktın yeni anneye malum anaanae olmuşsun
(3,895 puan) tarafından
Kız oyle deme Allah korusun :d :d
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kalabalık aile iyidir:D 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 175 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 235 göst.
+1 oy